Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kapatıcı concelaer rimel ve eyeliner var mı eğer varsa ve bnden bıseyler begenırsen takas yaparız

rimel ve eyeliner yok far fondoten allık pudra var..... far çok güzel mavi tonlarında siliyorsun siliyorsun çıkmıyor ben açık renk makyaj yapmıyorum kahve tonları kullanıyorum nişanlımda makyajı sevmiyor o yüzden elimde patladı

rimel ve eyeliner yok far fondoten allık pudra var..... far çok güzel mavi tonlarında siliyorsun siliyorsun çıkmıyor ben açık renk makyaj yapmıyorum kahve tonları kullanıyorum nişanlımda makyajı sevmiyor o yüzden elimde patladı
tesekkurler genede şu an bnm ihtiyacım olanlar kapatıcı rımel ve eyeliner di elınde ttoplu olan varsa bır kısıyle takas yapmayı dusunuyorum hatta istedıklerımden 2 şer ikiserde olsa olur toplu olarak tkas ypmayı dusunyodum nese artık baska sefere ıı gunler vereliniortak

kızlar avon hıc kullanmadım orflamede dorede eğer bnden begendıgınız bısey olursa o markalarlada takas edebılırım özellıkle şu an istedıklerım 2 tane felan siyah rimel concelar ve eyelıner bırde göz kalemı bunlara ıhtıyacım var suan hatta bu yazdıgıım magzemelereden 2 şer tane 3 er tanede gönderebılırısınız bende benden beğendıklerınızı gönderırım ve eğer kozmetıgınız yoksa parfumlede takas yapa bılırım elımde olan parfumlerı yazdım BU ARADA RıMELLERı KESINLIKLE AMBALAJI ACILMAMIS ıSTıYORUM CÜNKÜ BI ARKDASLA TAKAS YAPTIK GÖNDERDIGI RıMEL KUP KURUYDU BIR SEFER DENEDIM DEMISTI BIRDE AMA RIMEL KUP KURUYDU

Son düzenleme:
far lancome

loral far

Eklentiler

• $lancome.JPG
    $lancome.JPG
    6,6 KB · Görüntüleme: 55
  • $loreal.jpg
    $loreal.jpg
    9,6 KB · Görüntüleme: 57

kızlar, maskarayı yanlışlıkla kahverengi almışım o yüzden takasa koyuyorum, kesinlikle sorunsuz, kahverengi olduğunu eve gelince denemek için sürdüğümde farkettim, yani sadece 1 kez denendi onun dışında kullanılmadı. Birkaç gün önce açtım yani tam olarak ayın 19u çarşamba günü.

Son düzenleme:
tenime açık geldiği için takasta 1 kez kullandım sadece bendeki en açık tonu isteyene resimlerim ..
far -ruj -gloss ihtiyacım yok ...daha çok yüz ve göz primer -baz ürünleri ile takas yapabilirim ...

likit fondöten -aydınlatıcı olarak kullanılıyor.. ..................................TAKAS EDıLDı ...................................
spf 8 korumalı

bu da strawberry deki ürün özellikleri yazıyor...
http://tr.strawberrynet.com/makeup/stila/pivotal-skin-liquid-makeup-spf/53861/#DETAIL

3767.jpg

Son düzenleme:
bi arkadas bana takas ıcın özel mesaj atmıstı ben özel mesajlarımı sıldım cevap yazamdan facede ürünlerini satıyordu arkdasım eğer girersen topiğe bana gene msj at senden bı çok şey beğendım takas yaparız

Bunlarda benden:)
Orijinal Chanel Pudra(Kendi orjinal kılıfıyla beraber gönderilecektir)
ve
siyah göz kalemi
DSC_0073-6.jpg

loreal beyaz göz kalemi
marks&spencer gri göz kalemi
classics mor ruj
loreal mor ruj + parlatıcı çift taraflı
siyah kalem
DSC_0072-3.jpg

body shop dudak koruyucu
lancome pembe ruj
golden rose kahverengi parlatıcı ruj
loreal mor renkte göz kalemi
DSC_0071-5.jpg

loreal gece kremi( sıfır, hiç kullanılmadı)
max factor kapatıcı
loreal siyah göz kalemi
marks and spencer parlatıcı + bordo ruj
DSC_0070-4.jpg

colors and beauty dudak parlatıcısı
flormar beyaz french kalemi (tırnak için)
siyah loreal kalem
loreal kahverengi parlatıcı ruj
deneme boyu erkek parfümü
açık renk kapatıcı
DSC_0069-5.jpg

loreal kırışıklıklar için göz altı kremi hiç kullanılmadı
loreal rimel hiç kullanılmadı
alix avien manikür jeli
visions oriflame vücut simi
DSC_0068-4.jpg

DSC_0064-7.jpg

DSC_0066-4.jpg

DSC_0065-4.jpg

DSC_0063-5.jpg

Son düzenleme:
inglot 2 li gloss, aynı anda bakımını yapıyor ve kurutmuyor dudakları...

%99u duruyor..

021.JPG

Fotoğrafların boyutları inanılmaz büyük çıkmış, sanırım doğru yükleyemedim.
Ürünlerden ilki Christian Dior Renkli Nemlendirici 10 koruma faktörlü, esmer tenler için uygun, ben bunu sadece bileğimde denedim, yurtdışından internet yoluyla aldım ve değiştiremedim, kesinlikle kullanmadım.
Lancome da bir setin parçaları asla ve asla kullanmadım.
Cacharel Anais Anais 100 ml. Duty Free' den alınma, sadece denedim, tenime hiç gitmedi. PARFÜM TAKAS YAPILDI
Gri far, diğeri ışıltılı kahverengi rimel. Artistry Profesyonel Makyaj serisinden...
MAC fırça setinin kullanmadığım parçaları...
Bütün ürünler orijinaldir...
Bu ürünleri ancak ayarında başka ürünlerle takas edebilirim.
Lütfen Loreal, Avon gibi ürünler için teklifte bulunulmasın, şimdiden teşekkür ederim.
Gün içerisinde işyerimde net bağlantısı yasak olduğundan mesajları akşam evden cevaplandırabilirim, bilgilendirmek istedim.

Son düzenleme:
valla bende de bişeyler va ama yarın ancak bakabilirim resim falan çekmem lazım.şimdi bakamıcam.yarın yüklerim inşallah

X