Küllerden Doğmak Vol.2

Aksam gene bir rüyayla uyadım 4.5 gibi ne ödev versem DİE düşündüm bulamadım :KK43::KK43:

İstanbuldayım tatlım haklısın çok zor kuruyor parça parça yıkıyorum o sebepten ki zaten ben çok tasnif ederim ben çamaşırları yıkarken misal gömlekleri ayrı yıkarım daha düşük devirde kırışmasın diye duşun 6 7 gömlek kısa Programa atar yıkarım pantolonları ayrı yıkarım hatta deforme olmasınlar diye sutyenlerimi bile ayrı yıkarım böyle olunca iki uç makine birden rahat yıkayabiliyorum çok kalabalık olmuyor, cam balkonumda duvar askısında kurutmaya çalışıyorum az nemli kalınca eve oraya buraya seriyorum mecbur.. Bi de minik Bi portatif çamaşırlık var onu da yine balkonda kullanabiliyorum ya da hava çok nemli ise kuruması zorsa bir odaya açıyorum..
Misal bugün Bi makine beyaz ve havlu yıkarsam yanında bide eşimin gömleklerini ya da kendi sutyenlerimi yıkayabilirim onları zaten içerde kurutuyorum.
Ah canım benim böle ayırma şansım yokki kalabalığız biz ozaman olur benim 10 makina zaten çamaşırdan öğğğğ geldi,neyse bakıcam artık bişeyler biraz rüzgar var belki atarım,bende kışın banyoya koyuyorum çamaşırlıkla peteğide açıyorum,ertesi güne oğlan okula gidince peteklerin üzerinde 1 saatde kuruyor :KK43: yani 1 makina 2 günde kalkıyor kışın :KK43:

Ah canım benim böle ayırma şansım yokki kalabalığız biz ozaman olur benim 10 makina zaten çamaşırdan öğğğğ geldi,neyse bakıcam artık bişeyler biraz rüzgar var belki atarım,bende kışın banyoya koyuyorum çamaşırlıkla peteğide açıyorum,ertesi güne oğlan okula gidince peteklerin üzerinde 1 saatde kuruyor :KK43: yani 1 makina 2 günde kalkıyor kışın :KK43:
Balkonda da olsa öyle güzelim kesinlikle Bi kaç gün kuruyana kadar canımız çıkıyor, ben sevmiyorum az çamaşır olsun dun sık sık atar yıkarım sorun değil... Anlık olunca daha rahat kuruyor... Benim de çamaşırım hiç bitmez maşallah :)
Cumanız ve aşure gününüz mübarek olsun:KK68:

Dün akşam bir makina çamaşır yıkayıp astım, 2. makina şimdi asılacak. Daha 2 makina daha yıkanacak var:)
Senin de mübarek olsun ablacım :)

bizde de aynı sorun vardı geçen kış. evde kurutamıyorum kapalı balkonda en erken kuruma 3 gündü. ev yerden ısıtma petekte yok . bu sene ilk iş olarak kurutma makinesi aldım. bence dünyanın en güzel icatlarından biri. :KK68::KK68:

yıka koy 1 buçuk saat sonra kup kuru katla koy dolaba. çamaşır üzerinden çıkan tozlarda cabası.

imkanı olanlara kesinlikle tavsiye ederim

Cumanız ve aşure gününüz mübarek olsun:KK68:

Dün akşam bir makina çamaşır yıkayıp astım, 2. makina şimdi asılacak. Daha 2 makina daha yıkanacak var:)
herkesin cuması ve aşure günü mübarek olsun.

pazar günü bi aksilik olmazsa aşure yapmayı düşünüyorum bu haftaki görevlerden birini aşure yapmak yapsak ne güzel olur . :KK66::KK66:

bizde de aynı sorun vardı geçen kış. evde kurutamıyorum kapalı balkonda en erken kuruma 3 gündü. ev yerden ısıtma petekte yok . bu sene ilk iş olarak kurutma makinesi aldım. bence dünyanın en güzel icatlarından biri. :KK68::KK68:

yıka koy 1 buçuk saat sonra kup kuru katla koy dolaba. çamaşır üzerinden çıkan tozlarda cabası.

imkanı olanlara kesinlikle tavsiye ederim
Benim de yerden ısıtma. Kışın gece yatmadan salonu süpürüyorum, yerleri güzelce silip yere seriyorum:KK70: sabaha kadar kuruyor...

Benim makina kurutmalı biraz çok kiristiriyo ama kışın kurtaricim oluyo evim küçük ve çamaşır asacak hiç yerim yok

Benim makina kurutmalı biraz çok kiristiriyo ama kışın kurtaricim oluyo evim küçük ve çamaşır asacak hiç yerim yok

Makine kuruturken içine 2 küp buz koyunca kırışmadığını okumuştum. Hatta ütüye bile gerek yok yazmışlardı. Tabi kurutma makinem olmadığı için denemedim. Topiği bulursam eklerim linki.

Başlığı bulamadım ama videosunu buldum. Burda 1 tane koymuş. Ama ben başlıkta hepsini koyduklarını okuduğumu hatırlıyorum.

23 Ekim günüm ödev,
2 makina çamaşır yıkamak ve asmak

1.eflalim
2. Melegimkorusun
3.dagci
4.Nill41

23 Ekim günüm ödev,

1.eflalim
2. Melegimkorusun
3.dagci
4.Nill
5. Patoloji

23 Ekim günüm ödev,

1.eflalim
2. Melegimkorusun
3.dagci
4.Nill
5. Patoloji
6. Chentiq

Nerede kuruyacak bilmem. Ankara yağmurlu gri.. Asureyi gorev vereni fururum heee.... cok severim lakin yiyemem emzirdigimden mutevellit

Chentiq'in sonuna kadar katılıyorum aşure görevi nedir yahu. :63:Bu arada sabah bulasik makine çalıştırdım akşam da çamaşır makine çalıştıracak ve odeevler tamamdir:KK47:

23 Ekim günüm ödev,

1.eflalim
2. Melegimkorusun
3.dagci
4.Nill
5. Patoloji
6. Chentiq

Nerede kuruyacak bilmem. Ankara yağmurlu gri.. Asureyi gorev vereni fururum heee.... cok severim lakin yiyemem emzirdigimden mutevellit

Aaa neden yemiyorsun süper sut yapıyor aslında. Tarçınlı yersen gaz da yapmaz.

Sakınnnn lütfen lütfen aşure ödevi vermeyin :KK47::KK47: sınıfta kalırım evimin işine yetisemiyorum en kolay yemekleri seçip zor yapıyorum aşure hiç yapamam ama yapıp gönderen olursa yerim :KK70:

X