Küllerden Doğmak Vol.2

seyhan canım pc den yazıyorsan yazıyı kopyala yapıştır yapabilirsin yok telefondansa cevapla yaz en son ki listenin olduğu mesajı sonra baştaki sondaki QUOTE yazılarını sil

kendi fikrimi soyledim canim niye saçmalayim ki
biseyler soyleme hakkimiz yokmu burda
baska herhangi bi odev veridlgiinde begenmeyen oluyor soyluyolarda
bende soyledim niye kussun chentiq
begenende oluyor begenmeyende odevleri onemli olan yapilmasi deilmi :)

BUGÜNKÜ ÖDEV
Forum sayfalarinda gezinirken gördüğümüz reklamlardan bize yakin olan/ilgilimizi ceken 5 tanesine tiklayip, bakmak.

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesa1
2. ftemiz
3. atalente
4. nnightsaill
5. dagci
6. eshma
7. eflalim
8. seyhan77
9. bendimahi

chentiq konu sahibemiz ve fazla hamaratlığa karşı kendini kötü hissediyor diye öyle söylemiştim, neyse canım boşver demedim bişey.

kolay ödevmiş:)
Benim spor friendim olsana sen yaaa....

Bu arada Kizceler, alternatifli gunluk odev yada haftalik gorev fikrine nasil bakiyorsunuz?
ben sıcak bakıyorum:)
Daha anca fırsat buldum bugün görev yapamadım küçük kızım biraz ateşli. Tüm gün yapışık ikiz gibi gezdik.
İyi olsunda diğer görevlerde gösteririm kendimi.

geçmiş olsun

BUGÜNKÜ ÖDEV
Forum sayfalarinda gezinirken gördüğümüz reklamlardan bize yakin olan/ilgilimizi ceken 5 tanesine tiklayip, bakmak.

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesa1
2. ftemiz
3. atalente
4. nnightsaill
5. dagci
6. eshma
7. eflalim
8. seyhan77
9. bendimahi
10.elifcino

Aynen ya bende hayal kırıklıgına ugradım bugünkü ödevde .s Küllerden dogmakla bir ilgisi yok o reklamlara bakmanın.

Günaydın kızlar bu günkü ödev kolaymış ama ben bakmıycam çünkü reklamlar vs çok internet harcıyor sitenin açılması vs benim net zaten çok kısıtlı ay sonuna yetmiyor sonra

Mutfak dolabı görevim bitti kaldı gardolap onuda bugün yapıcam oğlanı okula yollim de inş

Bu arada dünkü ödevde 9 numara maraldı yesa sormuşsunda

Canım 9 numara bayaa bi şöyle kalmış

9. fırın temizlemek

O yüzden sormuştum

Verdiğim ödev beğenilmemiş. Erken geleydiniz de vereydiniz

Bir de dil çıkaran ikon vardı onu bulamadım. Herkes hakarete varmadığı müddetçe özgürce düşüncesini ifade edebilir. Lütfen küslük olmasın. Buradaki herkesin iyi niyetli olduğundan şüphem yok.

Kendimi biraz daha açık ifade etme gereği duydum. Öncelikle daha öncede ifade ettiğim gibi, günlük ödevler 15 dk yı geçmemek kaydıyla istenilen her şey olabilir. Topikle alakalı olsun yada olmasın. Şu an bulup alıntılayamıyorum ama geçmişte Kişinin hayal gücüyle sınırlı demiştim. Beğenmemek tabiki olabilir. Ben de merdiven ödevini beğenmedim ne alaka diye fikrimi de söyledim. Benim görevlerim böyle çeyizdi reklamdı çerezlikler olur. O yüzden herkes kendi kafasındaki ödevi erken kalkar yazar.

Neden alınalım. Çeşit çeşit kadınlarız burada. Farklı renkte ama aynı çatı altında.

Bu benim en beğendiğim ödevdir mesela. Çünkü site kurucumuz Kazen bize böyle bir güzellik yapmış. Aradığım her şeyi kendi sitesinde bulmamı sağlamış. İstediğim ikonu istediğim akdar özgürce açıyorum. Sayfa limitim yok, ban limit genişliğini aşma derdim yok. Neden Kalkınmasını sağlamak için tek geliri olan 3-5 reklama tıklamayayım? Kaldıki hani cep telinize gelen bilmem ne otelinin reklam mesajı, yok ilaç mesajları vs. Hep telefon numaranızı, mail adreslerinizi sağa sola satan kişilerden kaynaklanıyor. KK ne mail adresimizi ne de telefonlarımızı kimseye satmıyor.

Bugünkü ödevi verme sebebim tam olarak, bu topiki burada açmama ve sizlerle buluşmama vesile olan KK ya minnet borcumu ödeme mahiyetinde küçük bir teşekkürden ibarettir ve bu sebeple de konuyla son derece alakalıdır sadece.

Rahatsız olduğumuzo iğrençliklerin neden kaynaklandığını bilmiyorum. Ben cepten girince o iğrenç şeyler açılıyordu ben de çok rahatsızım umarım düzeltirler. iş yerimdeki pc de açılmadı mesela. Ben site içi reklamlardan değil, başka site reklamlarından bahsediyorum. Mesela ben 1 gyim 1 ayakkabı 2 de çocuk sitesine tıkladım şimdilik.

Biraz uzun oldu kusura bakmayın. Konuya açıklık getirmek istedim.

Son düzenleme:

Bu konuda sana hak veriyorum. Gunluk odevler 5 dklik olmali. Merdiven silmek , cam silmek gunluge girmemeli. Herkesin yapabilecegi basit seyler olmali. Calisanlar da var burada. Bu ara artik gunlukleri yapmiyorum. Cunku beni aşan şeyler. Reklam odevimi yaptim anca. Benim de dusuncem bu sekilde. :)

chentiq canım yaa uzun uzun anlatmışsın, ne olacak

Herkes yorumunu yapıyor, "bugünkü ödevi beğenmedim" cümlesi hep kullanılıyor, hiiiiiiiç bireysel / kişisel almayalım,

O yüzden konuya katılan, bizi bırakıp gitmeyen, listeye adını ekleyen, eklemeye çalışan ama ekleyemeyen (@seyhan77), haftalık görevlerini yapan/ yapmayan, herkese iyi ki buradasınız ve iyi ki gitmediniz diyor

Bunları gönderiyorum

E eniyikadinoyuncu chentiq 15 demiş yahu günlük ödev için 5 dememiş

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesa1
2. ftemiz
3. atalente
4. nnightsaill
5. dagci
6. eshma
7. eflalim
8. seyhan77
9. bendimahi
10.elifcino
11. eniyikadinoyuncu

15 dkyi gecmemek kaydiyla demis.

Ben de fikrimi yazdim.

8 Ekim Ödevi

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesa1
2. ftemiz
3. atalente
4. nnightsaill
5. dagci
6. eshma
7. eflalim
8. seyhan77
9. bendimahi
10.elifcino
11. eniyikadinoyuncu
12. chentiq

Çok haklısın. Bene sürekli tıklarım reklamlara destek amaçlı. O igrenç şeyler çıkmadı bende ha bazen böcek filan görüyorumda öyle tiksinmedigim için sorun etmedim sanırım. Evet ödevi begenmedim Ama yaptım Kızma patron

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…