Makyaj Ürünleri Kullandığmız FLORMAR Ürünleri ( Resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
akadaşlar baya uğraştım yani size ulaşana kadar ben flormarın mat kırmızı rujunun olup olmadığını merak ediyorum varsa kullanan yazabilirmi memnunmu

bana yardımcı olursanız çok sevinirim ben flormarın mat kırmızı rujunu istiyorum varsa tabi kullanıyorsanız memnunmusunuz teşekkür ederim şimdiden

bularda benimkilerr

Eklentiler

• $ABCD0001.jpg
    $ABCD0001.jpg
    43,6 KB · Görüntüleme: 134
  • $ABCD0002.jpg
    $ABCD0002.jpg
    45,3 KB · Görüntüleme: 142
Flormar´in sadece ojeleri var bende 8-10 tane. Renkleri cok hos ama ojelerin en sevmedigim yönleri, kurutup kurutup 3 kat süreceksinki ancak rengine ulasasin. Ve ayrica 30 dak gecsede kurumuyor.
Bugün yine sürdüm, yarim saat bekledim, kalktim kurumustur diye ev isi yaptim, sonra birde baktimki, oje parmaklarimda siyrilmis tüm. Hic sevmiyorum bu yönlerini flormarin. Sanirim artik birdaha flormar ojesi almicam. 45 saniyede kuruyan biraz pahali ojelerim var, galiba artik hep onlardan alirim, cünkü flormarinki gibi her defasinda 30 dakika beklemek istemiyorum : )

flormar 91 allığım var, tatlı bi şeftali tonu ve çok doğal duruyo, günlük makyajımda hep onu tercih ederim,çok eskiden aldığım bi pudrası var onu da kullanıyorum hala bitmedi onun dışında bikaç ojem var ama flormar ojelerini pek sevmiyorum, geç kuruyo; oje olarak golden rose'u tek geçerim hem sürümü kolay hem de çabuk kuruyo, kolay kolay çıkmıyo... son olarak alix avien ojeleri kesinlikle tavsiye etmiyorum, sürdükten iki saat sonra bile tam olarak kurumamış oluyo ve çiziliyo sürekli...

Son düzenleyen: Moderatör:
flormar tercih ettiğim bir marka değildi,ne bileyim ucuz ya iyi değildir diye bir izlenimi vardı taa ki makyaj bloglarında yorumları ve beğenileri okuyuncaya kadar..
ben de not aldım nette en çok methedilen rujları (siz de not alabilirsiniz:L16,L14,L24,L07,L05,L12,L16,L06,supershineda da 103,117,122) , gittim flormara.. hemen hepsini denedim ve en sonunda fotodakileri aldım..fotoda doğru ışığı yakalayamadığımdan renkleri kesinlikle yansıtmıyor fakat çok beğendim hepsiniii.. (swatch da yaptım ama fotoda aynı renkler olmadığı için koymadım)
fotoğrafta;
rujlar sol üstteki flormar long wearing ruj L16 .. nude ve günlük makyaj için, çok naturel ve güzel duruyor dudakta.. göz makyajına ağırlık verince uygulanacak çok hoş bir ruj..
alttaki ruj flormar long wearing ruj L-24.. nar çiçeği rengi, kırmızının dudağınızdaki daha doğal görünmesini sağlayan doğallıktaki bir tonu gibi..
soldaki flormar supershine gloss, L119.. simsiz,parlak.. tam şeftali rengi.. baz ruj sürmeden nefis duruyor.
sağdaki flormar supershine miracle gloss da M06.. simli kırmızı.. en çarpıcısı bu oldu bende, bu renge bayıldımmm.. bu 4 ruj toplam 47 tl..
bu arada çalışan bayan, yüzüme terracotta 21 no pudra,terracotta 44 nolu allık ve 108 no aydınlatıcı da uyguladı.. üçü de fena değildi, özellikle aydınlatıcı..
flormara kesinlikle sık sık uğrayacağım artık :KK16:
bu arada avmde gezerken aklımda kalan diğer marka rujlar: sephora marka R-05,küçük sırlardaki ayşegülün rujuymuş,gece için harika bir kırmızı..tenim beyaz değil buğday ama gece makyajıyla veya siyah kıyafet üzerine, sadece mascara ve göz kaleminden sonra bu ruj nefis durur... bunu da alacağım,25 tlydi.. bir de m.a.c - hot tahiti ve vegas volt rujları.. sizin de aklınızda olsun..
$DSCF7347.jpg

En kısa zamanda bu kalemlerden edinmeliyim. Harika görünüyor. Renk çeşitlerini de çok beğendim.
Herkes ultra black kalemin çok güzel olduğunu söylüyor zaten. kaydirigubbakcemile2

1817_buyuk.jpg

ultra black aldım bende düzgün eyeliner çekemediğim için kalem kolay olur diye düşündüm ama göz kapaklarıma bulaşıyor ki en nefret ettiğim şeydir. tavsiye etmiyorum kesinlikle

ultra black aldım bende düzgün eyeliner çekemediğim için kalem kolay olur diye düşündüm ama göz kapaklarıma bulaşıyor ki en nefret ettiğim şeydir. tavsiye etmiyorum kesinlikle

Evet bulaşıyor. Sürmesi de kolay değil. Ama ben beceriyorum. Sürüm açısından kötü olduğu halde simsiyah olduğu için eyeliner altına kullanıyorum.

X