Küllerden Doğmak Vol.2

fırınımın içi de tepsileri de hafta sonu temizlendi.
maaşALLAH canım sana baya iş yapmışsın.

ben de bu hafta hava güzelken birer birer camları sileyim diyorum.

akşam süpürürsem toz alam vs.işlerini de yaparım.
geçmişte eksik kalan işleri de yapmış olurum.

akşam çocuklar gelmeden bitirmeliyim.çok gerilip,sıkılıyorlar ilgilenmeyince.

öğlen gidip toplamayı yapayım dedim ama oğlumun okuluna gitmiştim.
öğlene kal diye ısrar edince orda geçti.
halbuki tüm odaları ve mutfağı toplayacaktım.tezgah vs.silecektim.
Kızlar harikasıniz bende geleyim araniza :) o kadar çok duzenlencek yerim varki sormayn...
cook zor geliyor bende sizinle yapmak istiyorum. :))
hoşgeldin canım.:)

KASIM HAFTALIK GÖREVLERİ:
  • Mutfak dolaplarinin tamamini içli dışlı temizlemek duzenlemek.
Bugün sağolsun annemin de yardımı ile bitirdim

• Balkonlari dip kose temizlemek pimapen varsa camlarini ve kenarlarini icli disli silmek dolap varsa komple temizlemek (mutfak balkonu Tamam bir tek büyük balkon toparlanacak)
  • Firinlari (mikrodalga dahil) tepsileriyle beraber temizlemek
Fırın tamam, tepsilerimde temiz
  • Tum kalorifer peteklerini silmek
Petek yok bu iş ceptr
  • Gecmis gunluk odevlerden evinizin ihtiyacina gore yapmadiginiz 5 tanesini yapmak
15 sayfa kitap okudum,ahize sildim, cam sildim

Ödev canta temizlemek
1.seyhan77
2.eflalim
3.sosyoloji12
4.dagci.
5.Eshma
Çantalarım genelde temiz ve düzenli bu ödev sayesinde çanta çekmesini düzenledim.

Ödev canta temizlemek
1.seyhan77
2.eflalim
3.sosyoloji12
4.dagci.
5.Eshma
Çantalarım genelde temiz ve düzenli bu ödev sayesinde çanta çekmesini düzenledim.

Ödev canta temizlemek
1.seyhan77
2.eflalim
3.sosyoloji12
4.dagci.
5.Eshma
6. Melegimkorusun

• Çok şükür ödevlerin çoğunu yapdım bugün,sadece iki ödevim kaldı,belki petekleri bu akşam silerim zaten temizler bir kat silinse yeter.bugün ek olarak bütün evi dip köşe süpürdüm sildim,toz aldım,koltukları süpürdüm örtülerini yayıcam birazdan,
    • Mutfak dolaplarinin tamamini içli dışlı temizlemek duzenlemek. Çok zor geliyor bana dolapları silmek Daha yapmadım ama yapıcam inş.
    • Balkonlari dip kose temizlemek pimapen varsa camlarini ve kenarlarini icli disli silmek dolap varsa komple temizlemek. Balkonuda pazar günü güzelce temizledim.
    • Firinlari (mikrodalga dahil) tepsileriyle beraber temizlemek.
    • Pazar günü fırını ve tepsileri temizledim.
    • Tum kalorifer peteklerini silmek.
    • Petekleri hiç ellemedim.
    • Gecmis gunluk odevlerden evinizin ihtiyacina gore yapmadiginiz 5 tanesini yapmak.
    • Dış kapıyı sildim,bi odayı dip köşe süpürdüm,sildim,eşyalarıyerlerine koydum,wc yıkadım,toz aldım.

• Mutfak dolapları TAMAMDIR
    • Balkonlar YA YARIN YA PERŞEMBE
    • Firinlar TAMAMDIR
    • Tum kalorifer petekleri TAMAMDIR
    • Gecmis odevlerden 5 tanesini yapmak
1- ütü yaptım
2- wc ve banyonun havalandırması sildim
3- eşyaları yerine koydum
4- wc yıkadım, musluk parlattım
5- Bulaşık ve buzdolabı yüzeyini sildim

Son düzenleme:
BUGÜNKÜ ÖDEV (3 Ekim 2015)
Çanta temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77
2. eflalim
3. sosyoloji12
4. dagci.
5. Eshma
6. Melegimkorusun
7. yesa1

chentiq can aglatiyorsun beni ama yaa o çantaların içinde eksik olan tek şey 'ben'im en az yarım saatimi alır bu iş hoş ihtiyacım var bu ödeve ama bana çok zor geliyor çanta temizlemek
15 dk yi gectigi an birak gel yaptim yaz..

dehsetsin ya. Bravo. Ama benimkiler bole degil. Aralarina firca surtuyorum.

Ya sildigim balkon gene tozlaniyor. Off bu siguklarda gunluk mu yapmak gerekiyor anlamadim ki.

Kitap okudum beyaz esya dis yuzeylerini sildim. 1 tane gunluk odev kaldi.. ben bu gorevi cok sevdim ya. Her hafta klasik verecegim..

Yeni gelen arkadaslar hos gelmisler

2 ay oldu cidden ya. Harikayiz biz

chentiq aslında bu konuya illa ki bişey yazılıyor ya bildirimlerden buluyor ama bildirim topiğini bulamıyordum iki saat senin profiline girip öyle bulcam da üşeniyordum sonra dedim olmalı takip ettiğim konular diye millet nasıl buluyor ve buldum izlenen konularda daha şimdi : ( Bu arada halı yıkamam geldi cezamı unutmadım, yıkanacak o koltuklar

BUGÜNKÜ ÖDEV (3 Kasım 2015)
Çanta temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77
2. eflalim
3. sosyoloji12
4. dagci.
5. Eshma
6. Melegimkorusun
7. yesa1
8. Ayseyma
Fazlalıklar şeffaf kutuya fişler çöpe

Çanta temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77
2. eflalim
3. sosyoloji12
4. dagci.
5. Eshma
6. Melegimkorusun
7. yesa1
8. Ayseyma
9. cnntrm

chentiq cim bitirdim canım hepsini :)) hem de korkuğum kadar olmadı.. hiç hatırlamıyorum ama yakın zamanda temizlemişim heralde ki çok sürmedi. ama bu kadar korkuyla bu işe girdiğim ve alnımın akıyla başardığım için çok huzurlu hissediyorum

umarim bundan sonra daha kolay bulursun. Aslinda cok kolay. Cepten de girsen netten de sık kullananlara ekle. Ben yukari adres cubuguna vol ve mac yaziyorum sadece hemen geliyor. Yoksa profile gir oradan bul ohooo oo. Hayattan sogur insan

Çanta temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77
2. eflalim
3. sosyoloji12
4. dagci.
5. Eshma
6. Melegimkorusun
7. yesa1
8. Ayseyma
9. cnntrm
10.chentiq

cnntrm hahah sen mi ben mi.. inan odevi ben verdigim halde kendime sovdum. Baska odev mi bulamadin nasilsa yapacaklarindan birini bulaydin diye. Demin sana gaz verirken kendim gaza geldim kalk chentiqo dedim veee astari yenilenecekler fermuari yapilacaklar vs vs hepsini yazdim. Cantalari icice koydum ve dolaba kaldirdim. Cantalarim icin sukrettim. Hep ayni 2 cantada dolanip duruyordum. Megersem ne kadar coklarmis...

Çanta temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77
2. eflalim
3. sosyoloji12
4. dagci.
5. Eshma
6. Melegimkorusun
7. yesa1
8. Ayseyma
9. cnntrm
10. chentiq
11. yesilkubbe

an itibariyle mutfak dolapları da tamamlandıgeriye sadece çocuk odası ve yatak odasının petekleri kaldı onları da yarın silerim artık.. üşenmezsem areser in yöntemle tekrar içlerini açarım ama üşenme ihtimalim yüksek neyse bakıciz artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…