Küllerden Doğmak Vol.2

chentiq be un ayrılıyorum canım gruptan yapamıyorum sizlere kolay gelsin hepinizi öpüyorum

bana da ufak ufak yol görünüyor sanki ben de yapamıyorum ite kaka yapmaya çabalıyorum da daha ne kadar devam edebilirim bilmem gel biz seninle miskinler tekkesi diye grup kuralım en iyisi

ben bugün de ödevi yapamadım gerçi koltuklarım da temiz görünürde bir şey yok tatil moduna girince örtülerini yıkamam gerekiyor sadece o kadar...

Kızlar çok hayırsız çıktım kusura bakmayın hem kurs hem dersler zaten kış gelince ben ev işi yapamıyorum nedense yazın gibi sık sık

ellerine saglik canim

Canım içindekileri harici disk alıp ona yedekle zaten. Adamın dediği doğru Pc çökebilir. Ya da şirin bi kutu al onun içine sakla. Kitapta ne diyor atacaklarınızı ailenizin görmemesi lazım.

Ben dünkü ödevi yapamadım. Zaten salonumda tek bir koltuğum var. Orada da maaile yaşıyoruz. Tatilde örtüsünü yıkamaya çalışırım sdc. Birde kızım dün hiç durmadım. Öğleden sonra işten çıkıp eve gittiğimde birde kızım durmuyorsa, değil ev işi yapmak, yemek bile hazırlayamıyorum. Sizlere maşallah, imreniyorum. Koltuk çekip silme işini de anca eşimle birlikte yapabilirim. Bakalım akşama fırsatımız olur inş.

meraba bahar temizliğim sonunda rötarlı olarak bitti..vee bütün koltukların altını süpürüp sildim yine yeniden..

evet soguk algınlıgı geçmedii
Ballı lımon yap ıc kaşık kaşık.bırılerı varsa tavuk çorbası yapsınlar bol karabıherlı lımonlu onu ıç.ıhlamyr vs sıcak bıtkı cayları dene.ılaçla yedı gun ıstırshat la bı hafta derler ya bol dınlen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…