Küllerden Doğmak Vol.2

Et cıkardım bamya için.alışverış yapıp geldum.aldıklarımu yerlestrym kahvaltı hazırlıycam.

Kızlarrrrrrrr

Ben dünkü ödevi şimdi yaptım, 2 koltuk sildim haftalık bitti, bir de hepsini çekip altlarını temizledim.

O zaman ben iyiki gece gelmiyorum yoksa ağır ödevler veririm diycem de çalışan biri olunca ağır ödev verme lüksün yok. Ben mutfakta kilim kullanıyorum. Het hafta makineye atıyorum o mis.belki de o sebeple benim için kolay bi ödevdi. Aslında haftalık ödevler için bazı fikirlerim var. Bu olabilir mesela o zaman.evdeki küçük ev aletlerini silmek ( buna sayı sınırı konulabilir). Kapıları silmek, mutfak dolaylarının üstünü silmek, evdeki ilaçları gözden geçirmek, iki tane cam Silmek. Evdeki bazaları çekip altını silmek, mutfak fayanslarını silmek,lavaboları Lavabo aç yada bildiğiniz başka bir yöntemle temizlemek,

1- evdeki küçük ev aletlerini silmek tabii sayı sınırıyla ŞAHANE
2- kapıları silmek tabii sayı sınırıyla ŞAHANE
3- mutfak dolaplarını silmiştik, çok olmadı ama olsun yine olabilir bence
4- evdeki ilaçları yapmıştık yine
5-iki tane cam silmek ŞAHANE
6- Evdeki bazaları çekip altını silmek ŞAHANE (hatta günlük olur mu acaba)
7- Mutfak fayanslarını silmek bence günlük için ŞAHANE (hatta kalkarsam bu ödevi vereceğim :)
8- Lavabo aç ile temizleme günlük için ŞAHANE (hatta başka bir gün kalkarsam da bu ödevi vereceğim :)

Ben çok beğendim bu ödevleri :)

Haftalık ödevler karıştı. Yaptıklarımı yazayım bir bilir kişi eksiklerimi yazarsa sevinirim.

1. Buzdolabımı sildim.
2. CD yok. Harici diski kontrol ettim. Yerinde olmayan dosyaları yerine koydum
3. Elde dikilecek yoktu. Terziye verdim yarın alırım.
4. Evde bozuk hiç bir şey yok. Pili biten hemen değişiyor zaten.
5. 1 koltuk 1 kanepe sildim( buhar makinesiyle üzerinden geçtim. Parlatıcıyla sildim. Görev diye yani yoksa yeni yıkatmıştım:).) bunlar kuruyunca diğerlerini sileceğim.
6. Halılarım yıkamadan yeni geldi. 15 gün olmadı daha.
7. Vestiyer ve banyo dolabı düzenlendi.

A Anka ben de tam bilmiyorum ama sanırım mutfak fayanslarını silmen gerekiyor

ya ben de bu aralar buhar makinesine taktım kafayı bir aklımda halı yıkama diyor amannnnnnnnnnnnnnn

yok canım şu üst dolap ile alt dolap arasında kalan yerdeki fayanslar demek istedim, onun adı fayans değil miydi hahhahaa:)

Haa tamam anladım bulaşıkları yıkadıktan sonra sileyim. Orası da sürekli silinen bi yer.
Bu gün temizlik hastaları izledim ya ödevler kolay geliyor. Acayip enerjiğim

yaws butun evi sil supur odevbu bevrseniz daaha kolaydi
bamya yapmasini bilmiyorum ki ben
bi pc ye gel tarife bak,bi mlitfaga git
oglan yaatkda agliyor uyumiuyor
daha kahvalti masasini toplamadim bu saat oldu evi bildigniz mok goturuyor vallahi

yaws butun evi sil supur odevbu bevrseniz daaha kolaydi
bamya yapmasini bilmiyorum ki ben
bi pc ye gel tarife bak,bi mlitfaga git
oglan yaatkda agliyor uyumiuyor
daha kahvalti masasini toplamadim bu saat oldu evi bildigniz mok goturuyor vallahi

Sana kimse bamya çorbası yap demedi ki
Ben de tavuk çorbası yapacağım.

he demedi tabi orasi oyle,ben kendim kasindim
ama çorba deyince aklima dustu , ne zamndirda aklimdada bugune kismetmi$
bamyalarimi ahsladim hiç sunmediler insallah guzel olacak çorbam :)
Düdüklü tencerede pişir. Ben hiç sevmem ama davetlerde hep yaparım. Düdüklüye atarım pişer. Limontuzu varsa sünmez.

Düdüklü tencerede pişir. Ben hiç sevmem ama davetlerde hep yaparım. Düdüklüye atarım pişer. Limontuzu varsa sünmez.
Ben cokkk severım ama yapan olmayınca yemıyorum senelerdır.etı attım da dudukluye bamyayıda mı oyle yapayım.guzel olcak gıbı duruyır:)
Yanına napsam senceee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…