Küllerden Doğmak Vol.2

UGÜNKÜ GÖREV
2 oda süpürmek / silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- eflalim
2- ruzgarınannesi
3- statistician
4- bi kahve
5- elifcino
6- feraceli
7- Nill41
8- _VUSLAT_
9- anathema8
10- nnightsaill
11- yesa1
12-2kediannesi
13 anka_misali
14 maral

BUGÜNKÜ GÖREV
2 oda süpürmek / silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- eflalim
2- ruzgarınannesi
3- statistician
4- bi kahve
5- elifcino
6-feraceli
7-Nill41
8-_VUSLAT_
9-anathema8
10-nnightsaill
11- anka_misali

Oturma odası, salon ve mutfak supuruldu. Fayansları silindi.

Naptın kız yesayla beni atmışsın listeden :KK48:

*Yatak odasındaki gardolabı temizlemek, düzenlemek ve kışlık kıyafetleri hazırlamak.Yazlık kıyafetlerden kullanılmayanları kaldırmak.
*Mutfak dolabı içi düzenlemek ve temizlemek
*Evdeki tüm masa ve sehbaları silmek, temizlemek
*Makyaj malzemelerini elden geçirmek, tarihi geçmiş olanları atmak, düzenlemek

Canım chentiq diğer konunun ilk sayfasına en kısa zamanda ekleyecek, buradan da ara ara yazdık ama arada kaynadı :KK43:
tesekkurler canim
benim makyaj malzemem yok dencek kadr az ama yaa :KK43:
makyaj yapmamki ben

Aynen ya zaman ne kadar hızlı geçiyor, ne çabuk büyüyorlar değil mi :-) hafta olarak 5. haftanın içerisindeyiz :21: 1 aydır haftalık görev yapıyoruz :KK57:

Aynen öyle valla. 1 aydır beraberiz ama daha adamakıllı kimseyi tanımıyorum az sohbet ediyoruzz

BUGÜNKÜ GÖREV
2 oda süpürmek / silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- eflalim
2- ruzgarınannesi
3- statistician
4- bi kahve
5- elifcino
6-feraceli
7-Nill41
8-_VUSLAT_
9-anathema8
10-Maral
11-nnightsaill
12-yesa1
13-2kediannesi
14- anka_misali

LİSTENİN SON HALİ BURADAN DEVAM EDELİM :KK48:

Rekor mu geliyorduuuuuuuuuuu

Tam 3 kere 17 kişi ekledik adımızı günlük ödevi

18'i hiç göremedik

O GÜN BU BUGÜN MÜ ACABAAAAAA
HAYDİ KIZLAR HAYDİ KIZLAR HAYDİİİİİİİİİİİİİİİ :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Ayy morarmıyor mu peki öyle bardağa çekilince deri? Bir de kaç dk tutup kaldırıyorsun bardağı?
Tenine bağlı canım morarma. Eğer çok ısıtıp koyarsan allah muhafaza yanabilir. O yüzden ateşi söyle bardağın içinde gezdirip hemen ters çevir. Dakikası yok. İlk bardağı vurunca diğerlerini de vurup ilk baştakinden devam ediyorum
Seri olmak gerekiyor çünkü bardaklar ısınıyor hemen.

Tenine bağlı canım morarma. Eğer çok ısıtıp koyarsan allah muhafaza yanabilir. O yüzden ateşi söyle bardağın içinde gezdirip hemen ters çevir. Dakikası yok. İlk bardağı vurunca diğerlerini de vurup ilk baştakinden devam ediyorum
Seri olmak gerekiyor çünkü bardaklar ısınıyor hemen.

ayy teşekkür ederim canım ya anlattın zaman ayırıp. Kendimde güç bulabilirsem denim bi bende

BUGÜNKÜ GÖREV
2 oda süpürmek / silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- eflalim
2- ruzgarınannesi
3- statistician
4- bi kahve
5- elifcino
6-feraceli
7-Nill41
8-_VUSLAT_
9-anathema8
10-Maral
11-nnightsaill
12-yesa1
13-2kediannesi
14- anka_misali
15-naz__24

Ben şimdi hepinizi atimi hee listeden :KK8:

KIZLARRR MACERAYA BAŞLAYALI TAM 1 AY OLMUŞ:) ÇOK DUYGULANDIM :cry: SANKİ OLMAYAN ÇOCUĞUMUN 1. AYI GİBİ HİSSETTİM :KK53: 1. YAŞINI DA KUTLARIZ HEP BERABER İNŞALLAH :KK19:

İnşallah öyle olur, Allah nasip ederse bu topiğin birinci yılında bende tezini tamamlamış taze bir uzman olabilirim.

Evliliğin ilk ayları, ev işlerine ve çalışma hayatına yetişmeye çabalama, bir taraftan tez derken çok yalnız ve desteksiz gibi hissediyordum kendimi, burası bana hem ev işleri konusunda daha tertipli olmayı sağlıyor hem de kendimi çok yalnız hissetmiyorum böylece, Allah hepinizden razı olsun kızlar, iyi ki varsınız :)

Hepinizin gönlünden geçen ne varsa nasip etsin Rabbim :KK68:

Ben şimdi hepinizi atimi hee listeden :KK8:

:KK70::KK70:

İnşallah öyle olur, Allah nasip ederse bu topiğin birinci yılında bende tezini tamamlamış taze bir uzman olabilirim.

Evliliğin ilk ayları, ev işlerine ve çalışma hayatına yetişmeye çabalama, bir taraftan tez derken çok yalnız ve desteksiz gibi hissediyordum kendimi, burası bana hem ev işleri konusunda daha tertipli olmayı sağlıyor hem de kendimi çok yalnız hissetmiyorum böylece, Allah hepinizden razı olsun kızlar, iyi ki varsınız :)
Hepinizin gönlünden geçen ne varsa nasip etsin Rabbim :KK68:

İnşallah canım benim, sen de iyi ki geldin ve iyi ki gitmedin :KK19: Senin de tüm dileklerin gerçek olsun inşallah:KK68:

X