Küllerden Doğmak Vol.2

o suslenip cikiyor gece. Soyle de 12 den once donsun eve. Araba balkabagina donusmeden

sanirim cift cam oluyor benimki. Ama tek camlisini da gormedim. Camli kisim kalin arasında yer var. Badim kubdef ekleyebilirse fotolari eklesin. Aslinda sadece maratona katilanlara yollayacaktim ozel olarak.. ama ugrasmasin kizcagiz. Firini domol ile temizliyorum. Rossmanlarda satilan bir tur kopuk trmizleyici. Ama kimyasalindan emin olamadogim icin toplamda 1 saati gecti temizlemem. Cok pisman oldum. Soktugume temizledigime. Oradaki yaflar dedim hangi kadin soker uğraşır chentoq kizim kafayı mi yedin dedim. Dirulamasi icinde en az 20 kez bez ıslattim sıktım durdum.. iskence. O vidalar bir daha acilmayacak. Dibinde de yag dokulmus. Deterjana ragmen yumusayinca cay kasigiyla kazidim. Onceden kadınlara sildiriyordum ben. Nasil kalmis anlamadim. Sanirim sadece bezle silmis gecmisler. Onlara da soledim bi ton. Yapmıyorsan yapmiyorum de. Tek tek ne yaptin ne yapmadin takip etmeli miyim ben. Bir de kurdan ve kulak çubuğu ile kalan yapiskan yaglari ara kisimlardan cikaracagim diye elimi kestim. 20 gun iyilesmez o kesik. Ozetle pis kalın ama mutlu kalin gacilet

Hani fotolar?herşey bizi gazlamak için miydi:)
badime sor

Neler yapmışım bakalım:))

Külkedisi olmuş muyum????
alası olmuşsun alası..

Iyi geceler..
Aşırı yorgunluğumu +10 bildirim değerinde sayıp, bitmekte olan şarzimı goźönunde bulundurarak huzurlarınızda ayrılıyorum efendim..
tabiki

biz de seviyoz kiiii isimleri yazıp buzdolabına assana

Kizlar yazliklari cikarip kisliklari kaldirdiniz mi?
beraber yapabiliriz

merhaba hoş geldin. artık kalıcı mısın. badin seni soruyordu

kitaplar ne acaba. her güzel şey gibi bu gün de tekrar gelecek...

bu hayat neden bu kadar pahalı. her market dönüşü ağlıyorum resmen

her akşam beni etiketler misin kahve ve kitap için. areser de katılır

Ben çok uluk bi insanım yanınızda ya çok geç yatıyorum geç kalkıyorum biraz okudum mesajlarınızı aslında çok motive edici :)

Ben çok uluk bi insanım yanınızda ya çok geç yatıyorum geç kalkıyorum biraz okudum mesajlarınızı aslında çok motive edici :)

Olsun canım hiç önemli değil.uyanık olduğun saatlerde iş yapmıyor musun:))yapmıyosanda yaptırırız:))
yapman gereken sadece yaptıklarını ve yapacaklarını yazmak

Ben maratonu akşama kadar uzatıyorum kızlar.oturma odası hariç diğer yerler bitti.dışarda az bi.işim var onu hallediyim gelince kaldığım yerden devam inşallah

Asel09 hadi maratonuma katıl akşma kadar neler yaptığını yaz.listeyi kabarık tutmak için aklında olmayanlarıda yapabilirsin:)))

Tamam o zaman başlıyorum akşam işim bittikten sonra yazarım ha_mim :)

Canim kardeşimdeydim az önce geldim

Oooo hikaye
Teşekkürler canımm başkanım
İsimleri buzdolabına yapıştırma iyi fikirmiş de soranlara ne dicez
Nicklerle bi hikaye yazmak lazım:))
Benim isim. Yalniz bazilarinin ne anlama geldigini bilmiyirum ki yazayim. Aman soyleyiverin gitsin. Benim esim bilio her birini. Hatta birisinin birakin nickini videosunu bile beraber izledik

Oooo hikaye

Benim isim. Yalniz bazilarinin ne anlama geldigini bilmiyirum ki yazayim. Aman soyleyiverin gitsin. Benim esim bilio her birini. Hatta birisinin birakin nickini videosunu bile beraber izledik

İsteriz isterizzz yazmazsanda küseriiiiiz
Yaz yazz yazz yazz:))

Vuuu birisiiii duydun muuu
bundan sonra bilelimde ona göre atalım fotoları videoları filan.bende spor öncesi sonrası yapcaktım vazgeçtim o zaman

Ben geldim devam işlere
Yahu başkan bide bir külkedisinin prenses olma macerası diye bi topik açsan.biz bu külkediliğini abarttık mı ne

9-12 maraton sonucum

Yatak odası toplandı
Oğlanın montları yıkandı
Yatak odası süpürülüp silindi toz alındı
(Bu arada bir büyük bir küçük süpürge içi temizlendi)
Oturma odası süpürüldü silindi toz alındı
Merdivenler silindi
Benim kazaklarım yıkandı
Mutfak toplandı yerleri süpürüldü silindi

12-14 maratonum
Oğlanın odası kızın odası salon
Süpürüldü silindi toz alındı
Alt kat banyo lavabo wc yerleri silindi

Şimdi üst banyoyu temizleyip bir duş alacağım

Şimdiye kadar yaptıklarım

Sabah
Kahvaltı hazırlandı
Mutfak toplandı
Bulaşıklar yıkandı
Kirli çamaşırlar ayrıldı
Oturma odası toplandı
Yatak odası toplandı
Süpürge yapıldı
Çöp dışarı çıkarıldı

Arkadaşlar bizim bazanın başlıgını çok eskidi yatakda aynı şekilde bu bazaları sedir olarak kullanabilr miyiz sizce ? Yeni yatak alacagız

Difrizde de köftem varrr heee dur bende öyle yapımmmm

Yap yap sende çok yoruldun:))

Arkadaşlar bizim bazanın başlıgını çok eskidi yatakda aynı şekilde bu bazaları sedir olarak kullanabilr miyiz sizce ? Yeni yatak alacagız

Hiç bi fikrim yok canım olursa bizede foto at belki bizde eskiyince değerlendiririz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…