Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ordan buraya bilmiyorumda ben burdan 2 euro kargo 3 euro da tahütlü ve sigorta yaptirip yani toplam 5 euroya gönderiyorum,

gurbaa prenses cnm revlon jel allık var cheeky cherry rengi hiç kullanılmadı istermisin cnm özelde ulaşmaya çalıştım ama özel msj kutun doluymuş buraya yazıyorum ilgilenirsen ürünlerine alıcı gözle bakmak isterim

:kedi: bitanem bunu ben istiyorum ama karşılık olarak ne istersin bi de kapama kitini istiorum olmassada canın saolsun çünkü bende bu markanın altı şeyler var yaaaaaa:teselli:
canım ya o lipglosss fundişime gitti opuyorumnanaktan

hayatım senin benden istedigin nedir?

gurbaacım eğer revlon allığı düşünrsen alıcı gözle ürünlerini inceliycem cnm şimdi bende bi kaç bişi ekliyim diyorum kullanmadıklarımdan düşünürmüsün revlon allığı

gurbaacım eğer revlon allığı düşünrsen alıcı gözle ürünlerini inceliycem cnm şimdi bende bi kaç bişi ekliyim diyorum kullanmadıklarımdan düşünürmüsün revlon allığı
canım orjinal değil mi?
cünkü ggde ve piyasada cok sayida sahtesi mevcut pinch me'nin :gitme:

ARKADAŞLAR BU BAŞLIĞI YENİ KEŞFETTİM
bende şimdilik bunları ekliyorum bu başlık tam benlik gg de satacağıma işime yarayanlarla takas ederim
arkadaşlar benim ürünlerimin çoğu kullanılmamış yada bir kes el üstünde denenmiştir çünkü çok ürün alıyorum beğenmediğimi bidaha kullanmıyorum yada hiç kullanmıyorum ggde satarım diye ama burası daha iyi

arkadaşlar orıflame hacim veren şampuan 200ml
avon 2 si 1 arada 250 ml parlayan saçlar için
2 adet elmalı normal saçlar için avon 200ml
arkadaşlar şampuanlarımın hiç biri KULLANILMAMIŞTIR.
2ADET dıadermine göz makyaj temizleyici hiç kullanılmamış biri 30 ml

arkadaşlar kepekli saçlar için saç derisi bakım ürünü avonun herkesin rağbet gösterdiği bi ürün olmasına rağmen 1 kes denedim bana yaramadım dop dolu %90
niveanın young fısfıslı toniği gördüğünüz yere kadar bana yaramadı
avonun pırıltılı maskarası kullanmadım fırsatım olmadı gerekte yok
bourjoıs gri renk far üzerinden az bi şekilde alınıp el üstünde rengine bakıldı resimdede belli
haftaya istanbuldayım kızllarr ne takılar neler koyarım buraya yeterki siz isteyi rağbet edin:lepi:

canım revlon pinch me limited ed. yani limitli üretim bildigim kadariyla
ama ggde peynir ekmek gibi satiliyor yıllardir ve bir çogu da sahte
o yüzden sordum yanlış anlama lütfen :)

cnm nedemek istiyorsan resim eklerim şekerim hemen ürünlerine bakıyorum karşılığında ne verebilirsin cnm yüzsüzlük etmek istememhihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…