Küllerden Doğmak Vol.2

Kislik hazirlik topigi yok muydu kk da? Arattirdim bulamadim. Karniyariklik yapacagim. Kizartmadan mi kozlemeden mi yapilir, cozdururken nasil yapilir ogrenmem lazim. Help me please

ziligurti adlı üyenin şöyle bir mesajı var canım

"patlıcanları karnıyarık olacak şekilde kızartıp 5-6 tanesini bir poşete koyuyorum.tek seferde bir poşeti açıp pişiriyorum."

Kendisine teşekkür ederiz bu mesajı için

Bu da aradığın topic canım

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ifli-tursusundan-konservesine-her-sey.835972/

Haftalık görevleri diyorsan daha dün döndüm canım nasıl yetiştireyim kız görevleri 2 gunde Bugun full bakımla geçti zaten yarın düğüne gidiyorum
Günlük ödevi de ta sabahtan yapmıştım onu yazayım

ayyyy pardon canım yaaa benim haberim yoktu Aslında sen yaparsın sonuçta 2 kedi, 1 köpek, 1 kuşa bakabilmiş kadınsın bu 5 ödev ne ki senin için

Haftalık görevlere baktım şimdi 3ü zaten cepteymiş.
Şimdi ben bildirim olarak 3 görev tamamlandı mı yazayım yoksa hiç yazmayım mı yesa ?

Ayyy dur ben kalkayım da onu yapayım

Daha chentiq düello m var

Evelynn ama canım mazeretli sayılırsan ceza almazsın ama
Şaka bir yana en mantıklısı mazeretli sayılman, aşılarla uğraştın.

chentiq canım 2kediannesini izinli sayalım mı yoksa ceza mı verelim

1 tül kalmıştı onu yıkadım şimdi asıcam. portmanto düzenlendi diğerleri zaten bitmişti ama 2 dolap düzenlenecekmiş galiba ne olcak şimdi 4,5 görev mi yazıcam offff

1 tül kalmıştı onu yıkadım şimdi asıcam. portmanto düzenlendi diğerleri zaten bitmişti ama 2 dolap düzenlenecekmiş galiba ne olcak şimdi 4,5 görev mi yazıcam offff

Kolaylarından 1 dolap daha düzenleyiver hızlıca. 23.00 son bildiri.

Yaa ben bu hafta izinli sayılayım ya Tetanoz biyopsi aşı maşı uğraştım ama napim
kuzum derdini soyledin amma velakin beni mazeretli sayin demedin ki. Bilmem ki ne yapsak.

haftalik gorevlerden 5 ini yaptin mi

kuzum derdini soyledin amma velakin beni mazeretli sayin demedin ki. Bilmem ki ne yapsak.

haftalik gorevlerden 5 ini yaptin mi

Yaptım sanırım yani yapmışımdir heralde dün yapamadım bir de bugünkünu bilemedim nasıl yaparım diye gelen açıklamalar doğrultusunda şimdi çamaşır suyu doldurdum içine

]16 EKİM ÖDEVİ

KLOZET FIRÇASI TEMİZLEMEK

1.eflalim
2.2kediannesi
3.anathema8.

Ben klozet fırçası kullanmıyorum kizim eline alıyo die klozeti yıkadım onun yerine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…