Küllerden Doğmak Vol.2

bende yıllarca hiç çiçek bakamadım evde . kendime zor bakarken çiçek bakmak bana göre değildi. her ektiğim çiçek kurudu gitti.
bu sene sadece 3 çiçeğim var biri lavanta, biri aloevera biride fesleğen. hepsi balkonda . fesleğenim kurumaya başladı ama ben çiçeklerimi çok seviyorum:KK68::KK68:birkaç gündür sulamadım eve gider gitmez hemen
sulayacağım
Canım ya bende lavanta ekmek istiyorum bakımı zormu,evin içinde olurmu,benim çiçekler balkondan uçuyorda:) ben aslında saç bakımı için ekicem saç dökülmesine ve uzamasına çok iyimiş lavanta İbrahim saraçoğlundan dinledim,benimki dökülüyor kızımın da ağır uzuyor.

Aha benim çiçeğim yok o_O çiçekle ilgili bi anımı paylaşmak istiyorum :KK48: annem bigün senin dediğin gibi çiçeksiz evim olur demiş olucakki bitane almış gelmiş,balkona koyduk bi iki suladım bakdım vs derken bi gün annem geldi oturdu nazzzz dedi balkondaki Çiçek nerde kızım ben şok böle kaldım:KK57:anne nerde Çiçek vs yok :KK64:meğer iki gece önce fırtınada uçmuş benim Çiçek :KK55:ben yokluğunun farkında bile değilim :KK70:o yüzden Çiçek almıyorum yasak bana :mad:
:KK70::KK70:

Günaydın Canım,hiç öle şey olurmu evet hiç konuşmadık ama ortam olmamıştır :KK51:takılırım bundan sonra sen hiç dert etme:KK48: MaRaL_ MaRaL_ gibi kaçma sonra bak kaç gündür bildirim yapıp kaçıyor naz takılmasın diye:KK11:
kiz kaçarmiyim hiçç
geecn gun okudum sata$malarinida yazmaya firsatim yokduuu

$imdide gidiyorum isim var ama alacagin olsunnn çiçek katili senii:KK70:

X