Küllerden Doğmak Vol.2

Sağol canımmm

Hadi ben kaçtım. Maratona katılan olursa ona ozel oncesi sonrasi fotograflarini paylasacagim. Bu da bonusu olsun

Geliyoruuuum

Belki de hiç düşündüğün gibi değildir canım. Sevgili chentiq inde dediği gibi sonra konuşuruz bunları tatlım.Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah...

Çok güzel ellerine sağlık canım

K klbk33 huhuuuuuu komşuuuuu bende şu an çay içiyorum.depoyu fulleyim işlere koyulcam inşallah.kocayı süsledim püsledim düğüne gönderdim.ona layık bir külkedisi olmalıyım

Teşekkürler canım

Yapalim bencede
Ben liste yapiyim rutin isleri

Simdi ocak temizledim detayli
Bulasiklari yikadim
Supurme islerine gecicem
Maraton yapan varmi

Senden heveslenip bende mutfak camlarini sildim. Yemek molasi bitince oturma odasi camlarini silecegim. Maratondayim yani. Birde firini ne ile nasil temizliyorsun? Ben de silecegim de. Cam dedigin Ust kapak cami mi firinin cift camli da onun cami mi?

Benim maraton simdilik bitti belki devam.ederim az sonra.. sonuç: oturma odasi misafir odasi mutfak supuruldu .. yikanan camasirlar serildi yenisi atildi bitti sanirim o da serilecek.. bir kac parca bulaşık yikandi.. yatak odasi toplandi nevresim degistirildi.Lambasi değiştirildi. . Wc lavabo silindi.. toz alindi.. bir de pratik bir meze yapildi..

Kızlar merhaba

Uzun zamandır gelemedim ama etiketlemeler için teşekkür ederim.

Ben bu aralar bahar temizliğine başlamayı düşünüyorum halıları ve 3 parça zebra perdemi yıkamaya vereceğim.

Şimdi çocuklu bir ev olarak ilk defa hali yıkatma işine girecegim nasıl yapsam sizlerden de fikir almak istiyorum. Temizlik falan derken çocuğmu da üstmek istemiyorum sizler nasıl yapıyorsunuz?

Iyi yapmissin neler yaptin yaz bakayim

Iyi yapmissin neler yaptin yaz bakayim

Neler yapmışım bakalım:))

İlk iş çamaşır attım makineye
Mutfak toplandı.bazıları makineye konuldu bazıları elde yıkandı
Ev toplandı
1 saat spor yapıldı
Ev süpürüldü
Toz alındı aynalar silindi
Çamaşırlar serildi
Küçük uyutuldu
Yemek hazırlandı yendi
Mutfak toplandı
Çay içildi tekrar toplandı
Çocuklarla oyun oynandı
Çocuklar yıkandı
Banyo duşakabin lavabo ayrıntılı yıkandı
Tekrar acıkan ev ahalisi doyuruldu mutfak toplandı
Çamaşırlar toplandı katlandı tekrar serildi
Çocuklar uyutuldu
Şimdi yeşilçayımı içtim yatıcam inşallah
Belki arada unuttuklarımda vardır:)

Külkedisi olmuş muyum????

Günaydın bacılar, bu gün maratonu ben başlatıyorum ama bir kac isim hariç diğer isimleri henüz ezberlemedim görünce hatırlıyorum. O yüzden zaten bu yazım size bildiri olarak gelecek :) buyurun bakalım seviyorum sizi kiiiiiz

Ooo maşallah kepenkler açılmış
Yeni haftamız hayırlı bereketli olsun

Eşimi işe gönderdim beni de uyku tutmadı ama hiç bi işte yapamıyorum çocuklar uyuyor.tembellik edip geri yatmasam bari.
Belki spor filan yaparım dur bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…