Küllerden Doğmak Vol.2

Canim ocağın çelik değilmi eğer değilse ise yaramaz zaten belki krem olanı daha etkilidir ben spreyi denemedim

Bende eşime 2. Çocuk istermisin dedim biz kanser hücresimiyiz çoğalcaz dedi bende sen bilirsin dedim gittim spiral taktirdim:)ne gıcık bi koca dimi
Kesın bnm kocada bı terslık var
Gecenlerde hamılelık testı ıstedı dr benden.hamıleysen kurban kesecem dedı.adam şok dan ne dıyecegımı şaşırdı herghalde dorduncu cocugu duyyunca:)))).yapsam yok demıycek,kanser hycresı ıyıymuş sevdım benzetmeyı eşime deyım ben bunu :))

BUGÜNKÜ ÖDEV
Bir koltuk silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2-anathema
3- chentiq -haftalık odev olarak hepsı sılınecek
4.nnightsaill

Bugün temizlikçi vardı o sildi zaten hepsini :))

sizin muhabbetınıze hastayım anacım yaa.. dogru soyleyın gundelık hayatta da tanısıyor musunuz :KK45:
Yok canım yaw maral fransada ben tr de sadece burdan görüşüyoruz,hepinizi seviyorum lakin ondan ayrı bi elektirik alıyorum:KK8:

Selam kızlar dünkü ödevi yapamadım bugun ki ödev koltuk silme mi yaa 15 dk fazla sürer ki birini sil birini silme olmaz ki neyse benim tekli bir misafir koltuğum var onu sileyim bari gece yatmadan

Haftalık ödevlerden buzdolabımı temizledim

cd ler de tamam zaten belli bir yerde dururlar düzgünce....

UGÜNKÜ ÖDEV
Bir koltuk silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2-anathema
4.nnightsaill
5.Eshma

Valla sizin kadar detaylı silemem vaktim yok zaten koltuk siyah kit göstermiyor. Üzerinden sildim güzelce

çok teşekkür ederim canım mesajın için.. bunları sadece ben yaşıyormuşum, bizde bir sorun varmış gibi hissediyorum bazen. bu sebeple mesajın o kadar iyi geldi ki anlatamam. 3 ayın sonunda tamamen alıştı mı peki, yoksa yine gitmiycem diye mızmızlanmaları devam ediyor muydu? bir de sen nasıl adapte oldun bu sürece? ben rezil rüsva oldum. ruhen çöktüm böyle olunca fiziksel olarak da enerjim yokmuş gibi hissediyorum resmen kolumu kaldırmaya mecalim kalmıyor gece çocuğu uyuttuktan sonra..

Ben alıştığını artık okuldan bahsetmeye başladığı zaman anladım.Okulu öğretmeni ni anlatıyor hatta bizimle öğretmencilik oynamaya başlamıştı.evet 3 ay sonunda artık ağlama kesildi ama akşam eve gelince arada hala mızırıklanır özellikle eve gelip ilk önce onunla ilgilenmezsem.

Tükenmişlik malesef hiç bitmiyor hala çok çabuk sinirleniyorum.birçok şeye yetişemiyorum.burda arkadaşları okuyunca ev konusunda çok geride olduğumu biliyorum çünkü ben ancak zorunlu ev işlerini yapabiliyorum
Ama en iyisi yardım almak.Benim annem sağ olsun farklı şehirde ama gelince benim elimin ermediği işleri yapar.yoksa kadın tutarım
Birde ben kızımı uyuturken çoğu zaman onunla uyuyorum ancak dinleniyorum

Ben alıştığını artık okuldan bahsetmeye başladığı zaman anladım.Okulu öğretmeni ni anlatıyor hatta bizimle öğretmencilik oynamaya başlamıştı.evet 3 ay sonunda artık ağlama kesildi ama akşam eve gelince arada hala mızırıklanır özellikle eve gelip ilk önce onunla ilgilenmezsem.

Tükenmişlik malesef hiç bitmiyor hala çok çabuk sinirleniyorum.birçok şeye yetişemiyorum.burda arkadaşları okuyunca ev konusunda çok geride olduğumu biliyorum çünkü ben ancak zorunlu ev işlerini yapabiliyorum
Ama en iyisi yardım almak.Benim annem sağ olsun farklı şehirde ama gelince benim elimin ermediği işleri yapar.yoksa kadın tutarım
Birde ben kızımı uyuturken çoğu zaman onunla uyuyorum ancak dinleniyorum

teşekkür ederim canım çok soru sordum kusura bakma artık kafayı sıyırıyorum sanırım:KK53: herkesle aynı konuları konuşur oldum neredeyse yoldan geçen insanları çevirip anlatıcam:KK70: ev işlerinde bazen zorunlu olanları bile yapamıyorum şu sıralar maalesef :KK43: şimdiye kadar annem baktı oğluma arada da kv geliyordu evin belli bir düzeni vardı onlar bakarken (o düzen bana uymasa da vardı sonuçta) yazın çalışmıyorken yine iyiydi her şey kendi düzenimi kurdum ne güzel diye seviniyordum ama şimdiki halini hiç görme... ah annem ahh...

BUGÜNKÜ ÖDEV
Bir koltuk silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2-anathema
4.nnightsaill
5.Eshma
6.maral

valla bilgisyar koltugnu bile sildim , su an yuksek bi taburetde otuuryorum, dunku listeyi ekleyim diye pc den geldim, telefondan yapilmiyor

bu aradaa yikmakdan beter oldular çok fena islaklar , bu gece idare ederde yarin kocayla papaz olacaz nere oturcam ben diye ba$layacakk , 1 hafta kuru maz bu koltuklarr:mad::mad::mad:

Yaa ben günlük ödevi yanlış görmüşüm o zaman tarih de görmeyince dünün ödevini yapmışım ama günlük ödev deyince kısa oluyordu koltuk silmek de neydi :KK43: neyse ince temizliğe başladım çok şükür
IMG_20151027_234243.JPG

BUGÜNKÜ ÖDEV (27 ekim salı)
Bir koltuk silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesa1
2. anathema
3. chentiq (haftalık odev olarak hepsı sılınecek)
4. nnightsaill
5. Eshma
6. maral
7. yesilkubbe

valla topladilar bilemm
sen niye kiskaniyon seninkiler toplamiyo diyemii:-):-):-):-)
Yok teyzesi topluyorlar odalarını oyuncaklarını vs ama ölesine işde çocuk odası çokda toplu olmasa sorun değilHoppabaşka odaya oyuncak getirmezler getirirlerse uyarıyı alırlar:KK20:
senin elektrigini seveyim canim benimm:KK60::KK60::KK60::KK60:
Sev beni :KK23:

bu aradaa yikmakdan beter oldular çok fena islaklar , bu gece idare ederde yarin kocayla papaz olacaz nere oturcam ben diye ba$layacakk , 1 hafta kuru maz bu koltuklarr:mad::mad::mad:
Al sana silicem silicem dedin başına bela ettin :KK3:

BUGÜNKÜ ÖDEV (27 ekim salı)
Bir koltuk silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesa1
2. anathema
3. chentiq (haftalık odev olarak hepsı sılınecek)
4. nnightsaill
5. Eshma
6. maral
7. yesilkubbe
8. Areser

Gece gece koltuk sildim yaaa helal olsun bana koltuğumu sildim yastık kılıflarını çıkartıp makineye kısa programda yıkayıp satıp artık sabah takarım....

X