Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Son olarak da ELF'in studio serisinden pudra ve allıklar.
Pudra Complexion Perfection adı altında geçiyor. Yani yüzdeki kızarıkları nötrleyici etkisi varmış.Hiç kullanmadım ki üzerindeki elf yazısı bile silinmedi.
Diğerleri de peachy keen ve candid coral renginde allıklar. Bu allıkları bir kaç kez kullandım ; ama aynı renklerden mevcut olduğu için fazla kullanmadığımı fark ettim.
Bu arada kullanılmış tüm ürünler alkolle temizlenip yollanacaktır arkadaşlar. Şu aralar mac allıklara takmış durumdayım takas teklif edecek arkadaşların aklında bulunsun :eek:yerimseniben
NOT : Allıklardan peachy keen olanı takastan çıkarılmıştır.

Son düzenleme:
benden begendıgın bırsey varsa oncekı sayfada cnım neyle takas ıstersen bak ojelerı beleş yolucam.bıde yosunlu olan matlaştırıcı demıssın benım cıldım kuru sayılırda.yaglı cıltleremı? glosun rengı ne renk

cnm body shopunkiler yağlı ciltlere göre o yüzden tavsiye etmiyorum

Uploaded with ImageShack.us
bu da swatcu glossun

merabaaa kızlar :)bnm ürünleri yazim :)
diadermine köpük temizleyici(normal karma cilt)yarısı dolu
diadermine sütü %95i dolu
avon planet spa soyulabilen maske 1 kere kullandm hepsi var
emilly göz kalemleri(yeşil lacivert)
flormar dudak kalemi pembe
avon gece kremi
avon siyah eyeliner-krem rengi likit far
her türlü şeyle takas yaparm özel msj atın ltfen..

utanmayana ayıp yokki,sende haklısın:nazar:

arkadaşlar bende elimde olan kullanmadığım ürünleri satışa çıkarmak istiorum.
mac peacykeen allık (1- 2 kez kullandım sonra style rengini alınca kullanmayı bıraktım.)34 lira
dior renkli nemlendirici(sadece 1 kez kullandım fakat uygulamayı beceremedim o yüzden kaldı öylece. sevil den 75-80 arası bişi ye almıştım 70 liraya satıorum.
la roche posay hydraphase legere nemlendirici. ( 1 kez kullandım fakat sivilce çıkarınca kullanamadım .55 liraya aldım 46 liraya satıorum.)

arkadaşlar gerçekten almak isteuen olursa özel mesaj ile ulaşabilirsiniz. takas düşünmüorum. ayrıca işyerime yakın olduğu için ptt kargo ile yolluorum o yüzden gönderim ücretini de ben ödicem bilginize.

arkadaşlar bende elimde olan kullanmadığım ürünleri satışa çıkarmak istiorum.
mac peacykeen allık (1- 2 kez kullandım sonra style rengini alınca kullanmayı bıraktım.)34 lira
dior renkli nemlendirici(sadece 1 kez kullandım fakat uygulamayı beceremedim o yüzden kaldı öylece. sevil den 75-80 arası bişi ye almıştım 70 liraya satıorum.
la roche posay hydraphase legere nemlendirici. ( 1 kez kullandım fakat sivilce çıkarınca kullanamadım .55 liraya aldım 46 liraya satıorum.)

arkadaşlar gerçekten almak isteuen olursa özel mesaj ile ulaşabilirsiniz. takas düşünmüorum. ayrıca işyerime yakın olduğu için ptt kargo ile yolluorum o yüzden gönderim ücretini de ben ödicem bilginize.

burda satış yapmak yasak canım..uyarı alırsın sonra..

kızlar elimde avonun clearskin in aknaya meyilli ciltler için düzgünletirici jeli var.

X