Küllerden Doğmak Vol.2

kızlar bugünkü ödev buzdolabı temizlemek mi

Evet canım Bu arada yeni görevler de geldi, bu senin ilk haftan olacak 5'te 5 yapmaya çalış

• En az iki odanın perdelerini/fonlarını/güneşliklerini yıkamak yada yıkatmak
  • Takıları düzenlemek, kutulamak, temizlemek, kullanılmayanları elden çıkarmak
  • 2 dolabı içli dışlı düzenlemek temizlemek (Banyo, portmanto, yatak odası.. Artık hangi dolabınızın ihtiyacı varsa)
  • Kütüphaneyi ve kitapları baştan aşağı temizlemek düzenlemek. Asla okunmayacak kitapları elden çıkarmak. Son 3 aydır herhangi bir kitap okumamışsanız bir tane kitap sipariş etmek. (Kitap istediğiniz içerikte olabilir.)
  • Harcamalarınızı kontrol etmek. Gereksiz kalemleri sınırlandırmak. Göz önüne estetik bir kumbara almak yada yapmak. Para biriktirmeye başlamak.

aaaaaaaaa ne güzel denk gelmiş

Ahh kuzum ahh aynı şeyi yaşıyorum eşim değil yardım etmek içeceği bir bardak suyu bile benden ister yazın tatilde biraz toparlamistim evi ama sonra bayramdi dugundu derken yine aldı başını gidiyor şimdi hem ev hem okul islerini toparlamam gerekiyor düşündükçe bile beynim dönüyor resmen Allah tüm kadınların yardımcısı olsun hem çalışıp hem çocuk büyütüp hem evi çekip çevirmek çok zor oluyor

BUGÜNÜN ÖDEVi (10 Ekim 2015)
Buzdolabının dışını üstü de dahil olmak üzere silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. catuke

Nill41 canım o kadar kolay çıktı ki eşim işe gitti, ben de bir deneyim dedim, hemen çıktı, balkonda yıkadım hatta kuruttım bile yine balkonda, eşim gelince taktırırım artık çünkü takması zor gibi [/QUOTE]

Evet canm bende takarken cagirmistim diye hatirliyorum. Ohh gule gule kirlet insallahh. Bende heveslendim smdi. Yarn sabah yapmaya calisicam

Kizlar para biriktirmek demissiniz. Bunun icin miktar onemli mi. Ben calsmiyorum ve biraz da borc skntmz var. Arabaicin de para biriktiriyoruz vs. Ama ben ramazandan sonraydi sanrm. 25 kurus 10 kurus filan bozuk paralari biriktirmeye baslamstm. Gecen aksam saydik esimle. 150 tl olmus. Kusuratida var bu da sayilir mi. Ayriyetten 100 tl var dokunmuyorum.

Ödevi aldım kaptımmm çok iyi oldu ihtiyacı vardı dolabın
He birde o kadar emek verdim kızların dolaplarına demi.
Geceleri uyumuyorum ya ben.bu sabah ta 7 gibi uyudum, 9 da büyük kızım kalktııı aman gözümü zor açıyorum zaten,eşimde ben uyuyayım diye kızıma gel biz kahvaltıya gidelim demiş. Evde durursa ben ayakta duramıyorum allah razı olsun götürdü. Giderken sadece biz çıkıyoruz lafını duydum o kadar.
Kalkınca kızların odasına girdim küçüğü uyandırmaya baktım dolaplarının kapağı açık aman yarabbi birde ne göreyim büyük kızım kıyafet seçicem diye almış bakmış içine atmış moralim bozuldu
Şimdi tekrar toplicam

kıyamam yaaaaaaaaa anne olmak zor tabi,,
ben de hiç dağınıklığa katlanamam çıldırırım adeta, eşime kızıyorum arada ki çok dağınık da değildir çocuk olunca ne yapıcam onu düşünüyorum

Bugün geç saate kadar uyanıktım, ödev vermeyi düşündüm ama ismim halâ listede olmadığı için vazgeçtim
seni görmüşken sorayım ablacım yemek yarışmasına katılmışsın sanırım, geçen bakmıştım böreklerin süper gözüküyodu bu arada merak ettiğim şey ödülü nedir bu ve bunun gibi yarışmaların?

Sayılır canım sayılır, bu ödevi sadece haftalık gibi değil de daha genel düşünebiliriz, yani genel anlamda dikkat etmek, ihtiyacımız yoksa almamak, para biriktirmeye çalışmak gibi...

Bugün geç saate kadar uyanıktım, ödev vermeyi düşündüm ama ismim halâ listede olmadığı için vazgeçtim

Canım verebilirsin, artık listedesin, geçen haftayı 4'te 4 tamamlandın, chentiq ekler ismini bugün merak etme sen ver gitsin

Sağol canım:) Ödül, 1. olana profil madalyası + pro üye değilse proluk + ev tekstilinden güzel bir hediye
Börek yarışması halâ devam ediyor canım, istersen katılabilirsin
Tamam o zaman, acaba halâ deneme sürecindemiyiz diye düşünmüştüm

Anne olmak sanat işi gerçekten.
Yaptım o kadar o dolapları nasıl düzenledim topladım hepsi içinde bohça gibi atmış kelek.
Eşim dağınık değildir aksine titizdir. Oda iyilik olsun diye götürmek istedi ki çokta iyi oldu o konuda artık bünye kaldırmıyor uykusuzluğu biraz uyudum rahat.
Kızımla da kahvaltı edip mobilyacı gezmişler kızı ranza lı oda istiyor diye babası kıyamamış
Baktıkları oda heryeri çekmece ranza nın merdivenleri çekmece baya toplar ve çok hoş görünüyor.
Bu hafta gelirse oda amannn işim hiç bitmez hiçç.yeniden yerleştir, halılar yıkamaya gider derken bi kahve totosunun üzerine zor oturur.

ödevlere ba-yıl-dımmmm
ama benim 3 tane kitaplığım var yani çok fazla kitabım var her hafta zaten tozlarını alır ve düzenlerim bu haftada sabah ödevleri okumadan yapmıştım.
geçerli olur mu yoksa tekrar mı dökmem gerekiyor??
bu arada şu fotoğraf işini halletmem gerekiyor
çok istiyorum fotoğraf atmayııı

Geçerli olur canım benim

Fotoğrafın uzantısını değiştirmen gerekiyor.
1- eklemek istediğin fotoğrafı aç
2-Farklı kaydet de
3- Fotoğrafın isminin bulunduğu yerin altındaki (olarak kaydet) yerinden seçim yapacaksın.
4-jpeg seçtiğin anda sıkıntı yaşamazsın.

canım ben grafik tasarım okudum çok iyi bilirim zaten bu jpeg pdf olaylarını falan ama olmuyor çözemedim bir türlü sıkıntıyı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…