Küllerden Doğmak Vol.2

Pratık busey lazım yanına.esım bı saate gelır

Eklentiler

• IMG_20151029_134100.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 43
Bugünkü ödev sevdiklerinize bol vitaminli sıcak bi çorba pişirmek

1.seyhan77 (tarhana)
2.naz__24(tarhana)

MaRaL_ kaşındı kuru bamya çorbası yapmaya çalışıyor

1.seyhan77 (tarhana)
2.naz__24(tarhana)

MaRaL_ kaşındı kuru bamya çorbası yapmaya çalışıyor
senin gibi kopyami çekeydim degi$ik yapiyom i$te
bi kere onun adi kuru bamya çorbasi deilki bamya çorbasi :)

1.seyhan77 (tarhana)
2.naz__24(tarhana)
3 maral ( bamya )

1.seyhan77 (tarhana)
2.naz__24(tarhana)
3 maral ( bamya )
4.pinhan16 (tarhana)

Ödev nedir bilmeden yapmışım. Tatil günüm diye, sabahtan beri dip köşe temizlik yapıyorum. Kabul olur mu bilmem ama zamanında yapamadığım koltuk temizleme bugün yapıldı. Ayrıca ceza olarak kendime halılarımı da sildim bugün çoştum gidiyorum bakalım. Çamaşırları da çıkardım aradan bu arada. Çok iş gördüm bugün. Cuma, cumartesi misafirim var birde. Onlara da hazırlık yapmış oldum.

Pilav yap maral. Burada düğünlerde bamya çorbası, etli pilav,yoğurt çorbası , zerde ve irmik helvası yaparlar.
Bamya çorbası hariç hepsine zerde biliyorsunuz nerelisin Canım sen sordummu daha önce bilmiyorumben Selanik macırıyım bizde biliyoz sünnetlerde vs yapılır

1.seyhan77 (tarhana)
2.naz__24(tarhana)
3 maral ( bamya )
4.pinhan16 (tarhana)
5 anathema8

Ben sebze çorbası yaptım tuzlu yogurtla:)

Pilav yap maral. Burada düğünlerde bamya çorbası, etli pilav,yoğurt çorbası , zerde ve irmik helvası yaparlar.
Zerde ne kıZ
Yok pılav yasak bızım evde.bulguruda dun yapmıstım
Dunden mantar vardı bıraz onu koydum esıme corbanın yanına

Ben Kırklareliliyim bizde de sünnet dugunlerinde zerde yapılır ama niyeyse ben bir türlü sevemedim zerdeyi

Ben Kırklareliliyim bizde de sünnet dugunlerinde zerde yapılır ama niyeyse ben bir türlü sevemedim zerdeyi
İnanır mısın hiç yemedim. Hiç önüme denk gelmedi ben de diğer uca uzanmaya utandım çok sulu ya dökerim diye yemedim
Tadını hiç bilmiyorum.
Bamya çorbası hariç hepsine zerde biliyorsunuz nerelisin Canım sen sordummu daha önce bilmiyorumben Selanik macırıyım bizde biliyoz sünnetlerde vs yapılır
Ben kendim Ispartalıyım ama Konya da oturuyoruz. Konya da yapılıyor zerde canım.

1.seyhan77 (tarhana)
2.naz__24(tarhana)
3 maral ( bamya )
4.pinhan16 (tarhana)
5 anathema8
6.soocute .yayla

A Anka buhar Makinen ne marka model bende istiyorum da bi türlü alamadım

Kızlar şimdi yarın kaç madde tamamlandı diyeceğiz 5 odev var. 2 de sonradan geldi 7 oldu ama onlar sayılacak mi.

5 madde tamamlandı mi denecek yoksa. Diğer topik ilk mesajında 5 var son 2 eklenmemiş.

1.seyhan77 (tarhana)
2.naz__24(tarhana)
3 maral ( bamya )
4.pinhan16 (tarhana)
5 anathema8
6.soocute .yayla
7.eshma ( tarhana çorbası)

1.seyhan77 (tarhana)
2.naz__24(tarhana)
3 maral ( bamya )
4.pinhan16 (tarhana)
5 anathema8
6.soocute .yayla
7.eshma ( tarhana çorbası)
8. Ayseyma (tarhana)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…