Küllerden Doğmak Vol.2

4.5 yas ve 4.5 ay 2 bebem var. Tabi bir de cd lerim var. Foto ekleyim de gozlerini bortlettt

ay o zmn kendin bi ceza bul. Hastalanini ne paklar acaba

Oy maşallah Allah bağışlasın canım. Yok canım istemem foto falan ruh ve beden sağlığıma yazık. Küçükmüş daha çocuklar işlerin yetişmemesi normal tabi. Büyük seneye kreşe falan başlarsa rahatlarsın biraz. Tabi bir de fazlalıklar. :)

A Anka amin cumlemizinkini...ya flopi bile varmis guler misin aglar misin

Eklentiler

• 1445855558161129367645.jpg
    123,9 KB · Görüntüleme: 51
chentiq kırıcı mesajın için teşekkür ederim, daha öncede bir kaç arkadaşa yazım tarzından hoşlanmamistim ama sanal ortam mimik yok ben yanlış yorumlamis olabilirim diye bir şey yazmamistim, daha fazla konunu sabote etmiyim, bugüne kadar ki ilgin için teşekkür ederim.

Ayy elhamdülillah benim elim yiyor canım yeter ki sevdiği yemek olsun alışmış hatta Bi gün yiyince doymuyor o yemeğe :)

Benim mesajim kirici degildi. Sen kendin kirilmissin. Baskalarini suclamamalisin. Keza oncekileri de yanlis anlamissin. Bak burasi herkese yardimci olmak adina actigim bir yer. Ben kimseyi kirdigimi hatırlamıyorum. Burada kimsenin amaci kimseyi kirmak degil. Yine de kendini rahat hissetmiyorsan sen bilirsin. Sabote etmek falan. Ben herseyi 1. Ve 6. Kural da yazmistim. Daha fazla polemik olsun istemiyorum. Lutfen biraz daha dusunup ona gore devam etmek istiyorum yada ustemiyorum yazarsan sevinirim. Ben kimseyi uzmek istemedigim gibi komse de uzulsun istemem. Dedigim gibi karar senin..

haftalık görevlerin iki üç tanesini yaptım onu cuma mı bildirim topiğine yazacağım

Iste yemekler sozumu tuttum:) fırını silemedim daha ustunde yemekler pişıyor

Tencerenın dibinde kabak da var.yapragı az sardım kalam içle kızım sevıyor dıye.havalar sohudu domstes yok evdeondan çıplak bıberler:)

Eklentiler

• IMG_20151026_123454.jpg
    119,7 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_20151026_123537.jpg
    76,8 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20151026_120320.jpg
    122 KB · Görüntüleme: 52
Eline sağlık canım, afiyet şeker olsun.

Evet. Kac yane yaptiysan o kdr yaptim diyorsun. Gunluk odev konusunda masallahin var
ya bende sendenim cd konusunda hiç bulaşmak bile istemiyorum bana kalsa hepsi kaldırıp çöpe atarım ama eşim arasam bende bile floopy disk çıkar kesin eşimde bende yazılımcıyız o yüzden midir bende bilmiyorum

maşallah diyelim de hep böyle olsun fırın gözümü korkuttuyor acıkcası gerçi her kullanımdan sonra temizlemeye gayret ediyorum ama balkonda benim fırın soğukta hiç balkona falan çıkasım gelmiyor

Ne kaynatmışsınız yahu
Yemek listesine uymuyorum dehşet sinirlendim kızlarıma.
Yemiyorlar anacım yok yani.
Sebze ağızlarına sürmüyorlar
Varsa yoksa çorba,makarna, krep menemen.
Yok yemek onlara biraz aç kalsınlar akılları başına gelsin

Beni evlatlık al, 3 gün balık var yaaa.
Kahvaltı da bile yerim hiç affetmem

Bu ara patates pizzasına taktım canlar
Süper oluyor süpperr.
Tarif veriyorum
Patates i doğrayın küp küp, koyun tavaya azcık pişirin, bir kenarda yumurta çırpın patateslerin üzerine dökün.
Başka bir tavada sucuk kızartın, sosis kızartın, mantar kızartın ne seviyorsanız onu yapın. Sonra onları da patateslerin üzerine koyun.kaşar rendeleyin dökün üzerine hımmm afiyet olsun.
Ketçap mayonez tamamdır
Sütlüler afedin beni

benim firininla tezgah arasinda serce parmak kadar bir boşluk var. Servis yaparken ocakla beraber oraya da bir seyler sicriyor. Her defasinda da çekiyorum haliyle. O bakimdan oluyor malesef
benmkıde oyle aralık .duvarı bıle sıldım.ıyı ıste her seferınde cekıyorsan fırını cok pıs deıldur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…