Küllerden Doğmak Vol.2

kızlar mahvoldum been
benim odam küçük butik gibi 3 baza ve 1 gardırop dolusu kıyafet ve 46 çift ayakkabı...
yazlık kışlık ayırıcam derken camlara kadar kıyafet fırlatmışım nasıl toparlayacağım ben burayı ya
odaya girmek dahi istemiyorum şuan.
yaktınız başımı

Canım şimdi kendine şu soruları soracaksın.

1- Ben bu elbiseyi / eteği en son ne zaman giydim?
2- Ben bu elbiseyi / eteği bugün mağazada görsem alır mıyım?

İlk sorunun cevabını hatırlamıyorsan ve ikinci sorunun cevabı hayır ise artık çıkar bunları hayatından, ihtiyacı olan birine ver gitsin, sen rahatla, onlar sevinsin

kıyamıyorum ama
çoğunun etiketi üzerinde niye aldım onu da düşünmüyor değilim....

kıyamıyorum ama
çoğunun etiketi üzerinde niye aldım onu da düşünmüyor değilim....

Canım işte kıyacaksın, bir de giymek isteyen, almak isteyen ama alamayan, sen verdiğin anda çoooo...ooook ama çok mutlu olacak insanları düşüneceksin, ve bir kere vermeye başlayınca arkası gelecek emin ol, hep vermeye başlayacaksın, ve rahatlayacaksın verdikçe

O etiketi üzerinde olanları da burada bit pazarı diye bir bölüm var, orada satışa çıkarabilirsin :)

öyle yapalım bakalım
birde sonradan ihtiyacım oluyor pişman oluyorum verdiğime

Canım o zaman küçük küçük başlayalım mı?

Sadece 3 ayakkabı, 3 de kıyafet çıkar hayatından :)

Biraz zaman geçsin ben yine sana yazarım, bu arada resim işini ne yaptın, halledebildin mi?
yooook ayakkabılarımın hepsini kullanıyorum vermem banane
daha bilgisayara yüklemedim ama bugün şu odayıda bitirebilirsem gardırobumu bazaların altlarını ve makyaj çekmecemi atmatı deniyeceğim :)

yooook ayakkabılarımın hepsini kullanıyorum vermem banane
daha bilgisayara yüklemedim ama bugün şu odayıda bitirebilirsem gardırobumu bazaların altlarını ve makyaj çekmecemi atmatı deniyeceğim :)

Tamam o zaman canım 46 çift ayakkabınla sana mutluluklar

Üstteki mesajımı değiştirdim ayakkabıyı sildim, 3 kıyafet yaa kıy hadi kıy kıy

ayyyyyyyyy aynı chentiq o da atamaz bir şeyi

Tamam o zaman canım 46 çift ayakkabınla sana mutluluklar

Üstteki mesajımı değiştirdim ayakkabıyı sildim, 3 kıyafet yaa kıy hadi kıy kıy

ayyyyyyyyy aynı chentiq o da atamaz bir şeyi
yaa canım 3 kıyafetle keşke olay bitse
birde siz baza altına kıyafet koyarken yıkayıp ütüleyip hurçlara koyarak mı kaldırıyorsunuz?
siz derken çoğu kişiye soruyorum yoksa burda kendimi sizin bir kardeşiniz gibi görüyorum resmii olarak algılamayın.
sizlerden öğreneceğim daha çooook şey var :)

canım işte 3, 3 attırcam sana kıyafetlerini, sen bugün hatırım için 3 tane at sonra bakarız

Canım benim baza altımda hiç kıyafetim yok, yatak odasındaki dolap + boş odadaki dolap ve çekmeceler yetiyor.

Ama olsaydı yıkayıp ütüleyip koyardım sanırım

30 makine çamaşır yapar bunlar havada yağmurlu balkona da asamam napsam ki

4 te 4 e az kaldıııı
Yoruldum bugün biraz ana yine de yapıyorum.
Kızlarım ın dolapları temizleniyor. Küçülmüş olanlar gidicek,yazlık kışlık ayrılıyor,
Makyaj malzemelerim tamam.
Salon masası tamam sandalyeleri deri onları da gece yapıcam. Mutfak masam zaten hergün yemek sonrası siliniyor ama sandalyeleri de temizlerim bugece.
Sehpa larda arada kaynar mutfak dolaplarından lavabo altı iyi bir düzen istiyor. Oda kolay iş.
Ayhhh yarın a bitirecem inşallah

oooo süper cevap geldi valla çok mantıklı, bak işinde kolaylaştı, hadi gözün aydın canım

Valla benimkiler yer yoklugundan baza altina giriyor yıllardır önceden düzgün katlar koyardim utusu bozulmasın diye ama icerde 4-5 ay kalıp çıkınca kokudan giyilmiyorlar ben de bugün kisliklari cikaricam kara kara düşünüyorum onlar nasıl yikanip kuruyacak diye neyseki bu son. ufakligin bebek odasinin 3 kapili dolabini bizim odaya gecirdim ona çocuk odası alinca simdi yazliklari utulu vaziyette onun içine yerleştiriyorum ohhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…