Küllerden Doğmak Vol.2

Duger topigin ilk mesajoni guncelledim. Son sayfasina da yarinki odevimizi koydum.

Ramazan bitti bayram bitti artik tukani acabiliriz...

son guncelleme:18.06.2018

AYIN MOTTOSU:
"Bir işi ilk defa yapan bir kimse, şüphesiz onu ikinci defa yapmakta güçlük çekmez"

Haziran 2018

Haftalik Alışkanlık: Derli toplu mutfak tezgah. Her akşam gruba yada topiğe yada özel mesajla bana fotoğraf atmak

Odak Noktasi: Bayram temizlikleri bittigu icin evin geneli diyorum.

Günlük ödev: Ay sonuna kadar ben verecegim. Daha sonra belirtilen listeye gore sirasiyla verilecek

guzel dileklerin icin tesekkur ederim. Ancak benim ucuncu degil. Topigi takip eden, beraber temizlik yaptigimiz bayanlardan 3 kisinin bebegi oldu. Surecten bahsetmistim :)
Kusura bakma canım benim, ben sizleri ara ara okuduğum için bilemedim senin bebeğin oldu sandım,
Bebeklerimizi Allah korusun,ailelerinin gözleri aydın olsun
rızkı bol, bahtı açık olsun inşallah ailesine bağışlasın. hayırlı evlatlar olsunlar.

Zaman asimindan dolayi gene onceki alintilarim kayboldu. Hic de aklimda degiller. Eger yanitlamadigim bir sey olmussa da affola..

@Littlebutterfly hos geldin. O kadar uzun zaman oldu ki. Taa ilk zamanlarda vardin sen. Çok da uzun degildi sanki surec hatirliyor gibiyim. Senin dedigin gunluk 5 gorevi hic vermedik. Karistiriyor olamazsin degil mi. Haftalik olarak verdik biz. Gelmene cok sevindim.

@sivastrabzon gene dokturmussun. Bagrina basmissin. Bir tanesin..

CKbeautyandsheer CKbeautyandsheer seni alintiladigimi hatirliyor lakin nedenini hatirlamiyorum :))

@cnntrm at kurtul ver kurtul

K klbk33 sekillensek de mi temizlesek temizlesek de mi sekillensek. Sen bosladin burayi da izini suremiyorim malesef :KK70: :KK70:

Merak da ettim şimdi. :işsiz:

Aktiflik konusunda sıkıntı yaşasam da ben bu topiğin kurulma planlarını biliyorum uleeennn :KK70: Evimin en temiz en düzenli olduğu dolayısıyla ruhumun da en dingin olduğu dönemleri burası sayesinde yakalamıştım. Şu sıralar yine aynı ayara ihtiyacım var inşallah bir kez daha başarabilirim :)
chentiq chentiq başta sen olmak üzere tüm küldaşlarımın bayramını kutlar, büyüklerimin ellerinden küçüklerimin yanaklarından öperim :)
Canım hamilesin ne güzel hayırlı olsun :)

Bugün çok işim var evde
iş çıkışı mak çamaşır atılacak
yemek olarak kuru pilav cacık düşünüyorum.
o sırada mutfak toplanır.
sonrasında dağılan dolabıma el atmak istiyorum.

Merhaba. .bende katılabilir miyim size..
tabiki. ilk sayfaları okuduktan sonra tekrar konuşalım. hoş geldin

Merak da ettim şimdi. :işsiz:
sorma ya.. ben de merak ettim ne diyecektim... :KK70:

Canım hamilesin ne güzel hayırlı olsun :)
sen de 60 kg olmuşsun sana da hayırlı olsun. fıstık gibi olmuşsundur....

Bugün çok işim var evde
iş çıkışı mak çamaşır atılacak
yemek olarak kuru pilav cacık düşünüyorum.
o sırada mutfak toplanır.
sonrasında dağılan dolabıma el atmak istiyorum.
banyo dolabına el at. bugünki günlük ödevimiz o

Zaman asimindan dolayi gene onceki alintilarim kayboldu. Hic de aklimda degiller. Eger yanitlamadigim bir sey olmussa da affola..

@Littlebutterfly hos geldin. O kadar uzun zaman oldu ki. Taa ilk zamanlarda vardin sen. Çok da uzun degildi sanki surec hatirliyor gibiyim. Senin dedigin gunluk 5 gorevi hic vermedik. Karistiriyor olamazsin degil mi. Haftalik olarak verdik biz. Gelmene cok sevindim.

@sivastrabzon gene dokturmussun. Bagrina basmissin. Bir tanesin..

CKbeautyandsheer CKbeautyandsheer seni alintiladigimi hatirliyor lakin nedenini hatirlamiyorum :))

@cnntrm at kurtul ver kurtul

K klbk33 sekillensek de mi temizlesek temizlesek de mi sekillensek. Sen bosladin burayi da izini suremiyorim malesef :KK70: :KK70:
Kendi izimi ben de süremiyorum maalesef :KK70:
Memlekete gidip geldim. Mutfagimi topladim, evimi topladim, camasirimi, bulasigimi yikadim da gittim. :nazar: Sanırım külkedisi olma yolunda oldukça ilerledim ben. :nazar: Kendi adima mutluyum. :nazar: Simdiki hedefim hem bakimli hem hamarat olmak. Zaman yaratma cabasindayim aslinda. Nasil olacak bende bilmiyorum. Aslinda biliyorum. Evde işbölümü olusturmaliyim caktirmadan. Mesela cocuga bulasik makinesi yerlestirme fikrini esime cay demleme yada ben demlerken cocuga bakma fikrini caktirmadan yerlestirmeye calisiyorum. Gorev gibi yaparsam kimse yardim etmez :KK43:
Gecenlerde evi supurdum esim cocuklarla viledaladi. bende toz aldim. Yarim saate bitti isimiz gezmeye gittik:nazar::KK76:

Duger topigin ilk mesajoni guncelledim. Son sayfasina da yarinki odevimizi koydum.

Ramazan bitti bayram bitti artik tukani acabiliriz...

son guncelleme:18.06.2018

AYIN MOTTOSU:
"Bir işi ilk defa yapan bir kimse, şüphesiz onu ikinci defa yapmakta güçlük çekmez"

Haziran 2018

Haftalik Alışkanlık: Derli toplu mutfak tezgah. Her akşam gruba yada topiğe yada özel mesajla bana fotoğraf atmak

Odak Noktasi: Bayram temizlikleri bittigu icin evin geneli diyorum.

Günlük ödev: Ay sonuna kadar ben verecegim. Daha sonra belirtilen listeye gore sirasiyla verilecek
Yapacagim insallah
Merhaba. .bende katılabilir miyim size..
Hosgeldin.

tabiki. ilk sayfaları okuduktan sonra tekrar konuşalım. hoş geldin

sorma ya.. ben de merak ettim ne diyecektim... :KK70:

sen de 60 kg olmuşsun sana da hayırlı olsun. fıstık gibi olmuşsundur....

banyo dolabına el at. bugünki günlük ödevimiz o
Sağol canım 59 u gördüm ucundan yeni hedef 52 :)

Gunaydın hanımlar.
Gunluk beşli;

Bebişi yıka
Odaları topla
Birkaç kez çamaşır mak çalıştır
Evi süpür
Yemek yap(ne yapacagımı bilmiyorum)

Banyomu yıkamıştım. Dolabına el atabilir miyim bilmiyorum. DENERİM :KK70:

günlük 5'li
-yemek
-kuru çamaşır katlama
-ortalık toplama