Küllerden Doğmak Vol.2

iyiyim canım sen nasılsın evet uğruyorum arada .birşeyler yapmaya çalşıyorum evde yapamayınca yazmıyorum

Günaydın.

Sonunda dün yufkayı alıp börekleri yaptım, buzluğu attım. 2 tepsi çıktı, oda eşime baya gider.
Dün beyazlılar yıkandı.
Bulaşık makinasını çalıştırdım.
Başka da iş yapmadım. Erkenden uyumuşum zaten.

Bugün kuruyan beyazlıları kaldırırım, 5 gömlek çıktı onları ütülemem gerek.
Renklileri çalıştıracağım bir de.
Başka da yapacak işim yok.
Eşimde yok şehir dışında.
Keyif yapacağım bugün.

Dün yazamadım,önce dünkü yaptıklarımı yazayım:
Komşuya poğaça yapıldı, balkon yıkandı, wc-lavabolar temizlendi, ütü yapıldı.
Bugün yaptıklarım:
Yerler süpürüp silndi,
Bulaşık makinası açıldı,
Camların önü ve kapının önü silindi,
Paspaslar, toz bezleri ve spor ayakkabılar yıkandı,
Kayınvalide banyo yaptırıldı, tırnakları kesildi,
Nevresim değistirildi,
Yemek yapıldı
son olarak markete gidildi..

Ve ben pert

Kizlar temizlik yarismamiza bekleriz

ben varim dogrusu ama nereden nasil baslayacagima karar veremiyom. motive olmak icin ideal bi yer. bakalim kimler katilacak
elline koluna saglik canim masalalh ya
bende yapmayi düsünüyorum buara büyük temizlik bakalim, gecen hafta yatak odasi dolaplarindan basladim onlar bitti yavas yavas heryeri bi elden gecirim diyorum bakalim
toplanirsak bende varim
Tam aradığım yerlerden biri burası, umarım toplanirsiniz da ilham perilerimden olursunuz
Vayy ne guzel konu
Belki ben de gaza gelirim yazilanlardan bir gun eve supurge tutarim
Katılım olsa takip ederim bişeyler de yapmaya çalışırım fakat zor bir hamilelik geçiriyorum şuan artık ne kadar olursa (düşük tehlikesi, plasentanın aşağı da olması vs)
Merhaba. Biz 3 kisilik bir aileyiz. Dolayisiyla ev aman aman ne dagiliyor, ne kirleniyor. Yemek dahil tum isim maksimum 1 saat suruyor. 15 gunde bir yarim gun yardimcim geliyor. Oyle idare edip gidiyoruz. Ugrarim arada, tesekkur ederim.
Herkese merhaba sivastrabzon canim nasilsin? Birazdan misafirlige gidecegiz cocuklarla yarindan itibaren aktif olmaya calisirim bende ❤
canım çok teşekkü ederimm

veee etiketlemeye devamm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…