Küllerden Doğmak Vol.2

mirjam bak canım NAZ24 tüm görevlerini bitirmiş darısı senin başına

Kızlar bu arada öncelikle Günaydın ve herkesin ellerine sağlık. Ütüler kavanoz lar hepsi şahane görünüyor

Günaydın kalorifer peteğimizaten toplamda 4 tane var 3 ü büyük 1 küçük sayılır acaba hangi ara silicem du bakalım

Kalorifer peteği mi? Allah birkez daha 3+1 eve geçtiğim için şükrediyorum. Eski evim 6+1 ayvayı yemiştim

mahvoldum..
aktar dukkanindan sevgilerle...

Eklentiler

• 20150906_110313.jpg
    82,7 KB · Görüntüleme: 185
  • 1441537902952819554120.jpg
    79,3 KB · Görüntüleme: 261
  • 20150906_123225.jpg
    82 KB · Görüntüleme: 159
  • 20150906_140943.jpg
    91,6 KB · Görüntüleme: 156
Çamaşırlar geç kurduğu için ütüyü bu aksam yapıcam malesef mutfak camını silerkende hemen yanındaki kalorifer petegini sildim yani 1 tane silmiş oldum şimdilik.

yesa canım bende yapdım ödevimi bakkkk :) ama eklemeyi tlf yapmak çok zor sen yapsan olurmuEki Görüntüle 1625068 Eki Görüntüle 1625069

yesa yapdım canım uğraşma bi daha zor değilmiş :)

Ellerine sağlık canım, şahane olmuş :)

Ohhhhh mis gibi 4 de 4 yaptın valla bravo

bütün ütülerimi bitiremedim malesef misafir geldi ancak 7-8 parça yapabildim o da ödev olduğu için

Olsun canım yaa ödev tamamlanmış işte

Son düzenleme:
Günaydın kalorifer peteğimizaten toplamda 4 tane var 3 ü büyük 1 küçük sayılır acaba hangi ara silicem du bakalım

Kalorifer peteği mi? Allah birkez daha 3+1 eve geçtiğim için şükrediyorum. Eski evim 6+1 ayvayı yemiştim

Kızlar ne yaptınız bitti mi petekler

Kızlar ben köyde fındık topluyorum petek silmekten daha zor emin olabilirsiniz

Kolay gelsin canım benim çok yorma kendini

mahvoldum..
aktar dukkanindan sevgilerle...

Hay maşallah chentiq valla ben düzenlerken köri falan attım, hem bayatlamış olmasından çekindim hem de eşim sevmiyor

Son düzenleme:
Dün ben yapacağımı söylemiştiiiimmm
Kalorifer peteği hım güzel ödev yapabilirsem yazarım kesin

Ellerine sağlık canım gözümden kaçmış kusura bakma

Ben de 3 tane kalorifer peteği sildim

O zaman
ÖDEV YAPANLAR
1-Yesa1

2-NAZ__24

3- Yagmurluk (Şu an için 1 adet) ama zaten hamile olduğu için hiiiiiç sıkıntı yok

4- hadi doldurun buraları

5- Böyle olmaz kızlar ama yaa

6- sadece 3 tanecik hemen yaparsınız

7-Sabah ben yaparım diyenler nerede

Aslında ben öncesi sonrası çektim ama hiç belli değil o yüzden bu sefer paylaşmayacağım.

Bu arada son görev olan her şeyi yerine koyma olayı da halledildi, her şey yerli yerinde :)

Ellerine sağlık canım süper olmuş, ben de mutfak, oturma odası ve yatak odası sildim, öncesi sonrası çektim ama belli değil o yüzden eklemedim
Bende çocuk odası belli diye çekdimdiğerleri belli değil,çocuklar sürekli üzerinde boya çalışması yapıyor

Mutfak ve banyo peteği sildim, salon û silicem se küçük kızım çok huysuz bacağıma yapıştı bırakmıyor uyusun bitiricem bende

ÖDEVİMİZ
3 kalorifer peteği silmek

ÖDEV YAPANLAR
1-Yesa1

2-Naz__24

3-Bi kahve (Şu an için 2 adet)

4- Yagmurluk (Şu an için 1 adet) ama zaten hamile olduğu için hiiiiiç sıkıntı yok

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…