Küllerden Doğmak Vol.2

Ben de eve yeni geldim hiç buzdolabı silesim yok kendimi kaldirabilirsem silerim...

Ben de eve yeni geldim hiç buzdolabı silesim yok kendimi kaldirabilirsem silerim...

canım ben de daha yapmadım ödevi, sabah yapacaktım ama mesajını görünce acaba beraber kalsak mı diye de düşünmeden kendimi alamadım, ne yapsak ki

Canım aslında bir kaç kişi daha var cuma 00:00'dan sonra yazmışlar Allahım neden böyle oldum ben yaaa

Kabul edin hocam yaa bu seferlik arkadaşların bildirimlerini
Bu seferlik kabul edin demissin de.. bak bakalim bir daha ben ne yazmisism. Yanlis mi yorumladin acep

canım ben de daha yapmadım ödevi, sabah yapacaktım ama mesajını görünce acaba beraber kalsak mı diye de düşünmeden kendimi alamadım, ne yapsak ki

E hadi kalkıp yapalım bari o zaman mutfak dolaplarıni silerken silmistim ben zaten pek bir sey yoktur

BUGÜNÜN ÖDEVi (10 Ekim 2015)
Buzdolabının dışını üstü de dahil olmak üzere silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. catuke
2. _VUSLAT_
3. feraceli
4. Littlebutterfly[
5- seyhan77
6. Melegimkorusun
7. Eshma
8. Anka_misali
9. anathema
10. bi kahve
11.naz__24
12. Chentiq
13.Nill41
14.ayseyma

sizede çok geçmiş olsunn. aynen ya keşke biz hasta olsak yerlerine. bakalım bizimki kaç gün sürcek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. catuke
2. _VUSLAT_
3. feraceli
4. Littlebutterfly[
5- seyhan77
6. Melegimkorusun
7. Eshma
8. Anka_misali
9. anathema
10. bi kahve
11. naz__24
12. Chentiq
13. Nill41
14. ayseyma
15. yesa1

Ohhh sildim de geldim

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. catuke
2. _VUSLAT_
3. feraceli
4. Littlebutterfly[
5- seyhan77
6. Melegimkorusun
7. Eshma
8. Anka_misali
9. anathema
10. bi kahve
11. naz__24
12. Chentiq
13. Nill41
14. ayseyma
15. yesa1
16. cnntrm

Ahh şu magnetleri toptan atasim var yesa benden tam 6 dk önce bitirmiş

Çünkü yesa1'in hiç magneti yok :) Yani var da buzdolabı üzerinde değil :) Bir de buzdolabının bir tarafını silemiyorum duvar ile bitişik resmen :)

sizede çok geçmiş olsunn. aynen ya keşke biz hasta olsak yerlerine. bakalım bizimki kaç gün sürcek

Burun tıkanıklığı için cold mix diye bir damla var kiyafetine ya da yastığına damlatiyorsun istersen onlardan al bir tane ben yeşilini kullanıyorum cok rahatlatiyor mışıl mışıl uyuyor damlayla hatta kendime bile kullanıyorum

Ben magnetleri kombi üzerine koymuştum, geçen oradan da aldım, salonda akvaryum altında camlı bir bölme var, hepsini oraya koydum valla :)

Ben de iyice sinir olmaya başladım artık karma karışık görünüyor buzdolabı onlar yüzünden kapaktan aldım yan tarafına koydum hepsini orda daha az gözüme batiyorlar hiç değilse hele hele o eve sipariş magnetleri duvara yapışık kısımda duruyor gormeyeyim diye :)))

En mantıklısı canım ya :) Bir yerden sonra insan bunalıyor

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. catuke
2. _VUSLAT_
3. feraceli
4. Littlebutterfly[
5- seyhan77
6. Melegimkorusun
7. Eshma
8. Anka_misali
9. anathema
10. bi kahve
11. naz__24
12. Chentiq
13. Nill41
14. ayseyma
15. yesa1
16. cnntrm
17. yesilkubbe

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. catuke
2. _VUSLAT_
3. feraceli
4. Littlebutterfly[
5- seyhan77
6. Melegimkorusun
7. Eshma
8. Anka_misali
9. anathema
10. bi kahve
11. naz__24
12. Chentiq
13. Nill41
14. ayseyma
15. yesa1
16. cnntrm
17. yesilkubbe
18.La_vinya

iyi geceler kızlar,
Ankarada'ki üzücü ve talihsiz haberden sonra bir de bugün bursada kapalı çarşıda yangın çıkmış dün gece.çok üzgününmmm çokkkk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…