Küllerden Doğmak Vol.2

Seyhancım çiçeğim yok almayı düşünmüyorum ben ne yapıcam ödev bak maralında yokmuş nerde bulsun şimdi Fransa'da Çiçek

bence hiç zor değil hatta yerini severse çok güzel büyüyor. ben bir tek dalı bir ay suda beklettim kök saldı ektim ve şimdi maşallah kocaman bir lavantam oldu. çokta güzel kokuyor. sadece suluyorum ve büyüdükçe saksısını değiştiriyorum o kadar. lavanta zaten çok faydalı hem evdeki kokulara karşı hemde gripte bile evde lavanta kaynatın diyorlar.

ben aloevera yı da tavsiye ederim. kopar yaralara sür, krem gibi kullan çok güzel bir bitki. buda yerini sevince çok güzel büyüyor be sürekli filiz veriyor alttan. hemde çiçeği olmadığı için ortalilığı falanda batırmıyor.

bu arada hem iki bitkide güneş alan iç mekanda büyüyor ve çok su istemiyor.

Bugün hemen bakim ozaman,pazarda var bizim burda çiçekçi eeee bugünde pazar var ohh oğlanı okula biz kızımla çarşı pazar gezmece

Kızlar ben dünkü ödevi yapmayı unutmuşum Bugun evde temizlik var haftalık ödevlerimi de bugun bitireceğim çiçek almaya vaktim yok bugun ama evdeki çiçeklerimi sulayabilirim olur mu.?

merhaba kızlar bayadır yazamadım günlük hiç ödev yapamadım bugün kalan haftalık ödevlerimi bitiricem günlerdir hastaneye gidip geliyorum şükür allaha bi teşhis koyuldu ve ilaç verildi kendimi iyi hissediyorum bugün iş yapıcam sadece yuppi

Ben çiçek sevmiyorum salonda eşimin baktığı bi bitki var ama adını bile bilmiyorum aslında çiçek çok güzel olur kapalı balkonumda var ama kış geldi kurumaz mı
yapay çiçeklerim var onları da atıcam sevmiyorum ama belki başka şekillerde değerlendirebilirim fikir verebilecek olan var mı kavanozlarının içinde kum var bi iki tanesinin kumu bozuldu taşınırken

Hayırdır inş Canım nedir teşhis,rabbim şifa versin.

Kızlar ben dünkü ödevi yapmayı unutmuşum Bugun evde temizlik var haftalık ödevlerimi de bugun bitireceğim çiçek almaya vaktim yok bugun ama evdeki çiçeklerimi sulayabilirim olur mu.?
Çiçek almak şart değil Canım evdekileri temizle ve sula benim hiç yok ayakkabı boyıcam :)

Hayırdır inş Canım nedir teşhis,rabbim şifa versin.
amin çok teşekkür ederim
Fibromiyalji canım yıllardır tam 7 yıldır bel ve sırt ağrısı çekiyordum gitmediğim dr kalmamıştı herkes bi şey uyduruyordu bazıları tıp eğitimi almış olmasına rağmen benim kafayı bozmuş oldugumu ima etmişti. sonunda neyin ne olduğu anlaşıldı bu da bir şey benim için

12 Kasım Ödev:
Ciceklerimizi yikiyoruz yada siliyoruz vede suluyoruz cicegim yok diyenler gitsin kendine cicek alsin ciceksiz evmi olur allasen

1.eflalim

Çok geçmiş olsun canım bazı doktorlar öle maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…