Küllerden Doğmak Vol.2

Deluuuu:))) yatıcam dıe dıye sonunda .çocuklara desen senden guzel sılerlerdı
Kılım ıyı fıkırmış alam Tr ye ye gelınce
Çocuklar dün hastalandı teyzesikızım çok ağladı karnım ağrıyor diye ilaç verdim uyuyana kadar ayağımda salladımoğlum isal oldu gece kalk yat çok kötü oldubide dişçiye götürdüm oğlanı muayeneye çürük var bitane dedi onu yaptırdık dişlerinde leke vardı onları temizlettim nevrim dönmüştü anlıcan
Kilim gerçekden çok iyi temiz oluyor yıka ser

Bari isimde verseydin kız ne olabilirkii
Herkesin zevki ve evindeki malzemesi farklı şekerim nasıl isim vereyim

bendimahi canım bugünlük böyle olsun bence cok karisiyor sonra. Yaparız corbalarimizi bugunluk

Canim bu seferler sıkıntı olmaz ama bu haftalik veremiyorsun

yesa canım düzgün alıntılayamamışım, kusura bakma ben onu düşünemedim, benkim ödev vermek uygun değilse değiştirebilirsiniz kızlar...

Hımm ıkısındede benzer şıkayetler var.yedıklerı busey dokunmuş olabılırmı canım .çok gecmiş olsun.bugun nasıllar.

Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun

birkaç gündür uğrayamadım rahatsızdım deneme haftasındayım şimdi günlük ödevleri yapamadım bazılarını yarın haftalik yazılaçak dimi

Hımm ıkısındede benzer şıkayetler var.yedıklerı busey dokunmuş olabılırmı canım .çok gecmiş olsun.bugun nasıllar.
Şuan itibarıyla kız wc den çıkdı :) oğlanda iyi,dün kv evinde üşüdüler canım soba yanmıyordu bizim ev kombili dokundu bizim naziklere :)

Öhm öhm ödev corba yapmak
1.seyhan77 yapilmisi varnaz gecmis olsun canim maral eristeli mercimek corbasini cok severim ben

Ayy maral herkes niye aynı yapıyor

Ne güzel çorba demiş geçmiş bendimahi.

Gecen kek odevinide herkes kakaolu kek yapsın mi dedik yahuuuu
Kız alemsın saka yapıyom beaa:)))
Corba için fıkır olarak sordum sadece o cıddıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…