Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Umarım doğru yere yazıyorımdur:
Bana çok uç fiyatlarda olmayan akmayan kaş kalemi ve kalıcı ruj önerirmisiniz
kaş kalemi alma bence doğal durmuyor.
rimmelin kaş maskarası var 12 liraya watsonslarda satılıyor. 3 rengi mevcut. kaşlarına uygun rengini seçip alabilirsin.
yine rimmelden kate moss un çıkardığı lasting finish serisinde ki rujların bordo rengini kullanıyorum çok memnunum. başka renkleride var.

kas maskarası nasıl birşey mascara gerçekten bilmiyorum kalem baktım geçen beğenmedim yapay oldu
watsons da temsilciler burda bi haber bir sey sorsam yanıt zor geliyor resmini paylaşırmısın

Ama benim problemim kaşkmın arasındaki boşlukları doldurmak mascara yeterlimi bunun için? Cahilliğime ver rimmel dediğin nedir?

Ama benim problemim kaşkmın arasındaki boşlukları doldurmak mascara yeterlimi bunun için? Cahilliğime ver rimmel dediğin nedir?
rimmel watsonslarda satılan loreal maybelline gibi bir marka.
evet kaş maskarası yeterli boşlukları doldurmak için. hem doğal bir görüntü olur.
yaşadığınız yerde watsons var mı?

kas maskarası nasıl birşey mascara gerçekten bilmiyorum kalem baktım geçen beğenmedim yapay oldu
watsons da temsilciler burda bi haber bir sey sorsam yanıt zor geliyor resmini paylaşırmısın
Canım şu an nickini hatıralayamıyorum ama parfümlerle çok sıkı fıkı olan bir arkadaş vardı ya. o bu ürünü kullanıp çok memnun kaldığını yazmştı. onun üzerine tavsiyede bulundum. kalem gerçekten çok yapay bir görüntü veriyor. ya maskara yada kaş farı kullanmak daha mantıklı.

kızlar reklam çok hoşuma gitti
yeni çıkmış sanırım ama yinede sormak istedim. deneyen var mı?

rimmel watsonslarda satılan loreal maybelline gibi bir marka.
evet kaş maskarası yeterli boşlukları doldurmak için. hem doğal bir görüntü olur.
yaşadığınız yerde watsons var mı?
Evet var ama o marka hiç dikkatimi çekmedi açıkçası belkide bilindik markalara odaklandığım içindir.
en kısa zamanda bakcam.
Makyajı çok seviyorum önereceğiniz ürünler varsa bayıla bayıla takip ederim artık

teşekkürler kuzum benim kaşlar açık renk değil çok ama koyu olanda baya kara yapar umarım tester vardır denerim

bunlarda benim rujlarım sol taraftaki annem umreden getirdi ortadaki golden rose 14 numara diğeri 12 saat kalıcı diye almıştım

dudak nemlendiricim

Kızlar bende yorum yapmadan duramadım :)
Resmi nerden koycam bulamadım telefonda olduğum için fakat burdan yazıyım geçenlerde flormarın gel eyelinerını aldım çok hoşuma gitti normalde kalem eyeliner kullanmama rağmen çok alıştım devam etmeyi düşünüyorum ve onun dışında aşırı memnun kaldıklarımdan biride watsons ballı saç maskesi harika bişey diyorlardı abartı sanardım fakat gerçekten harika ve bayada dolu içi tavsiye ederim kesinlikle :)

resim eklemek istiyorsan sürüyosun resmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…