Küllerden Doğmak Vol.2

Koştur koştur geldim ha anlatacaklarım var :KK66:
Bugün dışarı çıktık eksik makyaj malzemelerim vardı tamamlamak için. Oh doldurdum eve gelince de makyaj kutuma baktım tarihi eski ne varsa güle güle yaptım. Takı çok severim. Bir sürü takıda aldım :KK66: takılırımı şöyle bir düzenledim.
Asıl yeni keşfimi anlatmam lazım.
Kurban Bayramında tatsız bir olay yaşadık. Üzerimde beyaz gömlek vardı, kan oldu hep.
Yıkamaya koymadan önce cif amonyaklı gözüme ilişti bende kanlı yerlerin üzerine döktüm beklettim.sonra çitiledim ve yıkadım lekenin izi Bile kalmadı.
Çocukların lekelerine de denedim sonuç çok iyi oldu bilginize sunulur efendim :KK66:

Koştur koştur geldim ha anlatacaklarım var :KK66:
Bugün dışarı çıktık eksik makyaj malzemelerim vardı tamamlamak için. Oh doldurdum eve gelince de makyaj kutuma baktım tarihi eski ne varsa güle güle yaptım. Takı çok severim. Bir sürü takıda aldım :KK66: takılırımı şöyle bir düzenledim.
Asıl yeni keşfimi anlatmam lazım.
Kurban Bayramında tatsız bir olay yaşadık. Üzerimde beyaz gömlek vardı, kan oldu hep.
Yıkamaya koymadan önce cif amonyaklı gözüme ilişti bende kanlı yerlerin üzerine döktüm beklettim.sonra çitiledim ve yıkadım lekenin izi Bile kalmadı.
Çocukların lekelerine de denedim sonuç çok iyi oldu bilginize sunulur efendim :KK66:

Aslında gelecek hafta da şu takılara mı girişsek, benim o kadar çok kullanmadığım var ki, ve düzensiz de :)

Bu arada ne güzel çıkarmış, benim mürekkep lekem var, onu da çıkarır mı acaba :KK50:

Aslında gelecek hafta da şu takılara mı girişsek, benim o kadar çok kullanmadığım var ki, ve düzensiz de :)

Bu arada ne güzel çıkarmış, benim mürekkep lekem var, onu da çıkarır mı acaba :KK50:
Takılar genelde düzensiz duruyor yesacım. Takınca bazen yerine koymaya üşeniyorum açıkçası :KK43:
Bugün yenilerini alınca düzenledim. Çekmeceye tek tek dizdim onları. Yanına da eşimin kol düğmeleri. 1 çekmece öyle bize ait karı koca süslüyüz :KK70: :KK70:
Kan lekesi kolay çıkmaz bilirsin ama cif çıkardı bende hayret ettim.
Şimdi bşr kaç leke üzerine deneme yapıcam. Sende dene zaten mürekkep var kullanamıyorsun birşey olursa çok fark etmemiş olur :KK70:
Benimde en sevdiğim gömlekti,çıkmasaydı atacaktım.

Takılar genelde düzensiz duruyor yesacım. Takınca bazen yerine koymaya üşeniyorum açıkçası :KK43:
Bugün yenilerini alınca düzenledim. Çekmeceye tek tek dizdim onları. Yanına da eşimin kol düğmeleri. 1 çekmece öyle bize ait karı koca süslüyüz :KK70: :KK70:
Kan lekesi kolay çıkmaz bilirsin ama cif çıkardı bende hayret ettim.
Şimdi bşr kaç leke üzerine deneme yapıcam. Sende dene zaten mürekkep var kullanamıyorsun birşey olursa çok fark etmemiş olur :KK70:
Benimde en sevdiğim gömlekti,çıkmasaydı atacaktım.

Canım benimkiler hem düzensiz hem de kullanmadıklarım var elden geçirilecek ama işte haftalık ödev olarak verilmesini bekliyorum :KK45:
Dur deneyim o zaman yahu belki çıkar :KK55:

Canım benimkiler hem düzensiz hem de kullanmadıklarım var elden geçirilecek ama işte haftalık ödev olarak verilmesini bekliyorum :KK45:
Dur deneyim o zaman yahu belki çıkar :KK55:
Haftalık ödev ver sen canım hiç takım yok :KK53:sevmem altın olmayan takıları:63:

chentiq chentiq ' e danışalım canım o da olur derse bence güzel olur:KK50: oo naz attın havanı da :KK70:

Biz de var yaaa daha yeni haftanın ilk günleri, gelecek haftayı planlıyoruz :KK53:
Kız ne Havası Altınım varmıki acaba :110:ben sevenlerdenim:KK48: alyansım ve küpelerin var :KK51:

İş aşkıyla ölüyoruz biz :KK53:

Kızlar ben bugünkü görevi yapadım tüm gün dışardaydım evede gelince baş agrısı başladı kusura bakmayın
Yarın ki görev belli mi?

uzun zaman sonra ilk defa resim ekliyorum, her şey değişmiş.
takılar ve makyaj malzemelerini düzenlemiştim, resimleri ekledim.

Eklentiler

• 1734.jpg
    1734.jpg
    32,6 KB · Görüntüleme: 77
  • 1735.jpg
    1735.jpg
    30,4 KB · Görüntüleme: 73
Canım yarınki ödevi, konuya sabah 4'ten sonra gelen ilk kişi veriyor :KK50: Tabii listede ismi olması koşuluyla :KK51:

@elifcino ellerine sağlık, çok güzel olmu, son 3 ödev mi kaldı şimdi :KK55:
Ben yeni katılmıştım, listede yeni katılnlar var mı?:) Ona göre 4 e kadar uyumayıp ödev vericem:KK30::KK70:

X