Küllerden Doğmak Vol.2

Kızlarımın dolabı bitti. Ev süpürme arası verdim. Şimdi sandalye temizlicem. Sehpalar da çıkar aradan.
Lavabo altını da düzenledi mi oh beee
gelsin yeni görevler
Bugün kızları uyuturken ben de odaların da oturuyorum onlar uyuyana kadar ne reklam varsa baktım

8 EKİM GÜNLÜK ÖDEV
Forum sayfalarinda gezinirken gördüğümüz reklamlardan bize yakin olan/ilgilimizi ceken 5 tanesine tiklayip, bakmak.

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesa1
2. ftemiz
3. atalente
4. nnightsaill
5. dagci
6. eshma
7. eflalim
8. seyhan77
9. bendimahi
10. elifcino
11. eniyikadinoyuncu
12. chentiq
13. Littlebutterfly
14. _VUSLAT_
15. yesilkubbe
16. bendimahi
17. cnntrm
18. lavinya
19. Catuke

Bugün misafirim vardı ve evi toparlamam ancak bu saati buldu, gardrop ödevimi yapamayacağım çünkü yarın yine misafirim olacak ve çok yorgunum haftasonu sadece uyumak istiyorum ama tezle uğraşmam gerek, of ben ne zaman dinleneceğim ya

Benimde acil ütüye ihtiyacım var,hemen al kullan bildir bende alayım
HAYDİ KİZLAŔRRRRRRRRR HEP BERABER DİĞER KONUYA BİLDİRİM YAPMAYA

BUGÜN GÜNLERDEN CUMAAAAA
Günaydınnnnn
Valla şuan yorganın altındayım ödeve bakim çıkım dedim haydi ben yattım

Canım bu saatte neler yapmışım yoksa sen yurtdışından mı katılıyosun

HAYDİ KİZLAŔRRRRRRRRR HEP BERABER DİĞER KONUYA BİLDİRİM YAPMAYA

BUGÜN GÜNLERDEN CUMAAAAA
Kızçem maşallah bu ne hızz
Bu arada masa sehpa görevi tamam
Makyaj malzemem az ve düzenli zaten tarihi gecenleri ise hemen at atmıyorum ben ya bisey olmaz diye, cok cok seyrek kullandığımdan genelde çok dolu oluyolar kıyamıyorum
Mutfakta dun evye altını temizledim dahada devam edecektim lakin malesef uzunca bisure elektrik kesildi planlarımı altust etti devam edemedim
Bi kaç mutfak dolabi ve yatak odası bugüne kaldi
Çoğu arkadaşımız sanırımbutun dolapları halletmeye çalıştı yesacım ama 2şer dolap yapan görevi yapmış sayılıyodu yanılmıyosam, değil mi?

Akıllı telefonumdan ilk katılışım
bu arada :)
Yeni görevleri sabırsızlıkla bekliyorum
Ayrıca bizde televizyon yok 2 laptop var hangisi pisse onu temizlim birini yeni temizlemiştim diye hatırlıyorum da..
Telefonum da gıccır gıccır yeni maşallah o ne olacak ??

Canım pis olanı temizle listeye adını ekle tamamdır telefonun da hayırlı olsun

Kızlar diğer topiğe 9 dan sonra mı yazsak nacizane önerim. Dunun bildirimi eklenmemiş henüz karışıklık olacak...

Selam kızlarrr :) Günlük ödev Dünden tamamdı zaten.. Haftalık ödevlerdende 3 tane yapabildim ancakk

• Mutfak dolabı içi düzenlemek ve temizlemek
  • Evdeki tüm masa ve sehbaları silmek, temizlemek
  • Makyaj malzemelerini elden geçirmek, tarihi geçmiş olanları atmak, düzenlemek

Yatak odasındaki dolap kaldı acilen el atmam gerek ama vakit kısıtlı

Günaydın canım. Yurt dışında değilim bursa dayım Küçük kızım son kalan azı dişlerini çıkartıyor oda zahmetli çıkıyor gece uyuyamıyor kalkıyor sürekli
Mecbur oturuyoruz beraber. Oda eline toz bezi alıyor beraber iş yapıyoruz arada kaytarıyor kelek

Evelynn sen niye bu hafta böyle oldun canım yaa sen ne güzel yapardınnn

Ya bu hafta belki profilimi okumuşsunuzdur tetenozla ugrastım ben. Önce bacagım kesildi 2 gün doğru düzgün yürüyemedim sonra tetanoz aşısı yaptırdım felaket bir agrısı var kolumu oynatamıyorum şuan. Bulaşıklar bile birikti bırak görevleri

Haftalık 4+4 üm tamamdır
Link atarsanız yazayım yada biriniz hayrına yazın dehşet uykusuzum dünden beri hiç uyumadım daha. Kızım sabah 6 gibi yattı, büyük kızımı bekledim yeni gitti biraz uyuyayım olar mıııı?
Bu günkü görevde süper olmuş kızım tv yi çizmişti, elden geçer ikisi de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…