Küllerden Doğmak Vol.2

Merhabalar kızlarrr❤️ @yesa1 canım ödev çok iyi en azından koltuğun altı silincek üstü değil:KK45:biri nesajımı alır inş:KK19:
Aldım aldım.bende dıyorum nye kulagım çınlıyor.yetısebılseydım gorurdun sen koltugun altını ustunu super bı odev var aklımda.kımse ıtırazda etmez ustelık.gercu sen bulursun bı kulp da neyseee:KK4:

Kahvaltıyı topladım.kucugu uyuttum.yataklar toplu.makıne durdu kotları atmıştım onları asayım.ışlerı bı çırpıda yapınca ne guzel oluyormuş
Sıze bısey ıtıraf edeyım.benım hayalımde cat kapı bırı geldıgınde temuz ve duzemlı bı eve sahıp ollmak var yanı her saat oyle bı ev ,ama dırrek zıle basacak:)))))

bana da ufak ufak yol görünüyor sanki ben de yapamıyorum ite kaka yapmaya çabalıyorum da daha ne kadar devam edebilirim bilmem gel biz seninle miskinler tekkesi diye grup kuralım en iyisi:KK50:
İyi olurdu canım ya burada ben kendimi kotu hissetmeye başladım yavaştan :KK43:
Hala duruyorsam sebebi chentiqcan dır :KK66:

Aldım aldım.bende dıyorum nye kulagım çınlıyor.yetısebılseydım gorurdun sen koltugun altını ustunu super bı odev var aklımda.kımse ıtırazda etmez ustelık.gercu sen bulursun bı kulp da neyseee:KK4:
Kulp takmada üzerime yoktur canım:KK53:her çeşit kulp takılır:KK48:evde değilim zaten annemdeyim aşure yapdı sıcak sıcak yemeğe geldim:kk77:

Yok tatlım ya tam tersi herkes hamaratlaşıyor da :) biz de kendinizi daha tembel hissetmeye başladık... :KK43:
Aaaaaa kuzum ne hamaratı bak günlükleri bile yapmıyorum bu ara :KK43: dün koltuk silmedim mesela,bugünde koltuğun pufu var onu çekip altını silcem:KK45:bugün çarşamba oldu ben daha sökük dikdim ancak daha hiç bişey yapmadım:KK12:yapıcakmıyım tabiki yapıcam ama yumurta dayanınca bi tarafıma :KK48:

Kizlar ben firinimi temizledim hatta icinj disini her yerini. Uzerinde bir kek yapmstm. Dun de bizim izin gunumuzdu evde degldk. Gormedm ama icime sinmedi koltuk ortulermi yikattm bugun. Odevlermi gunude yazamadm ama kesnlkle yapiyorumm. Yine de solemek istedm. Bu topic i cok seviyorum... gerci esim her defasnda yine dokup toplamalara baslamssn diye guluyor.. ama artk o bekarlik halinden cikti evi hep toplu gorunce.. dagildignda evde cok dagldi deyip azck ucundan tutuyorr 41 kere masallahh :KK200::KK36::KK9: sizin sayenzde motive oluyorum canim temizlk arkadslarmmmm :KK73::KK19:

Kizlar ben firinimi temizledim hatta icinj disini her yerini. Uzerinde bir kek yapmstm. Dun de bizim izin gunumuzdu evde degldk. Gormedm ama icime sinmedi koltuk ortulermi yikattm bugun. Odevlermi gunude yazamadm ama kesnlkle yapiyorumm. Yine de solemek istedm. Bu topic i cok seviyorum... gerci esim her defasnda yine dokup toplamalara baslamssn diye guluyor.. ama artk o bekarlik halinden cikti evi hep toplu gorunce.. dagildignda evde cok dagldi deyip azck ucundan tutuyorr 41 kere masallahh :KK200::KK36::KK9: sizin sayenzde motive oluyorum canim temizlk arkadslarmmmm :KK73::KK19:
Maş canım eniştede gaza geldı desene.ben Puana bakmıyorum bıle evımın duzenlu temız olması en buyuk madalya benım ıçın.sıfırda verssler farketmez .haa bıde sızlrrle sohbet edıyom daha ne ıstıycem.bugunku odevı ysptım.tum koltukları. Altını sıldım cıkmayan lekelerı telledım fln .sonra su hazırken evıde sıldım supurdum 45 dk ugraştım kan ter ıçınde kaldım neden ,byrda gaza gelıyorumda ondan:KK48:

Kuzım olsa anne mısafur mı gelıcek derdı:)) keufıme bıraz duşkunumde çok sıkışmadan koltuk altı ustuyle ugraşmam:))) pek silmesiyle
Eşim hep yaz sen o foruma dıyor burafan için:))

Yok tatlım ya tam tersi herkes hamaratlaşıyor da :) biz de kendinizi daha tembel hissetmeye başladık... :KK43:
Benım odevler yuxundenmı canm :KK43:
Ne zamandır odevde vermıyorum kız sız rahat edın dıyee
Valla bılemedım ne desem ama şunu deım ben hamarat deılim oyle olsam buraya yazmazdım valla.sız le yazışınca gaza gelıyorum hepsı bu.o gun yarım saat fırın temizledım hep yag olmuş ,hamarat olsam ıkı gune bı sılerdım orayı bes dk surmezdı odevım

İyi olurdu canım ya burada ben kendimi kotu hissetmeye başladım yavaştan :KK43:
Hala duruyorsam sebebi chentiqcan dır :KK66:

Ahh kuzum ben tembelliğin dibine vurdum zaten neyse ki tatil başladı da biraz toparlarim bir de annemler geliyorlar şimdi yoldalar hatta onlar burdayken ben de evimi temizlerim inşallah bir aklım beceremiyorsun bari rezil olma çık topikten diyor diğer yandan da burası olmasa ev daha da rezil olur diyor bilmiyorum :KK43: enerjim varken iyiydi de bu hafta herkese çok basit gelen işleri bile bitirebilecek miyim bilmem

Benım odevler yuxundenmı canm :KK43:
Ne zamandır odevde vermıyorum kız sız rahat edın dıyee
Valla bılemedım ne desem ama şunu deım ben hamarat deılim oyle olsam buraya yazmazdım valla.sız le yazışınca gaza gelıyorum hepsı bu.o gun yarım saat fırın temizledım hep yag olmuş ,hamarat olsam ıkı gune bı sılerdım orayı bes dk surmezdı odevım

Maralcim konu senin ya da başkasının odevleriyle ilgili değil hamarat değilim diyorsun ya bana/bize göre hamaratsin işte bal gibi bizde ekstra motivasyon eksikliği var. Ilk zamanlar beni de güzel gaza getiriyordu burası ama alıştım sanırım artık ya da belki hem işe dönmek hem oglanin kreşi beni bu hale getirdi. Artık topige girip okudukça Allahım herkes yapıyor ben niye yapamıyorum diye daha da kabuğuma çekilmeye başlıyorum :KK43:

Maralcim konu senin ya da başkasının odevleriyle ilgili değil hamarat değilim diyorsun ya bana/bize göre hamaratsin işte bal gibi bizde ekstra motivasyon eksikliği var. Ilk zamanlar beni de güzel gaza getiriyordu burası ama alıştım sanırım artık ya da belki hem işe dönmek hem oglanin kreşi beni bu hale getirdi. Artık topige girip okudukça Allahım herkes yapıyor ben niye yapamıyorum diye daha da kabuğuma çekilmeye başlıyorum :KK43:
çalismanin illaki etkisi vardir canim, ben ev hanimiyim çocuklari uyutunca ayda okula verince eve bakiyorum

hamarat in sozcuk anlamini bi çozsek iyi olacak :))
benim etrafimdaki konu komsularimin evleri hep bal dok yala , her gun cam silmeden koltuk çekmeden ,makineleri çekmeden bahsediyolar ,onlari dinliyorum ben onlar gibi deilim , her zaman cam silmem , koltuklarimi en son ne zamb silmi$tim inan haturlamiyorum

bi gun arkadasimla parkda oturuyorduk, esi aradi aksama misafir gelcek dedi, arkadasimda tamam gelsinler onlar gelmeden ben evde olurum dedi,ben olsam ko$a ko$a eve gelirdim oyle bi durumda o hamarat benim için, evini asla pis duzensiz goremezsin kimse gormemi$ $imdiye kdr :) çogu boyle inanin

herhalde derece derece bu hamaratlik benim derecem ortada diyelim ne hamaratlar var en zirvedeee :))))))

çalismanin illaki etkisi vardir canim, ben ev hanimiyim çocuklari uyutunca ayda okula verince eve bakiyorum

hamarat in sozcuk anlamini bi çozsek iyi olacak :))
benim etrafimdaki konu komsularimin evleri hep bal dok yala , her gun cam silmeden koltuk çekmeden ,makineleri çekmeden bahsediyolar ,onlari dinliyorum ben onlar gibi deilim , her zaman cam silmem , koltuklarimi en son ne zamb silmi$tim inan haturlamiyorum

bi gun arkadasimla parkda oturuyorduk, esi aradi aksama misafir gelcek dedi, arkadasimda tamam gelsinler onlar gelmeden ben evde olurum dedi,ben olsam ko$a ko$a eve gelirdim oyle bi durumda o hamarat benim için, evini asla pis duzensiz goremezsin kimse gormemi$ $imdiye kdr :) çogu boyle inanin

herhalde derece derece bu hamaratlik benim derecem ortada diyelim ne hamaratlar var en zirvedeee :))))))

:)) var canım ona laf yok bize göre hamaratsin dedim kıyaslama yapınca benim de bir tanıdığım vardı temizlik manyağı misafir gelip gidince tum halılar yikamaya verilir ev duvarlara varınca çamaşır suyuyla yikanirdi resmen :)) o da iyi değil tabi

:)) var canım ona laf yok bize göre hamaratsin dedim kıyaslama yapınca benim de bir tanıdığım vardı temizlik manyağı misafir gelip gidince tum halılar yikamaya verilir ev duvarlara varınca çamaşır suyuyla yikanirdi resmen :)) o da iyi değil tabi
yok onlar hasta oluiyolar dr a gitmek lazim oyle olunca :)))

benim eltim her gun koltuk çekip siliyor supuuryor, makineler çekilmekden eskimis ,artik :)))
Allah sifa versin yapacak bisey yok

1 koltuğu çekip altını süpürme. İsteyen sayısı arttırır. İsteyen silip süpürür. En az 1.anka-misali
2.seyhan77

Maş canım eniştede gaza geldı desene.ben Puana bakmıyorum bıle evımın duzenlu temız olması en buyuk madalya benım ıçın.sıfırda verssler farketmez .haa bıde sızlrrle sohbet edıyom daha ne ıstıycem.bugunku odevı ysptım.tum koltukları. Altını sıldım cıkmayan lekelerı telledım fln .sonra su hazırken evıde sıldım supurdum 45 dk ugraştım kan ter ıçınde kaldım neden ,byrda gaza gelıyorumda ondan:KK48:

Kuzım olsa anne mısafur mı gelıcek derdı:)) keufıme bıraz duşkunumde çok sıkışmadan koltuk altı ustuyle ugraşmam:))) pek silmesiyle
Eşim hep yaz sen o foruma dıyor burafan için:))
Aynen canm gaza geldi :) benm esim orta okulda evden cikmis o cikis hep disarda okumus. Birde inadina da yurtlarda kalms. Hic yemekten anlamaz mesela :KK34: sadece menemen ve hazir corba. Hasta olursam filan kesinlikle menumuz bu :cry: neyse iste kayinvalidem de ole asiri titiz degil ve rahatina duskun oldgndan da. Ilk evlendigmz zamanlarda ben koltuklari cekip supuruyordum filan esim sasiriodu. Benm bir sene gecse aklima anca gelirdi derdi. Smdilerde askm koltuklari cekmene yardm ediim altini bayadr supurmedin :confused: yinede cok tembel ama napim alstm artk. Az cok ilerleme de var, idare ediyorum :KK49: valla benmki de kiziyor hep ugrasiyorsun dokup topluyorsun die, sitem ediyor. :KK48::KK57: canm anlamadm puan mi aliyoruz ki bizz :KK57:

Kizlarr biz izini ayrilicaz 1 kasimda. 25 kasimda filan donmeyi dusunuyoruz. Ne olacak smdi ben burdan ayrilmak istemjyorumda. Dondugumde devam edeyim yapmadklarmida donunce mi yapsam :oops::KK31:

Bende bugün evi toplayıp temizleyip çıkmıştım çarşıya dönüşte mesela arkadaşımı kahveye davet ettim Ayy ne kadar titizsin dedi bana:) ama hafta ici olmuyo işte ise giderken yatakları bile toplamadan çıkıyorum:KK43: bugün izin almıştım yarım gün diye:)

X