Küllerden Doğmak Vol.2

haftalik odev listesin in orijinali nerde ??
herkesde kopyasi var nerden kopyaladiniz bulamadim

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/kulkedilerinin-macera-bildirim-topigi.862375/

burada canım ilk sayfa :KK50:

gulme yesam yaa dunden beri odev bekliyorum
hayal kirkligina ugradim :KK61::KK61::KK61:
sen bana ayri odev ver ozelden olmami

canım buraya yazdıklarının hepsini yap sen güzel onlar :KK19: hani sabah yazmıştın ya ben de mesaj attın mı demiştim hah onlar işte :)

Ödevleri acık gecikmeli yapıyor olsamda takip ediyorum çamaşır makinası temizlendi prizler silindi nevresim yeni değişmiştik zaten.. Listeye girememiş bulunuyorum tabi geciktigim için demi :KK61:

Ödevleri acık gecikmeli yapıyor olsamda takip ediyorum çamaşır makinası temizlendi prizler silindi nevresim yeni değişmiştik zaten.. Listeye girememiş bulunuyorum tabi geciktigim için demi :KK61:

aynen canım listeye girebilmen için en geç ertesi gün 9'a kadar yapman gerekiyor :KK50:

yok ondan deilde
galiba haftalik odevleri yapman gerkiyor cumaya kadar
yani dun aksama kadar yapmiydin , sen persemnbe ak$ami geldin ya yetismezdi herhalde
simdi haftalik odevleir ve gunlukleri yap, ben sana puan olarak alki$ yaparim
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

BÜGÜNKÜ ODEV (7 Kasım 2015)
nevresim degiştirmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR.
1.yesa1
2.pinhan16
3.cnntrm
4.catuke
5.maral
6.Eflalim
7.anathema
8.soocute
9.naz-24
10.seyhan77
11. Ayseyma
12.chentiq
13.Sosyoloji12

Dun degistirmistim :KK66:

chentiq chentiq dun bildirim yaptim ama listede uyari yaziyor, neden ki?

BÜGÜNKÜ ODEV (7 Kasım 2015)
nevresim degiştirmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR.
1.yesa1
2.pinhan16
3.cnntrm
4.catuke
5.maral
6.Eflalim
7.anathema
8.soocute
9.naz-24
10.seyhan77
11. Ayseyma
12.chentiq
13.Sosyoloji12

Dun degistirmistim :KK66:

chentiq chentiq dun bildirim yaptim ama listede uyari yaziyor, neden ki?
caim galiba gece yarisi yapmisin sen bildirimi yani gece 11 den sonra :KK43:

yok canım valla ben bu arada aşırı yoğunum ofisteki işlerimi yetiştiremiyorum :KK43: eğer 5 gün tatil verseler hem seninler hem chentiq 'inler hem de kendim de 5 tane ekler yapardık beraber :KK76:

E Etabiti canım 23:00'ı geçmiş olabilir mi:eek:
tamam canim ,canin saolsun
yarin baya vakdilm olur galiba dur bakalim neler yapabilcem

Alışcem yavaş yavaş zamanında yapmaya da inşallah...

canım şimdi cumaya kadar 6 günün var 4 tane de haftalık görevin var

1- tüm ev sil süpür
2- tüm masa sandalye sil
3-tüm tencere demlik cifle
4-eski günlük ödevlerden 6 tane yap

Onun dışında yarın sabah günlük ödevi öğren ve adı üzerinde gün içerisinde yap mutlaka

:KK36:

yok ondan deilde
galiba haftalik odevleri yapman gerkiyor cumaya kadar
yani dun aksama kadar yapmiydin , sen persemnbe ak$ami geldin ya yetismezdi herhalde
simdi haftalik odevleir ve gunlukleri yap, ben sana puan olarak alki$ yaparim
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Haftalıklara bu hafta baslayabilicem ancak ama kararliyim uyucam bende sizlere çılgınlar gibi temizlik yapcam bu hafta.. Ahh alkışlar için çok çok teşekkürler işte boyle motive edeni asil ben alkislarim :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

canım şimdi cumaya kadar 6 günün var 4 tane de haftalık görevin var

1- tüm ev sil süpür
2- tüm masa sandalye sil
3-tüm tencere demlik cifle
4-eski günlük ödevlerden 6 tane yap

Onun dışında yarın sabah günlük ödevi öğren ve adı üzerinde gün içerisinde yap mutlaka

:KK36:

Ay haftalık ödevler 3 tanesi tamamdır hallederimde su cifleme isi nasıl olcek ya temiz benim hepsi yinede ciflicem mi :KK57:

2 gündür bulaşık yığınına dönen mutfağımı topladım ocağı tezgahı temizledim çaydanlıkları cifledim ama vidaları sökülmedi eşim de uğraştı hatta olmadı ben de öylece cifledim :) şu anda kendimce çoook büyük alkışı hakettim:KK9: şimdi de kalkıp ayakkabılığa falan girişicem yarın kv kp eşimin halası,eşi ve de dedesi gelecekler.. evime ilk kez geliyorlar o yüzden her şeyin pırıl pırıl olmasını istiyorum dur bakalım neleri yetiştirebilicem görücez artık :KK66:

valla bilemedim canım benimkiler de temiz aslında ama cifleyeceğim yine de :KK50:

cnntrm cnntrm sana gelsin canım :KK70::KK70:

Ben hep cifleyip gıcıdırıp kaldırırım çünkü dolaba.. Bide malum zaten bi senelik evliyim bizdede pek sık yemek pismiyor benim tencereler kutulasam sıfır diye satabilirim :rolleyes: bi seramiklerin canına okudum cifleye cifleye...:KK49:

X