Küllerden Doğmak Vol.2

Geçen sene bunları yapmışım. AFFERİM BANAA
Bu liseden kopya çekerek yapabilirim temizliği belki...

Darısı başımıza, ben eşimi bekliyorum dedim ama bu gidişle ben kış temizliği yapacağım galiba..

Kizlar maratona kalkiyorum.

Instagram kullanmayi bir ogrenebilsem ne iyi olacak. Cok guzel seyler var. Kurcalamak lazim resmen bir dunya orasi. Cok faydalanabilirim. Ama zamanim ölür diye korkuyorum. Nette cok takılıyorum
Ben sana başka bir dünya tavsiye edeyim. Temizlikle ilgili bir şey var mı pek bakamadim, burdan oraya firsat kalmiyor ama aradığım ne varsa karşıma çıktı hep; girdigimde çıkamıyorum interest.
Minimal yaşam benim de imrenerek ve kendimce uymaya çalıştığım bir yaşam çeşidi. Ama birebir uygulamak çok zor..

Benim maraton bitti şimdilik. Yapmam gereken işler daha doğrusu.. sonrası küçük, rutin işler.. not alabilirsem devamını yazarım.
Maratondakilere kolay gelsin..

Benide aranıza alın kızlar iş düzenini hiç tuturamıyorum ben
Hoşgeldin aramıza, umarım faydamız dokunur.
Sürekli bildirim yapınca zaten kendiliğinden oturuyor düzen. Ben öyle hissediyorum kendi açımdan..

ben çalışıyorum günlük temizliğim olmuyor bulaşık yemek çamaşır olursa oluyor yinede yaptığımı yazarım yazmak için yaparım hatta topik aktif ise

• Oturma odası camı ve odadaki balkon camı silindi.
  • Kv kişisel bakımı yapıldı (tırnak ),
  • Yerler süpürüldü silindi,
  • Buzdolabı iç rafları silindi,
  • Mutfak dolabı alt kapaklar kabaca silindi,
  • Toz bezi, paspas ve geliş oyuncaklar yıkandı,
  • Ocak silindi, demirleri makinaya atıldı,
  • Bulaşık makinası çalıştırıldı,makinaya sığmayan bulaşıklar elde yıkandı,
  • Duvardaki eşyaların tozu alındı,
  • Oturma odası tozu alındı,
  • Bir dolabın üstü toz alındı,
  • Küçük parça çamaşırlar için, çamaşır filesi dikildi.

çamaşır filtersi ellerine sağlık güle güle kirlet

karbonat halıdaki mikropları öldürür ve kokusunu alır. kuru halının üzerine toz karbonat serpiyorsunuz bol bol, bekliyor bir süre sonra süpürüyorsunuz. Çay lekesi için hiçbir önerim yok. Belki sıcak su ve beyaz sabunla silmeyi deneyebilirsin.

herkese merhabalar bayanlar minimal yasam sitesinden buraya aktim :) sizlerin azmini okudukca gaza gelip daha istekle yapiyorum.ev islerini bugun ki islerim madimak ayiklamakla gecti buralarda kisin guzel bi corba cesiti oluyor zahmetli bi is ama degdi
kizimi yikadim.uyuttum simdi sizi takip ediyorum yapilacak islerim
.bulasik makinayi bosaltip yerlestirmek
.camasir atmak
.yemek yapmak
..ha bide kullanmadim.bos odam.vardi evdeki etraftaki ivir ziviri.oraya koydum.hep ayiklama.yapip atilcaklar ve ihtiyac.sahibine.verilecekler var cok uzun is orayi.halledersem daha kimse.tutamaz beni :))

soru 1: ben bu sayfada fotoğraf paylaşmam diyen var mı
soru 2: ben özel mesajla sana/takım arkadaşlarıma fotoğraf atmam diyen var mı
soru 3: ha_mim in açtığı ve sadece bizim görebildiğimiz fotoğraf paylaşma alanına ben fotoğraf falan koymam diyen var mı.

not: fotoğraflar birbirimizi motive etme amaçlı öncesi/sonrası fotoğraflardır.. başka bir şey gelmesin aklınıza.

ahh ahh minimal yaşam hos geldin. senden öğreneceklerimiz var. biz de ona çabalıyoruz.

bundan sonra kilo verme takımlarındaki kaptanlar gibi olacağım. yandınız vallaha elimden çekeceğiniz var. o evler tertemiz olacak...
tüyo verebilirim nasılsa kapran yardımcısıyım cezalar düzenler benim işimde sayılırı ucundan şöylede yapabiliriz sen cezaları bende uygula ev çok kötü durumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…