Küllerden Doğmak Vol.2

8 Ekim Ödevi
Forum sayfalarinda gezinirken gördüğümüz reklamlardan bize yakin olan/ilgilimizi ceken 5 tanesine tiklayip, bakmak.

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesa1
2. ftemiz
3. atalente
4. nnightsaill
5. dagci
6. eshma
7. eflalim
8. seyhan77
9. bendimahi
10.elifcino
11. eniyikadinoyuncu
12. chentiq
13.Littlebutterfly
14._VUSLAT_
15.yesilkubbe

gördüğüm her reklama tıkladım.

8 Ekim Ödevi
Forum sayfalarinda gezinirken gördüğümüz reklamlardan bize yakin olan/ilgilimizi ceken 5 tanesine tiklayip, bakmak.

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesa1
2. ftemiz
3. atalente
4. nnightsaill
5. dagci
6. eshma
7. eflalim
8. seyhan77
9. bendimahi
10.elifcino
11. eniyikadinoyuncu
12. chentiq
13.Littlebutterfly
14._VUSLAT_
15.yesilkubbe
16. bendimahi

hepsiburada, caploonba, modagram, emzirme haftası ve ödüllü yemek yarışması ve hatta astroloji :))

Sadece birinciyi yaptim. yesa duymasin

Ben de sizdenim. Kolay odev gelince seviniyorum.

teşekkürler canım.yok yok nerede ,hepinizin maşallahı var.zira ben anca cesaretimi toplayıp gelebildim.
nihayet mutfak dolaplarım da bitti.3 haftadır kışlık hazırlıklarıyla uğraşmaktan mahvolmuşlardı .patlıcan biber közle,kaynat pişir derken baya kirlenmişler.
kışlıkları geçen hafta çıkartmıştım.bir makina yazlık yıkadım bugün. onları katlayıp kaldıracağım sadece.
masa sandalye sehpa pazartesi haftalık temizlikte yapıldı.
1 ruj,1 rimel,3-4 tane de göz kalemim var .onlarda çantasında .

ayrıca reklam ödevi de tamamdır.

canım yani sen şimdi haftalık görevlerden 4'te 4 mü yaptın diyorsun E eniyikadinoyuncu

Valla maşallah diyorummmmmmmmmmmmmmmmmm

Cuma gününü bekle, sen ben dagcı eflalim anathema8 eshma, maral falan 4 madde de tamamlandı yazarız

E eniyikadinoyuncu da yazsa yazsa 1 madde tamamlandı yazar, üstüne de cezayı yer ohhhhh

8 Ekim Ödevi

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesa1
2. ftemiz
3. atalente
4. nnightsaill
5. dagci
6. eshma
7. eflalim
8. seyhan77
9. bendimahi
10.elifcino
11. eniyikadinoyuncu
12. chentiq
13.Littlebutterfly
14._VUSLAT_
15.yesilkubbe
16. bendimahi
17.cnntrm

Zayıflatan spor aleti, zayıflatan tayt, sağlıklı gıda şansıma bunlar çıktı (48 kiloyum) forex, yönetici koclugu 1-2 tane daha vardı ama unuttum :)))

evet canım.biraz da denk geldi bu hafta ki görevler bana.mutfak dolaplarına bu sabah başlamıştım zaten.onlarda aradan çıktı çok şükür.ev de en zordan saydığım işlerden biri olur kendileri.

geçen hafta neredeyse her gün ütü yaptım .bu hafta ki görevleri sabırsızlıkla bekliyorum.halı ,koltuk,cam silme vs her şeyin elden geçmesi gerekiyor.kış hazırlıklarıyla uğraşmaktan bunlar aldı başını gitti.

46 ayakkabısı olanın 3-4 tane göz kalemi olması çok tuhaf... 46 ayakkabı deyince bihter gelmişti gözümün önüne bakımlı, süslü kokoş...

ben yıkayıp kaldırırım canım.ütülemem.mevsimi gelince tekrar kısa proğramda yıkar öyle kullanırım.sonuçta 5-6 ay kapalı da olsa hava almıyor ve bence tozlanıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…