Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
elf aydınlatıcı
beyu concealer(kapatıcı)
elf cover stik çok amaçlı
ve allıklar
sally hansen dudak dolgunlaştrıcı, güzelim bunları beğendim hangilerini yollamak istersin

kokoş fondotenine,allığına.dudak kalemine ve gözlüğüne talibim,benim ürünlerim 85.sayfada.

Son düzenleme:
güzelim fondaten yazmışsın loreal bronzlaştırıcı o yanlış olmasın sonraguclubacismile kıyafetlere baktım kaç beden olduklarını yazmamışsn ben 34 bedenim xs yanibuyrunnnnnnnnn

elf aydınlatıcı
beyu concealer(kapatıcı)
elf cover stik çok amaçlı
ve allıklar
sally hansen dudak dolgunlaştrıcı, güzelim bunları beğendim hangilerini yollamak istersin

canım sally hansen dudak dolgunlaştırıcı ve 2 allıkta duruyor...

sevgili arkadaşlar
küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum..kozmetik eşyalar haricinde takas için ürün koymayın
takas yapıcağınız kişi ile özelden görüşüp anlaşın
ona göre özgürce takasınızı yapınolumunekankayizsmile
lütfen sadece kozmetik eşyalarımızı koyalımkaydirigubbakcemile5keyifli paylaşımlar diliyoruma.s.

darkcashmere canım hangisini nekadar kullandığını yazarmısın ?
takas yapmak isteyenler için faydalı bi bilgi olacaktırolumunekankayizsmile

Arkadaşlar bu da ikinci parti beraber vermememin nedeni Denizliye yeni taşındım bunları yanımda getirmişim diğerleri ise Bursa da. Bu sebepten bu cevapta yazılanları mümkünse bir kere de önceki cevapta bulunanları da bir kerede takas yapmak istiyorum. birbirleri ile karışmaları maalesef imkansız gibi :)

mary kay concealer açık tene uygun sayılır % 40 ını kardeşime başka bir kaba sıktım onda kaldı bana ise açık geliyor. Pembe ruj nyx in görüldüğü kadar kullanılmış. Kalemler kullanılmadı ortadaki beyaz kalem far az kullanıldı. Mineral Fondöten yaklaşık olarak 5 gr çook uzun zaman gider yanında 1 gr allık var doğal tonlarda incecik. Mac tekli far yarısına kadar kullanıldı zarif ipeksi pigmentli flormar far ise kullanım alanı geniş baz gibi de düşünülebilir o az kullanıldı. Mac pigment çok güzel mat bir pigment yanak dudak göz ne isterseniz kullanın % 10 kullanılmamıştır bile çok az gidiyor. Mesajla daha fazla resim isterseniz çekip göndereyim.

oriflame palet az kullanldı, yvres rocher siyah kalem az kullanıldı, cecile krmızı ruj baya kullanıldı, innova açık renk kapatıcı az kullanıldı, avon soft musk krem 1/4 kullanıldı, golden rose stick baya kullanıldı

burda nasıl takas yapılıyor ücreti kim ödüyor kargoyu filan bi bilgilendirirmisiniz beni ben 88li simli far paletlerinden istiyorum elinde olan varmı ????????

burda nasıl takas yapılıyor ücreti kim ödüyor kargoyu filan bi bilgilendirirmisiniz beni ben 88li simli far paletlerinden istiyorum elinde olan varmı ????????
canım bende var ama kullanılmış elbette...ama burada satış değil -takas yapılıyor canımkaydirigubbakcemile5

canım bende var ama kullanılmış elbette...ama burada satış değil -takas yapılıyor canımkaydirigubbakcemile5

çok oldumu alalı cnm birde simlimi???? o kullanılması sorun değil bir kısmını kazırım :))) da nasıl oluyor bu işler işte karşılığında nekadar ürün gerek vs...... peki kargoyla yollasan bana direk ben sana ödeme yapsam öyle olmuyormu :2: çünki internetten alışveriş yapmam sorunlu kredi kartı no vermek istemiyorum ne olur ne olmaz diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…