Küllerden Doğmak Vol.2

12 Kasım Ödev:
Ciceklerimizi yikiyoruz yada siliyoruz vede suluyoruz cicegim yok diyenler gitsin kendine cicek alsin ciceksiz evmi olur allasen

1. eflalim
2. yesilkubbe

2 adet saksı içinde melisa çiçeğimiz( parfüm çalısı da deniliyor), 1 yılbaşı çiçeğim( aralık sonu ocak aylarında açtığı için yılbaşı deniyor adına başka bir ismi var mı bilmiyorum), 1 saksı yazdan kalma biberlerim var ve hâlâ biber var üzerinde, 1 saksıda da Isparta gülümüz var. Hepsini yıkadım bakımını yaptım suladım.

12 Kasım Ödev:
Ciceklerimizi yikiyoruz yada siliyoruz vede suluyoruz cicegim yok diyenler gitsin kendine cicek alsin ciceksiz evmi olur allasen

1. eflalim
2. yesilkubbe

2 adet saksı içinde melisa çiçeğimiz( parfüm çalısı da deniliyor), 1 yılbaşı çiçeğim( aralık sonu ocak aylarında açtığı için yılbaşı deniyor adına başka bir ismi var mı bilmiyorum), 1 saksı yazdan kalma biberlerim var ve hâlâ biber var üzerinde, 1 saksıda da Isparta gülümüz var. Hepsini yıkadım bakımını yaptım suladım.
Ohhhh yapdın kurtuldun ne güzel :) ben hala oyalanıyorum.

12 Kasım Ödev:

1. eflalim
2. yesilkubbe
3. cnntrm

denizde kum bende çiçek.. aahh ahh bir de büyük balkonum olsa neler yaparım da.... 9 tane menekşe (ikisi yapraktan yetiştirme. yavru yapraklarını yeni çıkarmaya başladılar), 1 tane salon bitkisi (adını unuttum palmiye gibi altı ağaç gövdesi üstü ince uzun yapraklı), 4 tane mini saksıda kaktüs, 7 tane sardunya (2 uzun saksıda duruyorlar), 1 tane siklamen, 2 tane miniminnacık saksı gülü, 1 uzun saksıda arapsaçı, 1 uzun saksıda sayısını bilmediğim kadar çiğdem ve daha sonra çıkacak olan lale ve sümbül soğanları (bezdiğim için tüm soğanları aynı saksıya topladım ister çıksınlar ister çıkmasınlar), 2 tane saksı biberi (hala çıkmaya devam ediyorlar), 3 tane cherry domates (yapraklarının iyice kurumasını bekliyorum atmak için)
çiçeği olmayanların yerine de yaptım yani ödevi:KK70::KK70:

FAZLANAZLI FAZLANAZLI geçmiş olsun canım. Kesinlikle hacamatı öneririm sana. Sırt ağrılarına gerçekten çok faideli. Ben bel fıtığım için önce hacamat daha sonra sülük yaptırdım. Ağrılarım nispeten azaldı Allahın izniyle.
çok sağ ol canım dydum onu da ablam yaptırdı ben pek cesaret edemedim manuel terapi yaptırmıştım çok iyi gelmişti gerçekten faydası oluyorsa yaptırırım

12 Kasım Ödev:

1. eflalim
2. yesilkubbe
3. cnntrm
4. Areser

Evdeki bütün çiçeklerimi suladım...

BUGÜNKÜ ÖDEV (12 Kasım 2015)

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. yesilkubbe
3. cnntrm
4. Areser
5. yesa1

hem salondaki hem balkondaki tüm çiçekler sulanmıştır :KK50:

Findikfaresi123 Findikfaresi123 cim ödev verir de ben yapmaz mıyım :KK68: şu ana kadar verilen ödevlerden en güzeliydi :KK53:
:KK200:

Anladım canım, yarının ödevinden ben de başlayayım o halde.. Haftalık ödevler ne zaman veriliyor?

haftalık ödevlerde cumartesi günü canım diğer cuma gece 23:00'a kadar süren var yapmak için :KK49:

Bugünkü ödev şahane bence başlayabilirsin, evdeki tüm çiçekleri sulamak, hadi biz bekliyoruz sen sula da gel :KK19:

X