Küllerden Doğmak Vol.2

• Tüm yorgan ve yastıklar havalandırildı,
  • Bütün nevresim ve yastık kıldıkları yıkandı,
  • Koltukların minder kılıflar yıkandı( koltuk silme yarın
  • Vitrin içindekiler yıkandı (iç temizliği ve yerleştirme yarın),
  • Mutfak masa sandalyeleri silindi,
  • Mutfak tezgahı ve musluk temizlendi,
  • Sebzelik silindi,
  • Kizima ve kendime kişisel bakım yapıldı.

Günaydın hanımlar,

-Nevresim değiştirildi (sonunda)
-Kalan odalar süpürüldü.
-Bilmem kaç makine çamaşır katlandı, yerlerine yerleştirildi.
-İftar yapıldı, mutfak toplandı.
-Arkadaşlarla dışarı çıkıldı

• Vitrin içi temizlendi, yerleştirildi,
  • Kilimler ve toz bezleri yıkandı,
  • Yastık, minder kılıfları ve nevresimler takıldı,
  • kv. banyo yaptırıldı,
  • Gardırop düzenledi,
  • Çaydanlık parlatıldı,
  • Lavabo- wc temizlendi.

Selam güzel hatunlar. Oyuncaklar için düzen önerilerinize talibim. Hem oyuncaklar hem de çocuk kitapları için. Var mı fikri olan :))

Kitaplar için bunu beğendim ama kullanışlı olur mu yoksa milyon kere o kitapları dağıtıp bana daha mı çok yük olurlar bilemedim

Resimlerin gözükmüyor canım..

Güzelmiş burası, tam not almalik.

Çalışan bir anneyim :)

✓ Sabah işe gidildi
✓ KV için bayramlık alisverisi yapıldı
✓ Pilav ve kanat yapildi
✓ Sofra hazırlandı ve toplandi
✓ Bulasiklar yerleştirildi ve makineden çıkarıp yerlesitirild.
✓ Mutfak toparlandı, ocak silindi
✓ Çay hazırlandı ve sohbetler edildi
✓ Camasirlar asıldı
✓ Çocuk yikandi
✓ Yataklar acildi

bir şey soracağım arkadaşlar eskiden burada yönetici günlük 5 ya da 7 iş (görev) verirdi bizde yapardık
şuan öyle bir kural yok mu herkes günlük yaptığı işleri mi yazıyor?

bir şey soracağım arkadaşlar eskiden burada yönetici günlük 5 ya da 7 iş (görev) verirdi bizde yapardık
şuan öyle bir kural yok mu herkes günlük yaptığı işleri mi yazıyor?

Grup olarak aktif olamadığımız için şuan herkes kendi yaptığı işleri yazıyor. Aktif olmayı başarabilirsek eski düzene dönülebilir belki.

Amaaannn Allaah immmm kimse bayramlasmamis. Hemi de ucuncu gunumuzdeyiz.

O zaman sahibeniz olarak ben bayramlasayim.

Canim kulkedilerim,
Gecmisteki, gunumuzdeki, ilerideki tum prensesler tum kediler. Anneler ablalar yavrular..
Hepinizi cok sevdim cok seviyorum. Yaptigim guzel islerden birisi de bu topigi acmak oldu ve bu topik sizlerle var oldu.

O kadar kisa zaman zarfında tum bu sayfalari doldurduk. Beraber agladik birbirimizin dertlerine, beraber sevindik sevinclerimizle.

3 bebeğimiz geldi darisi isteyen herkese olsun hayirlisiyla.

Bir bayrami daha gordum sizlerle. Iyi ki varsiniz. Hepinizi tek tek etiketlemiyorum ama bu mesaj hepinize. Beraber nice bayramlara erismemiz temennisiyle.

Zaman zaman kan bagim varmiscasina yakin hissettigim bir aile oldunuz bana.

Teşekkür ediyorum

Maşallah. Kız sen hamilemiydin hiç haberim yoktu. Allah analı babalı büyütsün inşallah. Bahtı açık olsun.
Mutlu bayramlar.

herkesin bayramını kutlarım :))
babalarımızın ellerinden öper babalar günümüzüde kutlarım
sağlıklı mutlu uzun ömürler nasip etsin allahım yavrucaklarına
bende burayı ailem gibi görüyorum uzun zamandır giremiyordum dün dedim bi giriyim bakıyım umarım kaybetmemişimdir diye üzüle üzüle ararken sonunda mutlu sonla buldum sizi
bu sitenin en yararlı topiği diye düşünüyorum burayı
keyif alıyorum burada olmaktan
iyi ki varsınız arkadaşlar

Aktiflik konusunda sıkıntı yaşasam da ben bu topiğin kurulma planlarını biliyorum uleeennn Evimin en temiz en düzenli olduğu dolayısıyla ruhumun da en dingin olduğu dönemleri burası sayesinde yakalamıştım. Şu sıralar yine aynı ayara ihtiyacım var inşallah bir kez daha başarabilirim :)
chentiq başta sen olmak üzere tüm küldaşlarımın bayramını kutlar, büyüklerimin ellerinden küçüklerimin yanaklarından öperim :)

Maşallah. Kız sen hamilemiydin hiç haberim yoktu. Allah analı babalı büyütsün inşallah. Bahtı açık olsun.
Mutlu bayramlar.
guzel dileklerin icin tesekkur ederim. Ancak benim ucuncu degil. Topigi takip eden, beraber temizlik yaptigimiz bayanlardan 3 kisinin bebegi oldu. Surecten bahsetmistim :)

Zaman asimindan dolayi gene onceki alintilarim kayboldu. Hic de aklimda degiller. Eger yanitlamadigim bir sey olmussa da affola..

Littlebutterfly hos geldin. O kadar uzun zaman oldu ki. Taa ilk zamanlarda vardin sen. Çok da uzun degildi sanki surec hatirliyor gibiyim. Senin dedigin gunluk 5 gorevi hic vermedik. Karistiriyor olamazsin degil mi. Haftalik olarak verdik biz. Gelmene cok sevindim.

sivastrabzon gene dokturmussun. Bagrina basmissin. Bir tanesin..

CKbeautyandsheer seni alintiladigimi hatirliyor lakin nedenini hatirlamiyorum :))

cnntrm at kurtul ver kurtul

K klbk33 sekillensek de mi temizlesek temizlesek de mi sekillensek. Sen bosladin burayi da izini suremiyorim malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…