Küllerden Doğmak Vol.2

Canm kusura bakma ama ben tam anlayamadim. Bugun daha smdi girebildjm. Hangi konuyu acamadimm ??

Canım şimdi sen diğer konumuz var ya cuma günleri bildirim yaptığımız, oraya yazamamıştın ben de senin adını ekledim, 23:05'te yazmışım "nill41= 4 madde tamamlandı" diye, chentiq'de uyarı vermiş, 23:00'a kadar yazman gerekiyordu diye Ben de dedim nill arkadaşım için yazmıştım diye

BUGÜNKÜ ÖDEV (12 EKİM 2015)
En az 7 parça ütü yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
Areser
2. catuke
3. dagci
4. patoloji
5. eshma
6. La_vinya
7. yesilkubbe
8. yesa1
9.Littlebutterlfy
10. cnntrm
11. ayseyma

A BUGÜNKÜ ÖDEV (12 EKİM 2015)
En az 7 parça ütü yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Areser
2. catuke
3. dagci
4. patoloji
5. eshma
6. La_vinya
7. yesilkubbe
8. yesa1
9.Littlebutterlfy
10. cnntrm
11. ayseyma
12.anathema

Bugün çok fena hastaydim ona rağmen haftalik görevleri yaptım ne kadar çalışkanım yaa

En az 7 parça ütü yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Areser
2. catuke
3. dagci
4. patoloji
5. eshma
6. La_vinya
7. yesilkubbe
8. yesa1
9.Littlebutterlfy
10. cnntrm
11. ayseyma
12.anathema
13. Statistician

Kızlar acayip yorgunum,karnim feci ağrıyor ama bi gayret yaptim odevimi geldim.2 si mutfak havlusu olmak uzere 12 parca utu yaptim daha bissuru utulenecek eşya var ama onlarda önümüzdeki günlere inşallah..
bu arada benim utum kazanli tefal,kirec temizleme çubuğunu temizliyorm sadece,gerci yeni sayılır 1 sene olmadi alali.

"ayseyma, post: 43003379, member: 370331"]BUGÜNKÜ ÖDEV (12 EKİM 2015)
En az 7 parça ütü yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
Areser
2. catuke
3. dagci
4. patoloji
5. eshma
6. La_vinya
7. yesilkubbe
8. yesa1
9.Littlebutterlfy
10. cnntrm
11. ayseyma
12. Bi kahve

Canim kireç temizleme çubuğu ne bende öyle bişey yok

Hepsini ver guzummm yaparım ben nasılsa gece oturuyorum kışlıkları çıkarttığım zaman ütülemiştim şimdi kalanlar da bitti

cansın teşekkür ederim balım yemekten önce 27 parça yaptım bir o kadar daha vardır heralde :) oğlan vakitlice uyursa yapıcam diğerlerini de hazır ütü masası açıkken

cansın teşekkür ederim balım yemekten önce 27 parça yaptım bir o kadar daha vardır heralde :) oğlan vakitlice uyursa yapıcam diğerlerini de hazır ütü masası açıkken
Bende iş çokkkk.kızlar sağolsun yine yaptılar yapacaklarını napalım canları sağolsun. Biri uyudu, darısı diğerine inşallah.
Çamaşır çok çıkıyor benim iki çocuk iki de biz hergün yıka yıka bitmiyor. Bugün 3 makina açıldı yarın a hiç bilmiyorum

Aaa evettt hatta ben o gun nasil yapicam die sormustum. Sonra bildirim yapicaktm baktim soz yapmissinizzz.. cok sevinmistim lutfen ona kizmayinnnnn chentiq kardesss. Bana kizinn. Cezam neyse cekmeye raziyimmm

En az 7 parça ütü yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
Areser
2. catuke
3. dagci
4. patoloji
5. eshma
6. La_vinya
7. yesilkubbe
8. yesa1
9.Littlebutterlfy
10. cnntrm
11. ayseyma
12. Bi kahve
13.Nill41

çocuk olunca öyle oluyor maalesef benimki de nasıl becerdiyse ayakkabı dolabının raflarını indirdi yere yemekten önce napalım canları sağolsun kendilerine zarar vermesinler de... benim oğlan da çok zor bir çocuk şimdi kreşe yeni başlamanın şerefine evde bize kök söktürüyor. geçici bir süreç diye kendimi avutmaya sakinleştirmeye çalışıyorum. yoksa çok zor

En az 7 parça ütü yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
Areser
2. catuke
3. dagci
4. patoloji
5. eshma
6. La_vinya
7. yesilkubbe
8. yesa1
9.Littlebutterlfy
10. cnntrm
11. ayseyma
12. Bi kahve
13.Nill41
14. Melegimkorusun

Kizlar telefondan cok zor oluyor ama kazanin sag tarafinda şöyle bi cubuk var,cevirip cikariyorum güzel yikayip takiyorum

bide kizlar beni listeden atmislar,rica etsem biriniz ekleyebilir misiniz ?

Eklentiler

• 20151012_233516.jpg
    83,5 KB · Görüntüleme: 41
En az 7 parça ütü yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Areser
2. catuke
3. dagci
4. patoloji
5. eshma
6. La_vinya
7. yesilkubbe
8. yesa1
9.Littlebutterlfy
10. cnntrm
11. ayseyma
12. Bi kahve
13.Nill41
14. Melegimkorusun
15. Anka_misali

20 30 ütü yapan arkadaşlar ne ütülüyorsunuz çok merak ettim. Ben iç çamaşırlarımızı da ütülerim ama hiç o kadar çıkmaz hepsi...
Çok mu kıyafetiniz var?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…