Küllerden Doğmak Vol.2

ah canim benim uyanmam oglani emzirmeme bagli oda oglanin uyanmasina bagli
gelirim derim gelemem oyle olmazda
amaninn ben dunun odevini yapanlari kopyalamadim galiba oyyyy

canım ben diyorum ama sabah 6:45 gibi kalkıp işe gittiğim için ben de kalkamam ya da oturamam artık hangisi olursa

ama inşallah senin oğlan bu hafta düzenli bir şekilde uyanır da güzel olur bu hafta

uzaklasma kiz bi yere gitme ben kendi kendimemi odev vericem yaaa
odevler basit olunca insan sogur gibi oluyorda idare etcez artik

BUGÜNKÜ ÖDEV
Fırını çekip altını ve kenarlarını temizlemek. Ankestre olanlar içini silecek.

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. maral
2. seyhan77
3. anathema8
4. yesa1
5. anka_misali

Yemekten sonra ocağı sildim. Bekleri bebe yağıyla yağladım.

neyi yagladin kiz anlamadimm

Arkadaşlar yanmış fırın tepsisi nasıl temizlenir. Cif yaptım. Telle sürttüm ama olmadı.

Geçmiş olsun canım ya çocuk olunca dahada zor

kizlar benim ocagimin en kuçuk gozu yanmiyor
çakmak çakiyor ama yanmiyor
bi iki kere kahve tasirmsitim sildim firçladim nerdeyse kurdan bile sokdum içine yok yanmiyor
napsam yanar sizce?

o kadar beklemesine egrek yok 5 dk beklesin sonra telle
ben yanmis tencereyi boyle temiziyorum hiç bisey kalmiyor, tabi çelik tenecere :)

Geçenlerde kırmızı biber közleyecektim. Yağlı kağıt yokmuş öyle tepsiyi koymuştum ızgaranın altına. Biberlerin suyu aktıkça yanmış. Biz kiracıyız bi de burada. Tepsiler benim değil. İnşallah faydası olur bakalım.

Sabah gidip alayım. Bulurum inşallah. Davlumbaza da güzel olur mu acaba.
Özellikle musluklar nasıl parlıyor anlatamam caydanlik tencere ocak çok güzel oluyo davlumbaz alüminyum benim denemedim hiç migrosta falan bulursun benim ocak pas tutmuştu ankastre neler denedim bu 1 seferde cikardi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…