Küllerden Doğmak Vol.2

MaRaL_ MaRaL_ eşarplar için sen bir yöntem istemiştin sanırım gitmeden faydam olsun:)

yeşil topuklar diye bir siteden

Gardırop-Düzenleme-Çözümleri-3-470x353.jpg
Gardırop-Düzenleme-Çözümleri-4-470x353.jpg
Gardırop-Düzenleme-Çözümleri-5-470x359.jpg
Gardırop-Düzenleme-Çözümleri-6-470x359.jpg

A Anka düzen videosunu sen mi paylaşmışdın, zahmet olmazsa linki verirmisin birde yöntemin adı ne, çocukların çekmeceleri yapmaya başladım videoyu görmedim ama sizin fotolara bakarak, birde bu yöntem raflar için nasıl uygulanıyor?

Günaydın canım.
cuma öğleden sonra işten izin alıp eve gittim.

resimler ve fırçaları yapamadım ama diğer ödevler tamdı.
gündüz erken çıkınca unutuverdim bildirimi.

çok rahatsızdım.evde olunca hasta olup yatmayı bile düşünemiyor insan.:KK43:
battaniye,nevresim,çamaşırlar vs. yıka yıka bitiremedim çamaşırları.
c.tesi misafirim vardı mecburen kendimi zorladım.
eşim gelince evi süpürdü.çok kötüydüm titreyerek yattım.

devam etmek isterim elbette.
sizlerle olmayı seviyorum.:)

bu arada c.tesi de yapmadığım iş kalmadı.
çok fena hastayım birazdan dr.gidip rapor alacağım.:KK43:
Canım çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin, hasta halinle misafir ağırlamışsın birde

A Anka buldum video mesajını:)
canım buraya da atsana linki, ben de merak ediyordum.
ayrıca niye gidiyorsun ki canım, kendine bir ceza belirliyorsun ve listeye devam ediyorsun, o kadar moral bozacak bir durum yok.
hepimiz aynı şekilde burda moral buluyoruz, motive oluyoruz.
geçen hafta aynen ben de senin gibi hepsini bitirdim ödevlerin ama akşam telden giremedim, sabah bildireyim dedim, zaman geçmiş, evin camlarını silerim ekstra dedim ve de devam ediyorum.
yok ki öyle hemen listeden atılmak, ceza alıyorsun o kadar.

A Anka düzen videosunu sen mi paylaşmışdın, zahmet olmazsa linki verirmisin birde yöntemin adı ne, çocukların çekmeceleri yapmaya başladım videoyu görmedim ama sizin fotolara bakarak, birde bu yöntem raflar için nasıl uygulanıyor?

Konmari method düzenin adı canım. Benim de çekmecem olmadığı için yapamadım önce. Şimdi sepet alıp deneyeceğim bir de. Ya da ayakkabı kutularını tavsiye ediyor kitapta ama o da güzel görünmez.

Konmari method düzenin adı canım. Benim de çekmecem olmadığı için yapamadım önce. Şimdi sepet alıp deneyeceğim bir de. Ya da ayakkabı kutularını tavsiye ediyor kitapta ama o da güzel görünmez.

Ben bütün çekmecelerimi düzenledim, çok teşekkür ederim A Anka , sonuç harika oldu. Hatta şimdi tanıdıklarıma da öneriyorum. Geçenlerde gaza gelip fotoğrafını da paylaştım hatta :)

Nego Nego bence gitmemelisin, burası hepimize bir şeyler katıyor. Mutlaka kendi düzenin vardır ama burada yapıp yazınca daha motive oluyor insan.

Kurallar konusunda da bence chentiq chentiq e darılma, kurallara uymak konusunda daha dikkatli oluruz bundan sonra hepimiz, yoksa hepimiz mazeretimiz var deyip bildirimleri geç yaparsak bu işin sonu gelmez. Her şey karışır.

Umarım gitmezsin, Sevgilerimle :KK200::KK60:

chentiq chentiq kendi düşen ağlamaz demen acımasızca olmuş, mazeretimi bildirdim, insan unutabilir değil mi, iki çocuk evde sorunlar, düğün derken aklımdan çıkmış, bura kafamı dağıtıyordu ama artık ayrılıyorum, haftalık görevini yapanlar bildirimini bitirdikleri gün bildirim sayfasına yazsaydı unutmak gibi bir sorunda kalmazdı.

Burda verilen görevlerin çoğunu zaten ben düzenli bir şekilde yapıyorum rutinim böyle, e o zaman burada ne işin var dersen, burda listeye girmek puan almak hoşuma gidiyordu yaptığım işleri evde takdir eden olmayınca burdaki durum bana moral veriyordu, sanırım çok anlam yüklemişim bu sayfaya o yüzden kırıldım.

Hanımlar hepinizden çok şey öğrendim hakkınızı helal edin teşekkür ederim.
gitme canim ya :KK43:

sağol canım senin profilden baktım mesajını buldum:) sepet bu ara çok aldım bende a101 den iyi oluyor her yere koydum ıvır zıvır görüntüsü düzeliyor, ayakkabı kutularını ilaçlarım için kullanıyorum kaplayamadım bir türlü, raflara nasıl uygulanır bu yöntem en önemlisi orası çünkü eşim çok dağıtıyor alttakini çekerken
Nego Nego bence gitmemelisin, burası hepimize bir şeyler katıyor. Mutlaka kendi düzenin vardır ama burada yapıp yazınca daha motive oluyor insan.

Kurallar konusunda da bence chentiq chentiq e darılma, kurallara uymak konusunda daha dikkatli oluruz bundan sonra hepimiz, yoksa hepimiz mazeretimiz var deyip bildirimleri geç yaparsak bu işin sonu gelmez. Her şey karışır.

Umarım gitmezsin, Sevgilerimle :KK200::KK60:

canım sağol ilgin için, kurallar konusunda kızmıyorum ama bir kere olan bir şey alışkanlık haline getirsem tamam, birde ilk bitirmişim 5 te 5 yapmışım bildirimi unuttum diye uyarı yazıyor hiçde hoş görünmüyor, dediğim gibi bitiren anında yazsa unutma daha azalır gibi geliyor, neyse uzatmıyım konuyu:KK60:

tesekkurler canim
o kat kat askindan var bende ona salalri koydum
aslinda dediginiz gibi hepsi modasi olmayan esarp napsamda kurtulsam onu dusunuyirum :)
Canım Türkiyede olsan ihtiyacı olana verirsin modayı takamayacak durumda olan bir sürü insan var malum:KK43: orda verebileceğin bir yer var mı bilmiyorum, benimde eski eşarbım var çevreme soruyorum beğenen olursa veriyorum

Canım Türkiyede olsan ihtiyacı olana verirsin modayı takamayacak durumda olan bir sürü insan var malum:KK43: orda verebileceğin bir yer var mı bilmiyorum, benimde eski eşarbım var çevreme soruyorum beğenen olursa veriyorum
him suriyeliler gellmis oldugum sehre onlarami versemki
cevremdekiler dönüp bakmaz bile

X