Küllerden Doğmak Vol.2

tavsiye çok: markafoni, n11, gittigidiyor, karol. bu karol markasını seviyorum, fiyatları çok uygun, sitesinden hiç alışveriş yapmadım ama yapıcam, ben kendi mağazasından alıyordum önceden, şimdi öyle bir imkanım kalmadı, taşındım.
Aaaa karol hiç bilmiyordum ben. Bir bakayım neleri varmış. Sitelere adımı versem adres yazmadan yollarlar o derece alıştılar :KK70:

ben bu topigi yanlis anladim o zaman
gidip ilk sayfalri bi daha okuyayim
hatta bu konun 1 ini de okuyayim gerçekten merak ettim yola çikilirken yazilanlari

Okuyacaksan gunlukten basla. Kimse yokken onunla konusuyordum sadece. Neden vol. Ler acildi anlarsin

kiz yok ben yazdim adimi :)
yok canim sen yazmadin ben yazdim. Odevime camur atacagini bilseydim eklemezdim seni listeye :KK70:

Sonra bir baskasi da duzelticem diye benim yazdiklarimi gormemis ... olaylar olaylar iste...

:KK70:

canlarım cicilerim elbette kimse her ödevi beğenmek zorunda değil kimimiz beğeniriz kimimiz saçma da bulabiliriz ama burada -ödev kurallara uygun olduğu sürece- bu topikle bu ödev uyuşmaz, efendim ne alaka, o ne biçim ödev gibi veya bunu ima edecek şeyler söylemeyelim saygı duyalım kimse incinmesin falan filan demek istemiştim ben, yanlış anlaşılmak istemem e mi MaRaL_ MaRaL_ cim @NAZ__24 ün dediği gibi birbirimize samimiyete güvenerek bişeyler söylüyoruz burada sinirlenmeyelim asla :KK66:

chentiq chentiq senin hatırına kaldırdım reklam engellemeyi bak. Casting call 2015 reklamı varmış ona tıkladım. Facebooka yönlendirdi istediğiniz sayfa bulunamadı dedi. Başka reklam çıkmadı şimdilik.çıktıkça tıklayacağım.

Bi daha gelmezsem bilin ki böcek çıkmış ve camdan fırlatmışımdır. :-)

BUGÜNKÜ ÖDEV
1 cam önü temizlemek / silmek ( Alternatif fırın ızgarası ya da klima temizlemek)

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesilkubbe
2. eflalim
3. Ruzgarinannesii
4. anka_misali
5. yesa1
6. Seyhan77
7. _VUSLAT_
8. Sosyoloji12
9.firin izgrasini temizledim
iyide ben buna ismimi yazip altina firin izgarasi yazmistim :))))
kim sildi benim adimi dermisim:KK70::KK70::KK70::KK70:

kiz bana i$ verde yapayim yaaaaaa
haftalik odevler bitti
odama giremiyorum oglan uyyor :KK43:
e napcam simdi

Canım sen mutfak dolaplarının dışını sildiğimiz hafta yoktun, hem sesli bir iş de değil, al eline bezini, spreyini dolap sil, o da olmadı yine aynı hafta buzdolabı iç dış temizledik biz onları yap :KK19:

Ben yumurta kapıya gelene kadar bekledim şimdi koşturuyorum evin içinde... Mutfak bitmek üzere...

Ooooooooo süpersin canım 4'te 4 geliyorrrrrrrrrrr:KK49::KK49:

hoş buldum canım.okudum ve takipteydim zaten konuyu.bir tek düzenli işleri yapmak kalıyor geriye:KK9:o da sayenizde olacak inşallah:21::KK9:

Süpersin canım 2 gün içerisinde bu 4 ödevi yapabilirsen başla

• Yatak odasındaki gardolabı temizlemek, düzenlemek ve kışlık kıyafetleri hazırlamak.Yazlık kıyafetlerden kullanılmayanları kaldırmak.
  • Mutfak dolabı içi düzenlemek ve temizlemek
  • Evdeki tüm masa ve sehbaları silmek, temizlemek
  • Makyaj malzemelerini elden geçirmek, tarihi geçmiş olanları atmak, düzenlemek
Yoksa gelecek haftadan başlarsın :KK19:

Canım sen mutfak dolaplarının dışını sildiğimiz hafta yoktun, hem sesli bir iş de değil, al eline bezini, spreyini dolap sil, o da olmadı yine aynı hafta buzdolabı iç dış temizledik biz onları yap :KK19:

Ooooooooo süpersin canım 4'te 4 geliyorrrrrrrrrrr:KK49::KK49:

Süpersin canım 2 gün içerisinde bu 4 ödevi yapabilirsen başla

• Yatak odasındaki gardolabı temizlemek, düzenlemek ve kışlık kıyafetleri hazırlamak.Yazlık kıyafetlerden kullanılmayanları kaldırmak.
  • Mutfak dolabı içi düzenlemek ve temizlemek
  • Evdeki tüm masa ve sehbaları silmek, temizlemek
  • Makyaj malzemelerini elden geçirmek, tarihi geçmiş olanları atmak, düzenlemek
Yoksa gelecek haftadan başlarsın :KK19:
sağol canım:KK36:
masa ve sandalyelerim tamam.
çok fazla makyaj malzemem yok.onlarda çantasında düzenli zaten.
bugün mutfak dolaplarımı siliyorum akşama biter inşallah.2.5 yaşında bir kızım var.biraz iş biraz kızım derken çabuk yapamıyorum işleri.kışlıkları çıkartım zaten ,yazlıklarıda yine gece toparlayabilirsem tamamdır :KK17::KK55::KK28:

Kusum benim. Kendi topikimde topikle alakasiz odev vermekten yargiladilar bunlar beni.

Sen olmasan cig cig yerlerdi.

Hamaratlar cogunlukta ne yapayim. Kaderim vesselam..
ben senin günlüğü falan okudum biraz tatlım sende kendimi gördüm, ondan daha iyi anlayabiliyorumm,, ne yapsınlar anacım onlar da analarından hamarat doğmuşlar ama anlaşıcaz merak etme sen onlar da bizim gazcı aplalarımız :KK70:

sağol canım:KK36:
masa ve sandalyelerim tamam.
çok fazla makyaj malzemem yok.onlarda çantasında düzenli zaten.
bugün mutfak dolaplarımı siliyorum akşama biter inşallah.2.5 yaşında bir kızım var.biraz iş biraz kızım derken çabuk yapamıyorum işleri.kışlıkları çıkartım zaten ,yazlıklarıda yine gece toparlayabilirsem tamamdır :KK17::KK55::KK28:

ooooooo canım süpersin yaaaaaaaaaaaa 2 günde halledeceksin bizim kızların 7 günde yapamadığını, sürekli söylendikleri görevleri :KK70::KK70:

Bak bundan sonra hep buralarda görmek isteriz, seni ve senin gibileri, varsa tanıdık falan topla gel :KK53::KK53:

ben senin günlüğü falan okudum biraz tatlım sende kendimi gördüm, ondan daha iyi anlayabiliyorumm,, ne yapsınlar anacım onlar da analarından hamarat doğmuşlar ama anlaşıcaz merak etme sen onlar da bizim gazcı aplalarımız :KK70:

bendimahiiiiiiiiiiiiiiiii canım ödevlerden kaçını yaptın, haydi kalk kalk kalk haydi kalk kalk kalk (bunu böyle marş gibi söylediğimi farz et :KK70:)

bendimahi'den 4'te 4 bekliyoruz bu haftaaaaaaaaaaaaaaa :KK52:

O zaman imzam sana gelsin :KK68:

bendimahiiiiiiiiiiiiiiiii canım ödevlerden kaçını yaptın, haydi kalk kalk kalk haydi kalk kalk kalk (bunu böyle marş gibi söylediğimi farz et :KK70:)

bendimahi'den 4'te 4 bekliyoruz bu haftaaaaaaaaaaaaaaa :KK52:

O zaman imzam sana gelsin :KK68:

Ya ALLAH bana müsade seni sefiyorum yesammm

8 Ekim Ödevi
Forum sayfalarinda gezinirken gördüğümüz reklamlardan bize yakin olan/ilgilimizi ceken 5 tanesine tiklayip, bakmak.

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesa1
2. ftemiz
3. atalente
4. nnightsaill
5. dagci
6. eshma
7. eflalim
8. seyhan77
9. bendimahi
10.elifcino
11. eniyikadinoyuncu
12. chentiq
13.Littlebutterfly
14._VUSLAT_

Tek parmakla ödev:)
Tıkladığım reklamlar,
Pttcell, kabrita keçi sütü, etesettürcom, ider mobilya, prestij boncuk...

X