Küllerden Doğmak Vol.2

yeni taşındım mutfağa fırın koyma yeri yapmamışlar kullanıyorum malesef cam balkon var ama yinede soğuk ya
him netsekki
ocakdami orda
ocagini silseydin abri kiyamam burada soguk donuyoirum ben
sen Tr de deilmisin nasil firin yeri yok yaws

him suriyeliler gellmis oldugum sehre onlarami versemki
cevremdekiler dönüp bakmaz bile
Canım verebilirsin tabi neden olmasın, çok ihtiyaçları var zaten şu durumda her şeye, hem sen mutlu olursun hem onlar

Ben bütün çekmecelerimi düzenledim, çok teşekkür ederim A Anka , sonuç harika oldu. Hatta şimdi tanıdıklarıma da öneriyorum. Geçenlerde gaza gelip fotoğrafını da paylaştım hatta :)
bende yaptim super olduu
yikananlari ayni koydum geri yerine simdilik iyi giidyrouz
ozelliklede çorap çekmecesi superr

bende yaptim super olduu
yikananlari ayni koydum geri yerine simdilik iyi giidyrouz
ozelliklede çorap çekmecesi superr
Bende başladım tekrar bir düzen oluşturmuş olucam:) yılların düzeni değişiyor benim için:)

hanımlar eşarp için ben bundan 8 sene evvel bi mandal almıştım malesef bu mandalları bi daha bulamadım bunları kullanıyorum uçlarından takıyorum hem kırışmıyo o zmn

Canım verebilirsin tabi neden olmasın, çok ihtiyaçları var zaten şu durumda her şeye, hem sen mutlu olursun hem onlar
yani kullanilarmi diyorum verrim tabi her turlu ayrdim bekliyoalr su an
yeni geldiler su an

hatta resimlerin birinde puset gordum ben; çocuk mu bebekmi bilmiyorum artik ALLhim yardim etsin insallah
fransa daha eyni aldi onlari ulkeye
Tr gibi deildi, suryeli disinda herkes var gerçi bulgari, romani
tek suçlari AB de olmamalari

him netsekki
ocakdami orda
ocagini silseydin abri kiyamam burada soguk donuyoirum ben
sen Tr de deilmisin nasil firin yeri yok yaws
set üstü ocağım ayrıca var çok ilginç bence de sadece setüstü ocak yeri yapmışlar Mecbur fırını kapalı balkona koydum

Faydam olduğuna çok sevindim arkadaşlar. Kitaptan konu açılınca eklemiştim videoları.
Raflara işte kıyafetleri sepete koyup sepeti rafa koyacağım.

bu tarz çekmeceleri nerde bulabilirim kızlar?
çocukların çalışma masalarını yeniden yaptıracağım.içleri de bolca bunlardan olsun istiyorum.

yaa di$inda yag lekesi yokkiii yani herhalde yokdurr:)
benim firininla tezgah arasinda serce parmak kadar bir boşluk var. Servis yaparken ocakla beraber oraya da bir seyler sicriyor. Her defasinda da çekiyorum haliyle. O bakimdan oluyor malesef

cok uzuldum. Gecmis olsun cnm. O zaman senin cezan da iyilesene kadar dinlenip hic bir seye elini surmemek olsun. Bu cok agir oldu ya.. hic bir sey demeyelim de cogu sey diyelim...

kusura bakma ama oldukca abarttigini düşünüyorum. Sen protesto ediyorum yazdin hatta kiniyorum gii bir sey de yazdin kelimeyi hatirlamiyorum ben bunu acikasizlik olarak gormedim. Haa espridir dedik guldum gectim. Ben kendi dusen aglamaz diyerek espri yapinca acimasizlik olarak goruyorsan o kendj bakis acindir derim. Ben o niyetle yazmadim. Kurallar konusuna gelince, bu kacinci haftamiz bilmiyorum. Eylulden beri o kurallar orada. Yeni baslayan herkese kurallarimiz ilk sayfada yaziyor. Eger uyarsa ve ben de varim derseniz biz de variz dedim en basindan. Bunu kabul ettiginiz gibi hicbir degistirme talebinde de bulunmadiniz. Sen kendi basina gelince soyle olsa olmaz miydi diyorsun.

Hepimiz insaniz ve hepimiz unitabiliriz. 30 kisi unutsa ve her defasinda ben o listeyi tekrar duzenleyemem. Kaldiki diger arkadaslarimiz da unutuyor ben de unutuyorum. Robot degiliz hic birimizm o basit yazi bu kadar agrina gitmisse bu benim yuzumden degil. Orqda acik ve net demisik kisiye ozel bir tavrim da yok. Burqda hepimizin amaco belli. Ayni sey iko arkadasimizjn basina geldim dagci nin da basina geldi devam edebilirim diyor. Kaldiki hastaymis kizcagiz. Bana ozelden siler misin yazdin. Ben de gayet net acikladigimi dusunuyordum.

Herkes bitirir bitirmez yazinca listeye kim ekleyecek? Gunluk odevler de yazilinca ben tek tek sayfami bakacagim? Yada her defasinda ilk mesaji duzenle butonuna basip tek tek kisilerin ismini mi girecegim? Biraz daha empati kurmani beklerdim tek tarafli bakmak yerine. Buraya cogy zaman emzirirken giriyorum su an bebegim kucagimda uyudu ve bu nesaji yazmaktan yatagina yatiramadim ..

marie kondo derle topla rahatla

kitabi okumadan baslamadim ben. Dolaplara basil uygulanir bilmiyorum o kadar az cekmecem var ki. Bir de ben sepet bulamiyorum aradigim gibi nerden buldunuz? Bir de dun hevesle kaplama kagidi aldim onun da fotosunu atacagim

tesekkurler canim
o kat kat askindan var bende ona salalri koydum
aslinda dediginiz gibi hepsi modasi olmayan esarp napsamda kurtulsam onu dusunuyirum :)
elisi kurslari var mis izin orada patchwork yapanlara verebilirsin. Tr de olsan bana yolla diyecem de. Yurt disindasin.

Günaydın kızlar MaRaL_ nbr canım vermişin yine ödevi sabaha kadar uyumadın nöbetmi tuttunaslında bende 3 de yattım BOND izledim 0007 hastasıyımda adamınkendisi ajanlıkdan sonra doktorluk yapıyor

Çok geçmiş olsun allah acil şifa versin .rapor alda bi dinlen. dinlenmeden geçmiyor malesef bu hastalıklar.

Napcan chentiq can patchwork mu yapcan.
Sen önce kendi evindeki fazlalıklardan bi kurtul. Senin bi tane bebek var dimi başka var mı?

chentiq sağol canım.
elimi hiç bir şeye sürmeme gibi bir lüksüm yok maalesef.
ev işleriyle başı dertte olanlar topiğine sabah yaptıklarımı yazdım.(

çoğu işim bitti hasta da olsam çıktı aradan.

ilaç ,vitamin ve biraz da dinlenme iyi gelir inşaALLAH.:)

Napcan chentiq can patchwork mu yapcan.
Sen önce kendi evindeki fazlalıklardan bi kurtul. Senin bi tane bebek var dimi başka var mı?
4.5 yas ve 4.5 ay 2 bebem var. Tabi bir de cd lerim var. Foto ekleyim de gozlerini bortlettt

ay o zmn kendin bi ceza bul. Hastalanini ne paklar acaba

4.5 yas ve 4.5 ay 2 bebem var. Tabi bir de cd lerim var. Foto ekleyim de gozlerini bortlettt

ay o zmn kendin bi ceza bul. Hastalanini ne paklar acaba
bitki çayı ve vitaminlerime dikkat etmek olsun.
hep ihmal ettiğim,cezalık bir durum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…