Küllerden Doğmak Vol.2

günaydın dün evde degildim
kızıma gitmiştik akşam 12 de geldik
bu arada 4 düncü torun geldi
:emir_bebek::emir_bebek::KK200::nazar::nazar:

Oo ALLAH cc. Analı babalı büyütsün. Hayırlı evlat olur inşallah.

Kusura bakmayın kızlar ben öyle yoğun ve dalgınım ki burayı unuttum arada aklıma geliyor gene unutuyorum😧

Bir kaç gündür evleri dip köşe temizlemeye niyet ettim ama sıcaktan ne mümkün.

Kar dolabı düzenledim
Tozlanan kıyafet vs. Ne varsa kısa programa attım.
Montları ( daha önce yıkamamıştım ama sonra bur kaç defa giyildi) yıkadım

Yun yorganı günlettim

Yastıkları, mevsimlik pike vs. Örtüleri yıkadım.
Kırışıkları elimin altından kaldırdım.
( hastaydım yenı ilk baharda yapamadım)
Mutfak üst dolaylarını silip icinde ne var ne yok yıkadım.

Inşallah birazdan bazanin altının tozunu alıp aldığı kadar kısliklari yerleştireceğim.

Unutmazsam aksama yazarım inşallah

Oo ALLAH cc. Analı babalı büyütsün. Hayırlı evlat olur inşallah.

Kusura bakmayın kızlar ben öyle yoğun ve dalgınım ki burayı unuttum arada aklıma geliyor gene unutuyorum😧

Bir kaç gündür evleri dip köşe temizlemeye niyet ettim ama sıcaktan ne mümkün.

Kar dolabı düzenledim
Tozlanan kıyafet vs. Ne varsa kısa programa attım.
Montları ( daha önce yıkamamıştım ama sonra bur kaç defa giyildi) yıkadım

Yun yorganı günlettim

Yastıkları, mevsimlik pike vs. Örtüleri yıkadım.
Kırışıkları elimin altından kaldırdım.
( hastaydım yenı ilk baharda yapamadım)
Mutfak üst dolaylarını silip icinde ne var ne yok yıkadım.

Inşallah birazdan bazanin altının tozunu alıp aldığı kadar kısliklari yerleştireceğim.

Unutmazsam aksama yazarım inşallah
teşekürler geçmiş olsun
burda çok sıcak neler yaptım
kahvaltı yapıldı mutfak toplandı
bulaşık makinesi çalıştırıldı ocak silindi şalteri indirdim pirizler silindi
dış kapı silindi
oturma odası sürülüp silindi

topigin en basindan okuyorum da. gercekten cok faydali bi yarosma olmus. keske yeniden oyle yapsaniz yani yapsak cok gaza getirici ve disipline edici bi olusum. kac kisiyiz acaba topigin basindaki gibi yarismak isteyen?

topigin en basindan okuyorum da. gercekten cok faydali bi yarosma olmus. keske yeniden oyle yapsaniz yani yapsak cok gaza getirici ve disipline edici bi olusum. kac kisiyiz acaba topigin basindaki gibi yarismak isteyen?
Aynen bi ara ben burada yaşıyprdum resmen :KK61: özledim herkesi

Temiz, tertipli ve en onemlisi huzurlu olmak ve her daim oyle kalmak isteyen Güzeller güzeli hanimlar....

Ister pasakli olun, ister tembel, ister bilgisiz olun, ister umitsiz... Hic fark etmez.

Niceleri bu yolda kullerinden dogduysa, siz de dogabilirsiniz.

Biz hep birlikte basardik

:KK19:

Neseyle, dostlukla, keyifle, anlayisla

:KK74:

Biz tatli bir yarismanin bahanesiyle hayati paylastik

Siz de baslamak istiyor ama nereden baslayacaginizi bilemiyorsaniz, ipin ucunu kacirdiysaniz ve bulmak istiyorsaniz, buyrun küldaş olalim.

Yarışmaya katılmak için: cocuk calisma durumu yas vb. Ayrintilarin, 2017 yilinda temizlik ve duzen konusunda nasil bir beklentiniz hedefinizin oldugunun yazilmasi ve bana ozel mesaj olarak atılmasi. Iste bu kadar kolay...

KURALLARI OKUDUĞUNUZU ANLAMAM İÇİN AŞAĞIDAKİ -BEĞEN- TUŞUNA TIKLAMAYI UNUTMAYIN.

Kulkedilerinin Kurallari

1. Her kulkedisinin bir "buddy"si vardir. Karsilikli belirledikleri "zayif noktalari" iyilestirmek icin birbirlerine kıyasıya yardim ederler. Misal;

• Chentiq in buddysi kubdeftir. Kubdef camasirlarini kurur kurumaz utuleyip katlayana kadar, Chentiq te evde saga sola istifledigi ceri copu evden cikarana kadar birbirlerini kontrol ederler.
2. Her pazartesi "haftanin aliskanligi" belirlenir ve bildirim topiginde (
KÜLKEDİLERİNİN MA'CERA BİLDİRİM TOPİĞİ ) duyurulur. Bu aliskanligin edinilmesi icin azami özen gösterilir. Misal;

• Tüm kulkedilerinin her aksam yatmadan once mutfak tezgahlari piril pirildir. :KK9: :KK9: :KK9:
3. Her 15 gunde bir "odak noktasi" belirlenir
ve bildirim topiginde (
KÜLKEDİLERİNİN MA'CERA BİLDİRİM TOPİĞİ ) duyurulur. 15 gunluk sure icerisinde evin o bölümü bal dok yala haline getirip bildirim topigine isim eklemeyen listeden cikarilir.

4. Günlük olarak girmek grup arkadaslarimiza olan sorumluluk acisindan onemlidir. Mazeretsiz 3 gun girmeyenlerin ismi listeden cikartilir. (Yarisma listesinde olmamaniz, topige ugramayacaginiz anlamina gelmiyor elbetteki. Herkese her daim kapimiz aciktir :KK60: :KK68:)

[/QUOT
bayildimmmmm ve hazirimmmmm

X