Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
benim saçlarım sarı olduğundan ben açık renk kullanıyorum canım, mac kullanıyorum şuan bitince rimmel markasını denemeyi düşünüyorum.

Selam hanımlarr
8 mart indirimlerine az kaldı.
alışveriş listenizi hazırlamaya başladınız mıı?

Selam hanımlarr
8 mart indirimlerine az kaldı.
alışveriş listenizi hazırlamaya başladınız mıı?
Ben hazırladımm
Listem,
Rimmel kaş maskarası
The Balm Bahama Mama
The Balm Nude Dude far paleti
The Balm göz far fırçası
Benri kare ve disk pamuklarr
Garnier makyaj temizleme suyu
Max Factor False Lash Effect(yedeklenecek)
Birde güzel dikkatimi çeken bir yüz peelingi veya maskesi olursa alacağım

Mac Fondoten günlük için uygundur tek bir damlası yeter o derece diyorum mikemmel kapatır.

Oriflame suya dayanıklı maskara gecenin sonunda suyla sabunla çıkarmak için uğraşmayın losyonuyla birlikte alınız başka türlü çıkmıyor
kirpiklerinizi koparırsınız.

Maybeline fırça eyeliner sürümü güzel şekil veriyor.

Maybeline nemlendirici ruj

Ben yarın yada perşembe başlar diye düşünüyorum genelde 5 gün indirim yapıyolar.gerçi 14 şubat indirimi hüsrana uğrattı beni inşallah bu da öle olmaz.
kadınlar gününden ümitliyim ben ya adı üstünde kadınlar günü.. inşallah perşembe günü başlar süper olur

Kızlar watsonsta indirim başlamış. Rimmel kaş maskarasını indirime sokmamışlar! Şaka gibi cidden.

Note markası sıklıkla kulağıma geliyordu. Şuan bende kullanıcısı oldum:), Paraben içermeyen ürünleri beklemediğim performans sağlıyor. Kapatıcı içerikli ürünlerinden de oldukça memnunum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…