Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
2015_03_mart_kadinlar_gunu_web_mini.jpg

oo süperr. kızlar revlon yine türkiyede..
Revlon Watsons'ta
revlonweb.jpg

Dünyaca Ünlü Kozmetik Markası;
Watsons ile Şimdi Türkiye'de

Güzellik denince ilk akla gelen, Amerika’nın efsane markalarından Revlon; Watsons mağazalarında sevenleriyle buluşuyor.
1932 yılından beri kaliteden ödün vermeyen ürünleri ve eşsiz renklere sahip koleksiyonlarıyla, kadınların güzelliğine güzellik katan dünyaca ünlü kozmetik markası Revlon; dudak, yüz, göz ve tırnak ürün gruplarında pek çok çeşitle şimdi ve sadece Watsons Mağazalarında!

Revlon Standları Aşağıdaki Mağazalarımızda Bulunmaktadır (Liste Günlük Olarak Güncellenmektedir):
Son Güncellenme Tarihi: 01.03.2015
watsons rumeli. ist

Gratisteki indirimler mi daha avantajlı watsons mı ? Yarın bir şeyler almak istiyorum.

dün watsons ve yves rosher alışverişlerim. max factor ve rimmelde yüzde 50 indirim vardıEki Görüntüle 1441635
max factor pudraları ne kadara aldın oky
güle güle kullan bu arada :)

oo süperr. kızlar revlon yine türkiyede..
Revlon Watsons'ta
revlonweb.jpg

Dünyaca Ünlü Kozmetik Markası;
Watsons ile Şimdi Türkiye'de

Güzellik denince ilk akla gelen, Amerika’nın efsane markalarından Revlon; Watsons mağazalarında sevenleriyle buluşuyor.
1932 yılından beri kaliteden ödün vermeyen ürünleri ve eşsiz renklere sahip koleksiyonlarıyla, kadınların güzelliğine güzellik katan dünyaca ünlü kozmetik markası Revlon; dudak, yüz, göz ve tırnak ürün gruplarında pek çok çeşitle şimdi ve sadece Watsons Mağazalarında!

Revlon Standları Aşağıdaki Mağazalarımızda Bulunmaktadır (Liste Günlük Olarak Güncellenmektedir):
Son Güncellenme Tarihi: 01.03.2015
watsons rumeli. ist
bourjoiste yeniden gelse keşke
revlon hakkında bir fikrim yok.
Bunlar da benımkiler:) bahama mama yoktu yine..alamadm o yüzden
Eki Görüntüle 1442239
güle güle kullan. ben bu aralar fakirim pek birşey alamadım :KK45::KK45:

max factor pudraları ne kadara aldın oky
güle güle kullan bu arada :)

bourjoiste yeniden gelse keşke
revlon hakkında bir fikrim yok.

güle güle kullan. ben bu aralar fakirim pek birşey alamadım :KK45::KK45:
sağol canım. max pudralar 25 e geldi..
revlon iyidir. kalitelidir..

DSC_0178.JPG

bugün tutamadım kendimi canımda sıkkındı birr sürü şey aldım
muhtemelen bir ay boyunca parasız gezeceğim ama olsun şu an mutluyum :confused::confused:

öncelikle beni en mutlu eden şey rimmel kate moss zümrüt rengi eyeliner oldu. sosyolog34 sosyolog34 iyi bilir uzun zamandır arıyordum bunu. ve de inanılmaz bir fiyata aldım. kasada kız 2.90 deyince şoka girdim. üretimi durmuş o yüzden bu kadar uyguna satılıyormuş.

maybelline rimel stok ürünüdür. golden rose cat walk çok uygundu deneme amaçlı aldım.
max factor 2000 caloriyi denedim ve memnun kalmadım. keşke yeni arayışlar yerine false lash effecti alsaydım...
loreal true match kapatıcıyı çok sevdim. maybelline affintone kullanıyordum eskiden. bundan sonraki kapatıcım budur.
garnier neem in deneme boyu öylesine aldım. yoksa sürekli kullandığım şaşmayacağım temizleme jelim biodermadır.
creme puff O okypete depolayınca ben de deniyim dedim :)
glissi benri pamukları duş jelini ve deodarantı zaten sürekli kullanıyorum.

X