Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNKÜ ÖDEV (3 Kasım 2015)
Çanta temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77
2. eflalim
3. sosyoloji12
4. dagci.
5. Eshma
6. Melegimkorusun
7. yesa1
8. Ayseyma
9. cnntrm
10. chentiq
11. yesilkubbe
12. Areser

Yine bana gece gece iş yaptırdınız uyumuştum eşim geldi kalktım ödevi de yapmamıştım hemen çantaları boşalttım içlerinden uzun süredir artık varlığını bile unuttuğum altın kolyemi buldum ve 31 tl 65 kr çıktı ....

Ben daha haftalık ödevlerden sadece peteklere basladım o da tam bitmedi 2 petek kaldı kızlar....cuma da 9-4 kurs var kaldı iki gün sıkıştıracagız artık

Ben daha haftalık ödevlerden sadece peteklere basladım o da tam bitmedi 2 petek kaldı kızlar....cuma da 9-4 kurs var kaldı iki gün sıkıştıracagız artık
Ya nolur bana da dua et bulayim.... epey zamanidir altin kolyem, iki aydir da inci bileklik ve kizimin kunyesi kayip

Ya nolur bana da dua et bulayim.... epey zamanidir altin kolyem, iki aydir da inci bileklik ve kizimin kunyesi kayip
Inşallah bulursun canım yaaa mutlaka bir yere koymuşsundur ben bazen bişey bulamadığım da biraz batıl inanç olacak ama bişey bağlayıp öyle aramaya başlıyorum....

Burun sılmek bol bollll:)
Saka saka hastayım burnum akıyor.bogazım başım ağrıyor gözüm Ödev falan görmüyor valla
Pas dıyorum

Yesilkubbe canım sen bu haftaya listeye girmismiydin

Benim eşimin tatlı ile arası yok yine ofise götürürüm artık

BUGÜNKÜ ÖDEV (3 Kasım 2015)
Çanta temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77
2. eflalim
3. sosyoloji12
4. dagci.
5. Eshma
6. Melegimkorusun
7. yesa1
8. Ayseyma
9. cnntrm
10. chentiq
11. yesilkubbe
12. Areser
13.pinhan16

Hosbuldum kizlar :)
Ödevleri hafta başından başlamak mecburimi değilse ben bugunkunden baslasam.. :)
odevlerimiz gunluk canim. Dunun odevi dünde kaldi. Listeye girmek icin haftalik gorevlerinin hepsini tamamlamalisin ama...

Ben de kisir yapacagim.. herkes itiraz etmis tatliya. Borek kek ben de kısır olarak itirazdayim .. kabul olur mu :)

odevlerimiz gunluk canim. Dunun odevi dünde kaldi. Listeye girmek icin haftalik gorevlerinin hepsini tamamlamalisin ama...

Ben de kisir yapacagim.. herkes itiraz etmis tatliya. Borek kek ben de kısır olarak itirazdayim .. kabul olur mu :)
hasta olmasam ben bu yemek yapmanin alyina isyanimdaa
yazacak dermanim yok
neeyyyyyyyseee

ben dışardankatılımcınızım işime gelen bişi olursa damlarım oluyo mu öyle :) bende sütlü irmik tatlısı yapiim bari...

BUGÜNKÜ ÖDEV (4 Kasım 2015)
Tatlı, tuzlu ya da kısır yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.pinhan16

Bakıcımız sabah börek yapmış. Ödev bana yaradı bugün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…