Küllerden Doğmak Vol.2

Mesaj yazmıcakdım aslında çok hastayımmerak etme arkadaşım Ülkemizde kalleş çok lakin vatan severler onlardan daha çok,sular bulanmada durulmaz derler ya Rabbim elbet Suları durultacak,Türkiye çok zor Günlerden geçiyor ama biz duâlarımızla inş bu günleri atlatıcazmilletime inancım tam

Verdiğin ödev çok iyi lakin ben hiç iyi değilimkafamı eğemiyorum sünizitim başladı

resim atsana. Bend3 de 2 tane kitaplik var. Kitaplarin bir kismi da komurlukte ve kanepe altlarinda. O yuzden odeve 1 kitaplik diye yazdigimi hatırlıyorum ama gene de bir bakayim. Calisma odasinin resmini koyar misin. Cok severim kutuphaneyi
Temiz ve düzenli olduğu bir ara koyayım kuşum inşallah

Bi kahve cim canım sana çok teşekkür ederim tam da yapmayı düşündüğüm bir işti çok çok sevdim beğendim bayıldım mutlu oldum
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin tüm hastalarla beraber...

Uyumuyor yavrum uyumuyor doğdu 5 aylık olana kadar uyanmadı diş çıkarmaya başladı uyku da gitti.
Ayakta sallamaya alıştırmadım aklıma tüküreyim keşke alıştırsaydım diyorum. En son çare eşimden bebek hamağı istedim al yeter dayanamıyorum ben dedim.
Düğün Salonumuz var bizim 1,500 kişilik bu ay 22 düğün var. Eşimin gelme saati gece 3 bazen 4. Bugün 1.100 kişilik yemekli düğün var adamı nerde görcem ben.geliyor yorgun, evde olsa bakıyor çocuklara, evi toplar kızlarla ilgilenir.
Ben sabah 7 de yattım 9 da büyük kızım kalktı.Şeker hastası aç kalmaması gerek kalkıcam kafam kalkmıyor oda gelmiş yavrum anne ben yerim sen uyu diyor. Baktım çıkardı oturdu yedi bende uzandım derken uyumuşum oda babasını kaldırmış Küçük daha oda 6 yaşında. Bugünde böyle oldu yarın hamak geliyor bakalım onda nasıl olucak.

Merhaba hanimlar yesa chentiq uzun suredir yazamadim mazarette bildiremedim farkındayım ama hep aklimdaydinız söyleki 20 aylik bebegim çok hastalandı ve sürekli hava tedavisi yapıldı allaha şükür suan iyi biraz hırıltılısı kaldı ve internetimiz ortaktı ve kesildi onun iskencesini çektim yani söyleki cezam neyse razıyım en son ne zamn geldim onu hatırlamıyorum geriye de dönecek vaktim pek yok ama 1 haftalik günlük ve haftalik ödevler ne işe yapiyim sonrada bende tekrar aranıza geri geliyimlutfen

gecmis olsun

canım ben de emin olamadım listeden çıkarılacak mı çıkarılmayacak mı diye
çOKK ama çooooook geçmiş olsun bu hafta ile tekrardan başlarsın canım tekrardan hoşgeldin aramıza

Çok geçmiş olsun kuzuya bu havalar tam hastalanmalik kuzucuklar da savunmasız olunca kötü oluyor inşallah hırıltısi da geçer bir an önce

Merhaba dün misafirim vardı hasta hasta çok zor oldu bugün daha fenayim Dünün ödevine bakamadım zaten öğlene kadar elekttik yoktu sonrasında misafir derken hiç bakamadım, dün gitti zaten
Bugünün ödevini yakın zamanda yaptım ben hatta yeni kaşıklık almıştım:)

Haftalık görevler iyiymiş:) benim tv ünitemdeki vitrinde kitaplarım var benim, geçen haftanın görevinde yapmış oldum bu işi

BUGÜNKÜ ÖDEV (11 EKİM 2015 PAZAR)

Kaşık-çatal çekmecesini düzenlemek, içindeki bölmeli aparatı yıkamak.

1.
yesilkubbe
2.maral

Nasıl dugunde kız:)
Düğün Salonu var
Hiç izni yok benim kocamın yaaa. Yazın full doluydu birde artık herkez kışın evleniyor. Na bugün de düğün var yarın da var, öbürgün de var var oğlu var
Aralık ayına bile satmış düğün hemide yemekli
Yine de çok şükür işi olsun da biz alıştık onsuzluğa

1.
yesilkubbe
2.maral
3. Melegimkorusun

1.yesilkubbe
2.maral
3. Melegimkorusun
4. anka_misali

1.yesilkubbe
2.maral
3. Melegimkorusun
4. anka_misali
5. Bi kahve

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…