Küllerden Doğmak Vol.2

UGÜNKÜ ÖDEV (12 Kasım 2015)
Ciceklerimizi yikiyoruz yada siliyoruz vede suluyoruz cicegim yok diyenler gitsin kendine cicek alsin ciceksiz evmi olur allasen

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. yesilkubbe
3. cnntrm
4. Areser
5.yesa1
6.anathema8
7.seyhan77
8.ayseyma
9 pisikus.
10 eshma

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. yesilkubbe
3. cnntrm
4. Areser
5.yesa1
6.anathema8
7.seyhan77
8.ayseyma
9 pisikus.
10 eshma
11 callan

Duha22 canımmm seni sık sık topiği ziyaret ederken görüyorum niye gelip bi Slm vermiyorsun belki bize katılırsın
Ahhh cok hevesleniyrum cogu gunluk odevlerini de yapiyrum ama genel itibariyle yapamam 10 aylik olacak bi bebegim var.kaptirrsam kendimi bebegimi ihmal ederim diye dusunuyrum...burayi Nego arkadas tavsiye etmisti....ama sayenizde bi duzenim oldu tesekkurler faydali bi topikmis.

Maşallah sana ama bu işte bir terslik yok mu eşin izne sen temizliğe???

Ayol benim adam kkdaki tüm kaynanalara tas çıkartır cinsten olduğundan bildiğin her halta karisiyor tepemde boyuna.. Sunu da yapsana bunu niye yapmadin pasaklı diye diye dolanıyor evde.. Sabah 11de kalktik diye kıyameti koparttı kavga ettik bi yığın çok uyuyorum diye bende yapıncak başka isim yok yatcam tabi dedimdi yarin 8de kalkıp yapicak ev isi bulcakmis bana basımda dikilip.. Bende zevkle perdelerimi yikayacagim o asacak nasılsa off bitsin bu izin çilesi...

ahaha çok iyiymiş yahuu erkeğin titizi de zor olur gerçi benimki gibi pasaklısı daha da zor ama hiç değilse yaptığım işi beğeniyor :)

ahaha çok iyiymiş yahuu erkeğin titizi de zor olur gerçi benimki gibi pasaklısı daha da zor ama hiç değilse yaptığım işi beğeniyor :)

Titizi mi.. Yok anam nerde oda değil benimki bildiğin kaynana kılıklı corabını çıkarıp kirli sepetine atmaya aciz tipik erkeklerden.. Kendine gram laf ettirmez ama benim işime karışmaya geldi mi bayılıyor iste yeterki muhalefet olacak bişi bulsun... Ay bu emekli olunca hic çekilmez he gençliğinde boyleyse.. Oy benim dertli başııım...

Ama böle olmazki gelsen katıl bize :) benimde var iki çocuğum ihmal etmiyorum zaten onlar kendilerini ihmal ettirmez :)

Temizlik yapiyrdum ufakligi uytttuktan sonra hali koltuk sildim.yatimadan bi bakayim dedim kii adimi gordum.
Ben yakalarım öle,sık sık ismini aşağıda görüyorum :)

Gunahimi aliyrsunuz:)))
Gel sen gel

Günaydın herkese pc tamire gitti tabletten yazmak işkence o yüzden sohbete dahil olamıyorum, bu hafta görevleri hemen bitirince tembel tembel takıldım:) birazda dinlenmek lazım:)

Ütüm yok benim:) hayret:)

Duha22 hoş geldin canım arkadaşım hamarat arkadaşım, katıl sen buraya çok zor değil görevler:)

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. yesilkubbe
3. cnntrm
4. Areser
5.yesa1
6.anathema8
7.seyhan77
8.ayseyma
9 pisikus.
10 eshma
11 callan
12.pinhan16

Sabah çiçeğimi suladım da çıktım :)

Aa askolsun ben daha once vermistim bu odevi

Günaydın kızlar cuma günü ödevi benden:)) 5 parça ütü yapılsın kolay gelsin herkese
Yaşasın :) Dün akşam tüm ütülerimi (kaç parça olduğunu tahmin bile edemiyorum) yapmıştım. Akşama hafta sonu için kayınvalidemler gelecek. Onlara hazırlık yapayım bende bugün.

Haftaya da bebek mevlüdümü yapacağım kızlar inş. Çok heyecanlıyım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…