Küllerden Doğmak Vol.2

unutma riskin varsa unutma riski olmayan bir arkadaşımiza tembihle istersen. Aslinda bir gun ya...

ben zAmaninda bimden pembe tuylu firca almistim. Petek arasi ve duvar icin uzun sapli. Aynisindan tchiboda da var. Tchibo.com.tr

hepsi???

dagci dagci bacim niye gunluk is listesinde @anka_misali ni yokettin :))
baktım listenin son haline.
kimse eksik olmasın diye.
hızlı mı geçmişim anlamadım ki.
özür @anka_misali :)

Günaydın hanımlar hızlı bir şekilde yazıp çıkıcam sabahtan beri iş yapıyorum oğlumu okula bırakıp devam edicem inşallah, gerçi miniğim bu aralar bana yapışık yapamayabilirim

KASIM HAFTALIK GÖREVLERİ:
  • Mutfak dolaplarinin tamamini içli dışlı temizlemek duzenlemek.
Henüz yapmadım:)

• Balkonlari dip kose temizlemek pimapen varsa camlarini ve kenarlarini icli disli silmek dolap varsa komple temizlemek
Pazar günü deterjanlı suyla yıkadım:)
  • Firinlari (mikrodalga dahil) tepsileriyle beraber temizlemek
Dün içini bir güzel temizledim, fırının kendi tepsilerini ekstra tepsilerimi borcamlarımı yıkadım
  • Tum kalorifer peteklerini silmek
Bu sabah hepsini sildim 8 tane hepside büyük:)
  • Gecmis gunluk odevlerden evinizin ihtiyacina gore yapmadiginiz 5 tanesini yapmak
Elektirik süpürgesini yıkadım temizledim, pencere önlerini sildim, kapıları sildim, tozu aldım, aynaları sildim ki yatak odam boydan boya ayna:) hepsini bugün yaptım, zamanım olursa bu hafta geçmiş ödevlerden cam silme yapıcam, ihtiyaç olan ne varsa yapmayı düşünüyorum:)

5 te 4 yapmış bulunmaktayım, öğleden sonra mutfak dolaplarını yapmak istiyorum umarım bebeğim izin verir:) hazır halılarını yıkamaya vermişken çok iyi olacak gelmeden yaparsam.

Günaydın hanımlar hızlı bir şekilde yazıp çıkıcam sabahtan beri iş yapıyorum oğlumu okula bırakıp devam edicem inşallah, gerçi miniğim bu aralar bana yapışık yapamayabilirim

• Balkonlari dip kose temizlemek pimapen varsa camlarini ve kenarlarini icli disli silmek dolap varsa komple temizlemek
Dün içini bir güzel temizledim, fırının kendi tepsilerini ekstra tepsilerimi borcamlarımı yıkadım
  • Gecmis gunluk odevlerden evinizin ihtiyacina gore yapmadiginiz 5 tanesini yapmak
Elektirik süpürgesini yıkadım temizledim, pencere önlerini sildim, kapıları sildim, tozu aldım, aynaları sildim ki yatak odam boydan boya ayna:) hepsini bugün yaptım, zamanım olursa bu hafta geçmiş ödevlerden cam silme yapıcam, ihtiyaç olan ne varsa yapmayı düşünüyorum:)

5 te 4 yapmış bulunmaktayım, öğleden sonra mutfak dolaplarını yapmak istiyorum umarım bebeğim izin verir:) hazır halılarını yıkamaya vermişken çok iyi olacak gelmeden yaparsam.

mesaj tekrarı olmuş düzeltemedim

chentiq chentiq can aglatiyorsun beni ama yaa :KK43: :KK43: o çantaların içinde eksik olan tek şey 'ben'im en az yarım saatimi alır bu iş :KK43: hoş ihtiyacım var bu ödeve ama bana çok zor geliyor çanta temizlemek :mad:

Kızlar buldum peteklerin nasıl temizlenmesini
Yandaki Demir'i yukarı dogru kaldığında cıkıyo sonra üstemi delikli Demir'i rahat bir sekilde çıkartıyorsun
image.jpg image.jpg

ay masallah Nego Nego kolay gelsin sana

balkon kapalı olunca ardiye gibi kullanıyoruz mutfakta fırın yerim yok diye bAlkona koyduk çekmeceli plastiklerden var erzakları oraya koyuyorum kış bahçesi yapmak istiyordum ama nasip olmuyor :)(

Benim de aynen öyle eski ayakkabilik balkonda içinde patates soğan kavanozlar turşu vs duruyor üstünde mini fırın mikrodalga ve ekmek yapma makinesi var balkon küçük zaten bir masa 3 sandalye 2 katlanır tabure duvarda 3 raf üstünde çiçek saksilari var ki balkon 3 m2 yok 2den biraz fazla :)))

X