Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNKÜ ÖDEV (11 Kasım 2015)
Evdeki ev aletlerinden 3 tanesini silmek, yoksa ihtiyaç olan bir işi halletmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. eflalim
2. dagci
3. yesa1
4. Melegimkorusun
5.pisikus
6.seyhan77
7.anathema8
8.naz__24
9.arzu_91_03
10. cnntrm

kettleı temizledim dışını zaten sürekli siliyordum ama altına epeydir ellememişim iyi oldu garibime :) valla başka da pek bir şey bulamadım ocağı sildim bulaşık makinesini sildim bir de dik süpürgenin dışını temizledim (içini hafta sonu temizlemiştim) sayılır heralde:KK64:

Günaydin kizlar :KK200: kimse yok ödev vereyim dedim canlar ciceklerimizi yikiyoruz yada siliyoruz vede suluyoruz cicegim yok diyenler gitsin kendine cicek alsin ciceksiz evmi olur allasen:-)

Salondaki garibim yikanmayi bekliyor uzun zamandır ağır diye eşim varken yapayım diyorum unutuyorum bu akşam unutmam inşallah :)

Ben sizinle sohbet etmeye çalışıyorum ama sonradan geldim diye kimse bakmıyor sanırım bana :)
Canım genelde calisiyoruz ya ben mesela sabah uyanınca sadece son sayfaya bakabiliyorum ödev neymiş diye bazı günler giremeyip odevide yapamiyorum tabi bu sohbetlerden bende uzak kalıyorum haliyle:))

Evdeki ev aletlerinden 3 tanesini silmek, yoksa ihtiyaç olan bir işi halletmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. eflalim
2. dagci
3. yesa1
4. Melegimkorusun
5.pisikus
6.seyhan77
7.anathema8
8.naz__24
9.arzu_91_03
10. cnntrm

ödev verip yapmamak olur mu hiç:p bende kettle , katı meyve sıkacağı ve naranciye sıkacağını sildim. garipler bayağıdır temizlik görmüyordu iyi oldu

Ben sizinle sohbet etmeye çalışıyorum ama sonradan geldim diye kimse bakmıyor sanırım bana :)
Günaydın Canım,hiç öle şey olurmu evet hiç konuşmadık ama ortam olmamıştır :KK51:takılırım bundan sonra sen hiç dert etme:KK48: MaRaL_ MaRaL_ gibi kaçma sonra bak kaç gündür bildirim yapıp kaçıyor naz takılmasın diye:KK11:

11 Kasım ödevi:
Evdeki elektrikli küçük mutfak aletlerinden ya da elektronikli küçük ev aletlerinden 3 tanesini silmek,
yoksa ihtiyaç olan bir işi halletmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. eflalim
2. dagci
3. yesa1
4. Melegimkorusun
5.pisikus
6.seyhan77
7.anathema8
8.naz__24
9.arzu_91_03
10. cnntrm
11. eshma
12. yesilkubbe

Canım genelde calisiyoruz ya ben mesela sabah uyanınca sadece son sayfaya bakabiliyorum ödev neymiş diye bazı günler giremeyip odevide yapamiyorum tabi bu sohbetlerden bende uzak kalıyorum haliyle:))
Aynen cnm bende çalışıyorum, birde yarım gün iş yerindeyim. Sabah gelir gelmez sayfayı açıyorum. Fırsat buldukça da bakıyorum. Eve gidince de bebeğimden fırsatım olmuyor çok fazla girmeye :)

Günaydin kizlar :KK200: kimse yok ödev vereyim dedim canlar ciceklerimizi yikiyoruz yada siliyoruz vede suluyoruz cicegim yok diyenler gitsin kendine cicek alsin ciceksiz evmi olur allasen:-)
Aha benim çiçeğim yok o_O çiçekle ilgili bi anımı paylaşmak istiyorum :KK48: annem bigün senin dediğin gibi çiçeksiz evim olur demiş olucakki bitane almış gelmiş,balkona koyduk bi iki suladım bakdım vs derken bi gün annem geldi oturdu nazzzz dedi balkondaki Çiçek nerde kızım ben şok böle kaldım:KK57:anne nerde Çiçek vs yok :KK64:meğer iki gece önce fırtınada uçmuş benim Çiçek :KK55:ben yokluğunun farkında bile değilim :KK70:o yüzden Çiçek almıyorum yasak bana :mad:

yaaaaaaaaaaaa o nasıl söz canım benim bu aralar topik durgun o yüzden :KK68::KK68:
:) Ben topiği çok sevdim inan ki. Hatta öyle ki P pintikutusu arkadaşım, yeni evli, dün konuşurken buradan bahsettim ve hemen dahil oldu o da :) Dün bendeydi ve evim derli topluydu :) Sizin sayenizde. Gönül rahatlığıyla, ay evimde dağınık telaşına düşmeden rahat rahat misafir ağırlayabiliyorum artık.

Günaydın Canım,hiç öle şey olurmu evet hiç konuşmadık ama ortam olmamıştır :KK51:takılırım bundan sonra sen hiç dert etme:KK48: MaRaL_ MaRaL_ gibi kaçma sonra bak kaç gündür bildirim yapıp kaçıyor naz takılmasın diye:KK11:
Aranızda ki muhabbete bayıldım zaten cnm. Tıpkı komşuculuk oynuyor gibisiniz :) Kaçmam cnm bir yerlere inş :)

Aha benim çiçeğim yok o_O çiçekle ilgili bi anımı paylaşmak istiyorum :KK48: annem bigün senin dediğin gibi çiçeksiz evim olur demiş olucakki bitane almış gelmiş,balkona koyduk bi iki suladım bakdım vs derken bi gün annem geldi oturdu nazzzz dedi balkondaki Çiçek nerde kızım ben şok böle kaldım:KK57:anne nerde Çiçek vs yok :KK64:meğer iki gece önce fırtınada uçmuş benim Çiçek :KK55:ben yokluğunun farkında bile değilim :KK70:o yüzden Çiçek almıyorum yasak bana :mad:
Aynen ben :) Bende sevmiyorum nedense çiçekleri. Annemin evinde çok fazla vardı, belki de o yüzden. Kendi evimde hiç olmadı çiçeğim, bebeğim doğduğunda eşimin halası kızıma menekşe getirmişti. Ona bakıyorum şimdilerde ama sanırım kurumaya başlamış. Bugün bi göz atayım bende ona bakalım.

Birde dünkü ödevi yapmadım ben. :KK43:

bende yıllarca hiç çiçek bakamadım evde . kendime zor bakarken çiçek bakmak bana göre değildi. her ektiğim çiçek kurudu gitti.
bu sene sadece 3 çiçeğim var biri lavanta, biri aloevera biride fesleğen. hepsi balkonda . fesleğenim kurumaya başladı ama ben çiçeklerimi çok seviyorum:KK68::KK68:birkaç gündür sulamadım eve gider gitmez hemen
sulayacağım

Aynen ben :) Bende sevmiyorum nedense çiçekleri. Annemin evinde çok fazla vardı, belki de o yüzden. Kendi evimde hiç olmadı çiçeğim, bebeğim doğduğunda eşimin halası kızıma menekşe getirmişti. Ona bakıyorum şimdilerde ama sanırım kurumaya başlamış. Bugün bi göz atayım bende ona bakalım.

Birde dünkü ödevi yapmadım ben. :KK43:
Benim anemimde çok var çiçeği hele bi kaktüsleri var dehşet bi şey,okadar çirkin bi Çiçek bukadar güzel açarmı çok ilginç rabbim ne güzellikler veriyor:KK51:

X