Küllerden Doğmak Vol.2

Özellikle musluklar nasıl parlıyor anlatamam caydanlik tencere ocak çok güzel oluyo davlumbaz alüminyum benim denemedim hiç migrosta falan bulursun benim ocak pas tutmuştu ankastre neler denedim bu 1 seferde cikardi

Ay çok merak ettim sabah uyanır uyanmaz gidip alacağım. :-)

benim de fırının üstündeki siyah zımbırtılar için bir şeylere ihtiyacım var. yağ çöz falan çıkarmıyor telliyorum gene çıkmıyor. ödevi yapıp gelcem hemen . unutmuş gitmiştim.

bir de bu konmari acayip sardı ya. kitabı da çok güzel. videolar da. ama hala dolabın gözüne ne koyuyoruz bulamadım. yani çekmecelerin hem derinliği hem de sayısı çok az. dolap gözüne de ayakkabı kutusu çok küçük gelir. çözüm bulan varsa yazsın.

bir de ben çocuk çoraplarını bluzlerini yerleştirdim. harıka gorunuyorlar. yalnız çocuk cekıp cıkarttıgında dagılmayacak mı? duzgun dursun dıye cok sıkışık yaptım. her seferinde tekrar mı katlayacaz;? maricim bunlara hiç deginmemiş

O kım kız 007 fln noluyoruz:)
Odevı verdımde yapan yıgıt cıkmadı daha:)
Aaaaaaa sen 007 bilmiyormusun :eek:
Bak bu yakışıklı image.jpg :KK23:

BUGÜNKÜ ÖDEV
Fırını çekip altını ve kenarlarını temizlemek. Ankestre olanlar içini silecek.

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. maral
2. seyhan77
3. anathema8
4. yesa1
5. anka_misali
6.naz__24

Benim fırın mini tezgahın üstünde çok kolay oldu MaRaL_ MaRaL_ Senin oğlan inş bu gece hiç uyanmadan uyur :KK51:ödev veremezsin:KK76:

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. maral
2. seyhan77
3. anathema8
4. yesa1
5. anka_misali
6.naz__24
7. Bi kahve
Fırını çektim duvarda nasıl kötü olmuş onları da temizledim.
Ben cif amonyaklı seviyorum nerdeyse koklayıp gezicem :KK70:
Tertemiz oldu da parmağım sıkıştı yaaaaa fırını iterken.

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. maral
2. seyhan77
3. anathema8
4. yesa1
5. anka_misali
6.naz__24

Benim fırın mini tezgahın üstünde çok kolay oldu MaRaL_ MaRaL_ Senin oğlan inş bu gece hiç uyanmadan uyur :KK51:ödev veremezsin:KK76:
Oglanı heç sorma.aksam 6 dan berı uyyor gece yarısı kallıkıp oturacako_O.yandım ben valla ama sızıde yakacam tek olmaz :KK19:

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. maral
2. seyhan77
3. anathema8
4. yesa1
5. anka_misali
6.naz__24
7. Bi kahve
8.nnightsaill

Annem geldi yanımıza annem sağolsun :))

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. maral
2. seyhan77
3. anathema8
4. yesa1
5. anka_misali
6.naz__24
7. Bi kahve
Fırını çektim duvarda nasıl kötü olmuş onları da temizledim.
Ben cif amonyaklı seviyorum nerdeyse koklayıp gezicem :KK70:
Tertemiz oldu da parmağım sıkıştı yaaaaa fırını iterken.
Oy kıyamam gecmış olsun cnm.bnm parmaklar haşat hepsı baska sey ıçın acıyor:KK43:
benim de fırının üstündeki siyah zımbırtılar için bir şeylere ihtiyacım var. yağ çöz falan çıkarmıyor telliyorum gene çıkmıyor. ödevi yapıp gelcem hemen . unutmuş gitmiştim.

bir de bu konmari acayip sardı ya. kitabı da çok güzel. videolar da. ama hala dolabın gözüne ne koyuyoruz bulamadım. yani çekmecelerin hem derinliği hem de sayısı çok az. dolap gözüne de ayakkabı kutusu çok küçük gelir. çözüm bulan varsa yazsın.

bir de ben çocuk çoraplarını bluzlerini yerleştirdim. harıka gorunuyorlar. yalnız çocuk cekıp cıkarttıgında dagılmayacak mı? duzgun dursun dıye cok sıkışık yaptım. her seferinde tekrar mı katlayacaz;? maricim bunlara hiç deginmemiş

Benım oglum cekıyor ıcınden bozulmuyır.gerı koyamıyor ama:)

Eklentiler

• IMG_20151020_114004.jpg
    IMG_20151020_114004.jpg
    105,2 KB · Görüntüleme: 53
Oglanı heç sorma.aksam 6 dan berı uyyor gece yarısı kallıkıp oturacako_O.yandım ben valla ama sızıde yakacam tek olmaz :KK19:
Yarın evdeyim canım hodri meydan :KK53:ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın :KK33:ne verecen çok merak ediyorum :KK64:saati kurucam ahanda görde bak yarım saat hareketsin yatma ödevi vericem:KK70::KK70:

Yarın evdeyim canım hodri meydan :KK53:ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın :KK33:ne verecen çok merak ediyorum :KK64:saati kurucam ahanda görde bak yarım saat hareketsin yatma ödevi vericem:KK70::KK70:
Delusun kızım sen:KK70::KK70::KK70:
Benden once gelırsen odevımı ogrenemezsınkı:KK4::KK4::KK4:

kızlar feci haldeyim dün gece geç yattım malum. işten dönünce de ancak yemek yapabildim. oğlan sağ olsun hem bedenen hem ruhen tüketti beni ağlama krizleriyle :KK43: ne zaman alışacak bilmiyorum ama ben cidden tükendiğimi hissediyorum artık.. bugün ödevimi yapamadım. zaten başka bir şey de yapamadım :KK43: halbuki fırınımın cidden temizliğe ihtiyacı var. şu 5 günlük tatilden umutluyum. ödevden sayılmaz ama fırını o zaman temizlemeyi düşünüyorum..

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. maral
2. seyhan77
3. anathema8
4. yesa1
5. anka_misali
6.naz__24
7. Bi kahve
8.nnightsaill

Anana işmi yaptırıyon kızzzz :)))

kızlar feci haldeyim dün gece geç yattım malum. işten dönünce de ancak yemek yapabildim. oğlan sağ olsun hem bedenen hem ruhen tüketti beni ağlama krizleriyle :KK43: ne zaman alışacak bilmiyorum ama ben cidden tükendiğimi hissediyorum artık.. bugün ödevimi yapamadım. zaten başka bir şey de yapamadım :KK43: halbuki fırınımın cidden temizliğe ihtiyacı var. şu 5 günlük tatilden umutluyum. ödevden sayılmaz ama fırını o zaman temizlemeyi düşünüyorum..
Kresdemu aglıyordu senunkı
Pes etme sakın.ıllakı alısacak sakın yumuşama

Kresdemu aglıyordu senunkı
Pes etme sakın.ıllakı alısacak sakın yumuşama

kreşe girdikten sonra susuyor öğretmenin dediğine göre. ama sabah uyanır uyanmaz başlıyor ağlamaya. akşam da saat 16.30da eve geldik 18.30da yine başladı.. alışacak elbet pes etmiyorum ama artık sabrım da gücüm de tükenmeye başladı. eşim de sağolsun pek yardımcı olma huyu yoktur. hala benden hizmet, ilgi, alaka bekliyor. gücüm kalmadı farkında değil... neyse canım öyle işte....

Chentiq bize mi özendin :KK70:
Kızım psikolog gidiyor,biz eşimle aile terapistine, ben de tek terapiye.
Arayın yaw bakırköy ü toptan götürsünler bizi :KK70:
bu devirde herkese lazim.. her turlu konuda. Bence sen cok sanslisin boyle destek aldigin icin. Harika kadin seni...

benmkıde oyle aralık .duvarı bıle sıldım.ıyı ıste her seferınde cekıyorsan fırını cok pıs deıldur
kuzum her seferinde cekemiyorum yazacagima elim kaymis. :KK70: simdi de buraya yanlarini sildim altini silmesem olur mu diyecektim utancimdan diyemedim. Gidip silecem ahanda..

siz olmayan haftalik odev mi verirsiniz bizeee:KK25::KK25:
bakalim yarin yetisirsem ne çikacak kutudan :KK75::KK75::KK75::KK75:

aynen canım bu hafta dengelensin biraz, haftalıklar günlük gibi olunca günlükler de haftalık gibi olsun bari :KK53::KK53:

Canım olmazsa nöbetleşe yapalım, 1 gece sen 1 gece ben, özelden de konuşalım verebileceğimiz haftalık ödevleri ayy pardon günlük diyecektim :KK70::KK70::KK70:

MaRaL_ MaRaL_ cansın canım yaaa valla yavaş yavaş uzaklaşıyordum topik'ten ama neyse ki sen varsın :KK55: vururum demişsin ya işte o an tamam dedim :KK70::KK70:
ya gece gece sesli guldum okuyacam diye. Delisizin kizlar siz yaaa.. Biz zor gorevi idare ediyoruz da siz neden uzaklasiyorsunuz yesa hanimcim. Askolsun. Sen gidersen kepenk indiririm

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. maral
2. seyhan77
3. anathema8
4. yesa1
5. anka_misali
6.naz__24
7. Bi kahve
8.nnightsaill
9 chentiq

Yaa bu arada bir sey diecem. Oylamaya sunacagim. Ben 4 günlük tatil olayini tamamen unutmuşum. Carsamba da yarim gun. Simdi yazinca aklima geldi. Kac kisi devlette kac kisi ozelde? Soyle okkali iki gorev daha versek mi... o_O

Annem geldi yanımıza annem sağolsun :))[/QUOTE]

bu devirde herkese lazim.. her turlu konuda. Bence sen cok sanslisin boyle destek aldigin icin. Harika kadin seni...

kuzum her seferinde cekemiyorum yazacagima elim kaymis. :KK70: simdi de buraya yanlarini sildim altini silmesem olur mu diyecektim utancimdan diyemedim. Gidip silecem ahanda..

ya gece gece sesli guldum okuyacam diye. Delisizin kizlar siz yaaa.. Biz zor gorevi idare ediyoruz da siz neden uzaklasiyorsunuz yesa hanimcim. Askolsun. Sen gidersen kepenk indiririm

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. maral
2. seyhan77
3. anathema8
4. yesa1
5. anka_misali
6.naz__24
7. Bi kahve
8.nnightsaill
9 chentiq

Yaa bu arada bir sey diecem. Oylamaya sunacagim. Ben 4 günlük tatil olayini tamamen unutmuşum. Carsamba da yarim gun. Simdi yazinca aklima geldi. Kac kisi devlette kac kisi ozelde? Soyle okkali iki gorev daha versek mi... o_O

[/QUOTE]

ben devletteyim canım 5,5 gün tatilim var

Canım kaç yaşında oğlun,benim oğlum ilk kreşe 3,5 yaşında başladı 1 ay ağladı her gün tabiri caizse anamdan emdiğimi burnumdan getirdi :KK43: pes etmedim ben kazandım üç yıldır gidiyor artık bi sorun yok sadece arada anne seni çok özledim diyip sarılıyor öpüyor,sizinkide geçicek inş biraz daha sabır gerekiyor:)

Ben dıxfe

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. maral
2. seyhan77
3. anathema8
4. yesa1
5. anka_misali
6.naz__24
7. Bi kahve
8.nnightsaill
9 chentiq

[/QUOTE]
Mhaha delıye hergun bayram bana hergun tatıl:KK53::KK53::KK53:
Koltuk sılmeee dıyorum bu kacıncıı deyısımmm:63:

X