Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar bnm elim elf stüdyo fırça temizleyici 2 kez fln kullandım 250 ml nerdeyse olduğu gibi duruyo bi de kapağı yok
bodyshop tan denizyosunlu nemlendirici krem 50 ml ve denizyosunlu gözenek düzenleyici 15 ml
perfume jewelsten strawberry takımı içinde vücut spreyi 5-6 kez kullandım 230 ml si duruyo,vücut losyonu ve el kremi var
nyx ten cream blush tea rose rengi allık 3 kez kullanıldı
clarinsten dudak parlatıcısı 2-3 kez kullandım yapısını çok beğenmeme rağmen rengi uymadı

kızlar canlar bunlar takasta...çok beğendiğim bişi olursada alttaki numuneleri ölesine göndercem...zemuszemus

cnm jewelsin çilekli seti içide body spreyi,el kremi ve vücut kremi var,elfin fırça temizleme spreyi,clarinsin glossu,body shoptan yosunlu matlaştırıcı nemlendirici ve gözenek düzenleyici...

benden begendıgın bırsey varsa oncekı sayfada cnım neyle takas ıstersen bak ojelerı beleş yolucam.bıde yosunlu olan matlaştırıcı demıssın benım cıldım kuru sayılırda.yaglı cıltleremı? glosun rengı ne renk

alıntı yaptım rahat bul dıye..ojelerı deıdgım gbı hedıye yoluycam..ayrıca guzel bırkaç çantada var elımde..

takasta conselar olabılır,peelıng maske olabılır.gloss olabılır..

kızlar ben de kullanmadığım birkaç makyaj malzememi takasa koyayım dedim.

Orjinal mac paintpot- otherwordly. Krem eyeliner olarak da kullanılabiliyor bu ürün.
TAKAS EDİLDİ.

Son düzenleme:

Elf'den alıp kullanmadığım ürünler. İlk sıradaki likit aydınlatıcı. Yanağa, kaş altına uygulanabiliyor. Diğeri de yine krem allık kıvamında bir ürün.
Sonuncusu da mürdüm renginde eyeliner.
Bu ürünlerin de hiç biri kullanılmadı, eyelinerla bir deneme yaptım o kadar.
ORTADAKİ TAKASTAN ÇIKARILDI.

Son düzenleme:

coastal scentesden aldığım krem eyelinerlar. Biri çimen yeşili biri de mor. Fotoğrafta görüldüğü kadar kullandım.

Mac pleasureful krem allık. Bu allığı birkaç kez sürdüm. Aslında rengi çok güzel ama benim yüzüm yağlanmaya aşırı derecede müsait olduğu için gün içerisinde çok parladım.
NOT: Takas edildi.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…